HDP'nin müftü vekil adayı

MÜTEŞEKKÜR

Kıdemli Üye
HDP'nin müftü vekil adayı Diyanet İşleri Başkanı Görmez'in yakın arkadaşı çıktı

hdpnin_muftu_vekil_adayi_diyanet_isleri_baskani_gormezin_yakin_arkadasi_cikti_h10144_06d81.jpg

Terör örgütünün uzantısı HDP'den milletvekili adayı olabilmek için görevinden istifa eden Diyarbakır Müftüsü Nimetullah Erdoğmuş'un Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez'in yakın arkadaşı olduğu ortaya çıktı.

Diyanet'in Güneydoğu'daki 'mele' toplantılarını takip eden Erdoğmuş'un şimdi bunu PKK uzantısı HDP için yapacağı belirtildi.

Nimetullah Erdoğmuş'un aday olması için Kandil'de bulunan amcasının oğlunun devreye girdiği söylendi.

Öte yandan Erdoğmuş'un vekil adayı olmasında Kandil'in "Kandil-İmralı arasında postacı olarak gidip gelmeyi kabul etmemeliydik" diyen HDP Diyarbakır Milletvekili Altan Tan'ın üzerini çizmesinin ve yerine Erdoğmuş'u istemesinin de etkili olduğu öğrenildi.

KAYNAK
........................................
........................................

Öncelikle şu kendilerini bağımsız bir kurul olarak millete yutturulan YSK, neden PKKyı açıkça destekleyen bu terörist aşıklılarından milletvekili aday adayı göstermesine resmen izin veriyorlar?Bunlar mı bu ülkeye hizmet edecek?Bunlar neyi anlatacaklar bulundukları yerlerde?

Vay sana yazıklar olsun müftü efendi!.PKK, HDP gibi, din ve vatan düşmanlığı yapanların adaylığına soyunmuş gafil adam!.PKK'nın Marksist, Komünist,Leninist zerdüşt olan bir hainler grubuna aday olan adam!.!Aldığın maaş sana haram olsun.Bu ülkeyi böldürtmek için iyi çaba harcayın!.Eninde sonunda bu ülkeyi böldürtüp filistin gibi maceraya sürükleyeceğiniz için aldığın ve bundan sonra alacağın maaş haram olsun diyorum...

Yazıklar olsun sana ey müftü efendi!.PKK için dinimizi mi kullanacaksın?Allah sana bu fırsatı vermez İnşaallah..

Arkadaşlar!.Bu ülke yavaş yavaş bölünmeye doğru adım adım sürüklenmek istenmektedir.Vaziyet bunu göstermektedir.Rabbim bunlara hiçbir zaman fırsat vermesin.Allah bunların sinsi ve hain planlarını başlarından aşağı tersyüz etsin (Amin)

Hakperest

Kıdemli Üye
hadi ya yakın arkadaşı mıymış
belki de diyanette de çalışan bir müftüymüş ayriyeten

Allahtan akrabası çıkmamış :p

MÜTEŞEKKÜR

Kıdemli Üye
Bu müftü efendi PKK'lıarı da dindar sınıfına sokmazsa burada eşşekler gibi anırırım.

Hakperest

Kıdemli Üye
Bu müftü efendi PKK'lıarı da dindar sınıfına sokmazsa burada eşşekler gibi anırırım.

dindar olsunlar artık
bu kadar sene dine savaş açtılarda ellerine ne geçti

din kimsenin tekelinde değil
apo (Abdullah öcalan)ı tevbe etmeye
ve namaz kılmaya davet ediyorum

tüm türklerden ve kürtlerden helallik istesin ayrıca

Muminaga

Yeni
Mehmet Görmez üzerinden AK partiye çakmak için Nimettullah Erdoğmuş'un Diyanet işleri başkanı Mehmet Görmez'in arkadaşı olduğu şeklinde buraya konu açan kişiye kapak :

Nimettullah Erdoğmuş, eski Refah partili Abdulbaki Erdoğmuş'un yakın akrabasıdır.

BDP milletvekili Altan Tan'a bakalım şimdi :

Altan Tan; 1984-1985 yılları arasında yaklaşık 1 yıl Ankara Keçiören Belediyesi'nde Başkan yardımcılığı görevinde bulundu. 1990-1991 yıllarında Refah Partisi MKY'da görev yaptı.
http://tr.wikipedia.org/wiki/Altan_Tan

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Bir kişi üzerinden "Felanın ARKADAŞI" denilerek laf çakılmasını, haber yapılmasını anlamıyorum. Kişi ne ise onu yazmak lazım.

Bi de tutuyorlar "yakın arkadaşı ÇIKTI" diyerek öyle bir gizem verdiyorlar ki, ÇIKTI nedir ya, bu sorulmuş da saklamışlar mı ki ÇIKTI oluyor?

Burda sorgulanması gereken isimden daha çok bir müftünün hdpden adaylığı olmalı bence.

Gerçi bu bir siyaset, "bir müftü AKPden aday olabilirse, akpnin çözüm süreci ortağı hdpden de aday olması" da normal görülebilir!!!!

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Mehmet Görmez üzerinden AK partiye çakmak için Nimettullah Erdoğmuş'un Diyanet işleri başkanı Mehmet Görmez'in arkadaşı olduğu şeklinde buraya konu açan kişiye kapak :

Nimettullah Erdoğmuş, eski Refah partili Abdulbaki Erdoğmuş'un yakın akrabasıdır.

:)

Milli görüş düşmanlıı mahabadı adeta delirtmiş durumda:)

Konuyu açan arkadaş haberi aynen aktarmış.

GÖRMEZ ile ilgili bir yorum yapmamış!

TEK BİR KELİME BİLE ETMEMİŞ GÖRMEZe!

Ama bu mahabad denen provakatör koşa koşa gelip neler neler yazıyor:)

Tam bir partizansın, tam bir yandaşsın mahabad!

O kadar yandaş olmuşsun ki yazıda olmayanlara görür hale gelmişsin!!!

MÜTEŞEKKÜR

Kıdemli Üye
Arkadaşlar!..O müftü efendinin filancının akrabası veya arkadaşı olabilir.Ben onları burada sorguladım mı?Yook!

Ben sadece o müftü efendinin niye HDP'den aday olduğunu sorguluyorum.Meseleyi yokuşa sürmenin bir anlamı yok ki..Burada benim maksadım, müftü olup da teröristlere açıkça destek veren onlara yol gösterenlerden niye milletvekili adayı olduğunu sorguluyorum sadece...

MÜTEŞEKKÜR

Kıdemli Üye

Hakikaten sen siyaseti bilmiyorsun.AKP'nin içinde nice masonlar ve eski Milli Görüşçüler var.Hem sonra AKP'li doğulu milletvekilleri PKK'yı çökertmek için somut adım atmışlar mıdır?Atmışlarsa bunun delillerini bana göstereceksin, tamam mı?.

Türkiye'de siyaset öyle bir hale gelmiş ki adeta çamur ve lağım çukuruna dönüşmüş.Etrafından geçerken bile insanın üstü pisleniyor.
El insaf yahu!..Biz burada kimlerin kirli çamaşırlarını ortaya dökersek bir tane tertemiz adam bulamazsın mecliste..

Lafı uzatmaya gerek yok..

ÂYİNESİ İŞTİR, KİŞİNİN LAFINA BAKILMAZ.ŞAHSIN GÖRÜNÜR RÜTBE-İ AKLI ESERİNDE..

Adam gibi siyaset yapmak tamamen bitmiştir.Şimdi menfaat kapma ve makam kapma yarışıdır.Biz burada birbirimizi yeriz ama adamlar orada sefasını sürerler.Halk ise kendi kendine geçinmeye devam eder.Değişen hiçbir şey olmaz vesselam..

MÜTEŞEKKÜR

Kıdemli Üye
Bizim bu ülkede söylemlerle eylemler birbirini tutmuyor.Önceki söyledikleri ile sonradan söyledikleri arasında çok çelişkiler var.(Tayyip gibi)

Gel-gitler devam ediyor.Halk ise koyun gibi güdülmeye devam ediyor.Aklını kullanan yok, gözünü açan yok..Yürrü anca gidersin.Alberisini vur ötesine..İşte ülkemizde ki siyaset bu!..

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Arkadaşlar!..O müftü efendinin filancının akrabası veya arkadaşı olabilir.Ben onları burada sorguladım mı?Yook!

Ben sadece o müftü efendinin niye HDP'den aday olduğunu sorguluyorum.Meseleyi yokuşa sürmenin bir anlamı yok ki..Burada benim maksadım, müftü olup da teröristlere açıkça destek veren onlara yol gösterenlerden niye milletvekili adayı olduğunu sorguluyorum sadece...

Senin filancanın akrabası olup olmadığını sorgulamana gerek yok ki, mahabad efendi NİCKLERE bakıyor, ha bu milil görüşçü o zaman saldırayım deyip saldırıyor olay bu.

ADAMIN!!! gözü kararmış, partizanlık o kadar kör etmiş ki yazılarda ne var ne yok hiç görmüyor bile.

MÜTEŞEKKÜR

Kıdemli Üye
Senin filancanın akrabası olup olmadığını sorgulamana gerek yok ki, mahabad efendi NİCKLERE bakıyor, ha bu milil görüşçü o zaman saldırayım deyip saldırıyor olay bu.

ADAMIN!!! gözü kararmış, partizanlık o kadar kör etmiş ki yazılarda ne var ne yok hiç görmüyor bile.

Particilik, ırkçılığın yarısı kadar tehlikelidir.İkisi de zararlıdır.