Herkes kapısını temizlerse şehir tertemiz olur...

Enes

İhvan Forum Üye
Değerli kardeşlerim siyasetten elimden geldiğince uzak durmaya çalışıyorum fakat buradan size siyasi bir reklam yapacağım çünkü bu reklamın faydası çok büyük...

Bir kısmınız duymuştur ben de duyurayım Ak Parti'nin Ak İletişim merkezi diye bir birimi var. Ve bu birim halkın dilek,şikayet ve önerilerini dinliyor.

Bu merkeze hem Telefon yolu ile 444 25 44 ten hemde elimizin altında ki internet aracılığı ile ulaşabiliriz...

Ben daha önce bir kaç şikayetimi ilettim ve sorun çözüldü... Sizde çevrenizde gördüğünüz aksaklıkları hiç çekinmeden bu merekeze bildirin. Kesinlikle işleminiz takip ediliyor ve size geri bildirimde bulunuluyor... çok güzel bir sistem ama şikayet ettikten sonra biraz sabretmeniz gerekiyor çünkü malum Türkiye bürokrasisi biraz yavaş çalışıyor...

şimdi ben burada bu merkezin direk linkini veriyorum ve kardeşlerim sizden ricam kesinlikle tüm şikayetlerinizi belirtin konu ne olursa olsun mesela benim bir şikayet örneğimi vereyim size...

Bizim büyük caminin en alt katı çok kirliydi namaz kılınamaz durumdaydı ve şikayet ettim işte bana gelen geribildirim...

ikayet8ki.jpg

(karaladığım yer adresim :) kimse bilmesin :) )

Evet Kardeşlerim işte bu direkt akim' e giriş...

Rüveydaa

Profesör
Web sitesi
www.serzenisler.com
harikasın enes... bu arada eline sağlık maşallah van belediye başk. felam varmı planda??

şaka bi yanada... bu ve buna benzer şikayet istek önerileri bizde sunuyoruz....

mesela bi grup arkadaş bi semtteki mağdur aileleri tespit ettik ilgili yeride bu yardım konusunda yönlendirdik...

hemen yardım ettiler. yani karşılıksız kalmıyoo... amann işleri yokta bizlemi ilgilencekler demeyin!!!

gerçekten hassaslıklarına şahidim: )......

meftun

Paylaşımcı
Böyle bir hizmetten haberim yoktu. Çok sağol. Şikayet ve isteklerimizi hemen bildireceğiz..:)

Enes

İhvan Forum Üye
Arkadaşlar bir başka şikayetime de bugün cevap geldi ve çözülmüş... tekrar hatırlatıyorum AKİM e hertürlü dilkek-istek ve şikayetlerinizi bildirebilirsiniz...

saide

Asistan
Allah razi olsun MaTRax iyi fikirir