Hiç Astral seyahate çıktınız mı? (komik)

Kaptan

Mecra Yazarı
Astral seyahat değil de ben genellikle tayy-i mekanı tercih ediyorum.

Hem bedava ayrıca sarsmıyor, yol yorgunluğu vs tık yok.

Hoooop Paristesin hoooop Kanarya adalarında. Geçenlerde Sri Lankaya gittim heç beğenmedim.

Astral seyahat değil de ben genellikle tayy-i mekanı tercih ediyorum.

Hem bedava ayrıca sarsmıyor, yol yorgunluğu vs tık yok.

Hoooop Paristesin hoooop Kanarya adalarında. Geçenlerde Sri Lankaya gittim heç beğenmedim.

tayy-i mekanla Allah rızasını kazanmaya çalışmış evliyaullah sen nefis peşindesin hayır mı? abdülkadir geylani hz.nin hayatını bi izle inşaallah :)

Kaptan

Mecra Yazarı
Ben Peygamber efendimizin hayatını izledim. Bir yere gitmek için devenin sırtında sıcağın bağrında bir sürü zorluklara katlanmış. Hayret, Tayy-i Mekan'ı nedense hiç akıl edememiş. Allah Allah...

Ben Peygamber efendimizin hayatını izledim. Bir yere gitmek için devenin sırtında sıcağın bağrında bir sürü zorluklara katlanmış. Hayret, Tayy-i Mekan'ı nedense hiç akıl edememiş. Allah Allah...

Miraç'a neyle çıktı ki? deve diyip geçme o deve cennette, sen nerdesin onu bile bilmiyorsun..

Gerçi arşın üzerine AŞK ile çıktıgına dair rivayetler vardır ve en kuvvetli görüşte budur çünkü TEK ÖZGÜR GELMİŞTİR MAHLUKLAR İÇİNDE,hazreti peygamberdir O(sav) da..hepimiz esiriz sadece varlıklar aleminin dışına çıkan O(sav) idi..