"Heykel Kesinlikle Haramdır"

girdap

Ordinaryus
11_Ocak_2011_02_46_53_8549005389.jpg

Mesut Uçakan'dan yürekli çıkış...

NTV'de Oğuz Haksever`in sunuculuğunu yaptığı Sonsöz programında Başbakan Erdoğan`ın "Ucube" dediği, Heykeltraş Mehmet Aksoy tarafından yapılan Heykel tartışıldı.

Programa konuk olarak katılan Yönetmen Mesut Uçakan`ın "İslamda Heykel Kesinlikle Haramdır!" şeklindeki sözleri üzerine Oğuz Haksever ve diğer katılımcılar tarafından büyük panik yaşandı. Oğuz Haksever'in Kitapta böyle mi yazıyor sorusuna Uçakan evet diye cevap verdi.

Tarhan ise haramsa haram bana ne diyerek çirkin yüzünü ortaya koydu. Tarhan ayrıca Başbakan başbakan olduğu zaman dininden soyutlanmıştır diyerek komikliğini sürdürdü.

Katılımcılar tarafından üç yüz yıllık kompleksle kıskaca alınmaya çalışılan Mesut Uçakan, "Ben müslümanım diyen biri Heykeli savunamaz" diyerek son noktayı koydu.

Mesut Uçakan'a bu yürekli çıkışından dolayı tebrik ediyor kendisine hürmetlerimizi sunuyoruz.

www.haberkultur.net

[video=dailymotion;xgicnt]http://www.dailymotion.com/video/xgicnt_mesut-ucakan-heykel-haramdyr-dedi-ortalyk-karyyty_news#from=embed[/video]

ummuhan

Kıdemli Üye
Bu kadar nasıl küffarlaştı bu millet......... başbakan başbakan oluktan sonra dininden sıyrılmalıdır diyor rahatça... la havleee....

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Bu heykeltraş da bir acaip...

Mehmet Aksoy...

Melih Gökçekin böylesanatın içine tükürürüm dediği ankara altınparktaki o müstehcen heykeli yapan da bu adamdır.

Türkiyede nerde bi heykel namına melanet varsa bu adam çıkıyor altından.

Adam gibi bi şey yapamaz mı acaba bu adam yahu?????

ummuhan

Kıdemli Üye
Bu heykeltraş da bir acaip...

Mehmet Aksoy...

Melih Gökçekin böylesanatın içine tükürürüm dediği ankara altınparktaki o müstehcen heykeli yapan da bu adamdır.

Türkiyede nerde bi heykel namına melanet varsa bu adam çıkıyor altından.

Adam gibi bi şey yapamaz mı acaba bu adam yahu?????

E kardeş adamın kendi görüntüsüne bir baksana..... ondan sadır olacak şey sanat olabilir mi :)

ismail

Yeni
meydanlar heykellerle dolu ve ben heykelleri sevmiym
bana zararı olmuyor geçerken şöyle dik dik bakıyorum adamı öyle dışarda bırakırlar üstünede kuşlar pisler diyorum:)
ama daha çok herkesin görmediği heykelleri sevmiym
bak onlardan çok korkarım onlar hareketli ve görünmez:agla: