Hiç HTML kodu Bilmeden Web Sayfası Yapmak isterseniz...(Antenna 2.5.105)

hattap

Paylaşımcı
Hiç HTML kodu Bilmeden Web Sayfası Yapmak isterseniz...(Antenna 2.5.105)

Download Now

3474_medium.jpeg

Antenna programı, hiç bir HTML kodu bilmeden profosyonel web sayfaları oluşturmak için hazırlanmış bir program. Hoş görsel tasarım ve sürükle bırak tarzı yapısıyla kolay kullanım imkanı vermesinin yanı sıra, güçlü özellikler içeren başarılı sayfalar oluşturma, güçlü kalitede rollover butonlar oluşturma, degredeli butonlar hazırlama, transparan katmanlı sayfalar hazırlama ve Stil editörü ile gölge, blur, dalga gibi efektleri, geniş içerikli değişiklikleri ve uygulamaları istediğiniz zaman yapabilirsiniz. Site güncellemeleri için yayımlama hizmetini sağlayan bir FTP özelliği de barındıran program, Unicode ve bir çok dili kapsama desteği ile uluslararası farklı dillerde hazırlanan sayfalarda da kolaylık sağlamış oluyor

osman

Üye
sağol paylaşımın için

missilo

Asistan
Ce: Hiç HTML kodu Bilmeden Web Sayfası Yapmak isterseniz...(Antenna 2.5.105)

allah razı olsun kardeş.

behcetoz

Üye
eyw kardeş mükemmel bir paylaşım.emeğine sağlık

Web programı için tskler. Ama benim Meraak ettiğim bir konu var.. Web adresimiz olmadan da tasarım yapabiliyormuyuz? Ve Kaç gundur ucretsiz Web adresi alamadım.. MAlum ing.. olmadıgı için.. Yardımcı olursanız sevinirim arkadaslar.. Allah (cc) kolaylıklar versin..

Turkce Web tasarım Html olmayan program varmı ? Bu ingilizce katletti beni yine :)