Hiç bakmadın, sanki gölgen için vardın!

Mustafa Cilasun

Kıdemli Üye
Web sitesi
twitter.com
[FONT=Palatino Linotype, serif][/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Yüreğim üşüyordu[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Dilim lal oluyor, gözyaşlarım boşalıyordu[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Sinem bitap bir halde umutlara sığınıyor, çare adına sessizce bakınıyordu[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Ne kalbin sesi, ne hissiyatın busesi esin oluyordu , nefesim daralıyordu[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Yad ellere bakıp[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Nefesin sahibine sığınıp, bir köşede içimden geldiğince inliyordum[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Çaresizdim, çünkü sevendim, gönlünü hasreden bir divaneydim, nerden bilirdim[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Böyle badirelerin eşiğinde, tek taraflı bir celsede, hüküm verilmiş ve çekip gitmişti[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Ne söylediysem [/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Anıları bir bir tazeleyip yad ettiysem, çırpınıp figan ettiysem de yine olmadı[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Sanki bir bildiği vardı, sırların arkasında gizlenen bakışları saklıyordu, söylemiyordu[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Yolun sonuydu, demek ki nihayet buydu, çümkü gönlüm hüzünle fevkalade doluydu[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Bir daha seslenmedim[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]İçselliğime iltica ederek, kalbi lekelerimin hesabıyla sabahlara kadar çaresiz bedelleştim[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Artık yeter dedim, bir daha mı asla diyerek tövbe ettim ve kavilleştim[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Ne kadar heveslensem, gözlerime bakan nazarları öncelesem içinden çıkamazdım, arıldım[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]İçim yanıyordu[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Ne kadar çekilmesi gereken hasret varsa, an be an ve geçen zamanda yüreğimi burkuyordu[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Ah demek yetmiyordu keşkeler deva olmuyordu, hatalar bir şamar gibi yüreğime iniyordu[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Ömür bitiyor, dert inletiyordu, en acı gelen ise yalnızlık sızısıydı, kalbim öyle anıyordu[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Mustafa CİLASUN[/FONT]

Ömür bitiyor, dert inletiyordu, en acı gelen ise yalnızlık sızısıydı, kalbim öyle anıyordu

yüreğinize sağlık