HDP : Diyaneti Kaldıracağız Ermenistan Sınırını Açacağız

hirahos

Kıdemli Üye

yazdıkların içinde sadece akp oylarının hdpyi geçtiği doğru.

diğerlerine gelecek olursak , binlerce genç örgütten kaçtı devlete sığındı demişsin,yanlış binlerce genç örgütten kaçmadı,ÖTGÜTE KAÇTI.4-5 bin olan pkk militanı sayısı 10 bine yaklaştı.
bölge devletini seviyor küs değil demişsin, yanlış bölge artık devleti tanımıyor bile.
pkk fiilen bitmiş durumda demişsin, yanlış pkk kck adıyla fiilen o bölgeyi yönetiyor artık,mahkeme kuruyor,polis gücü kuruyor,vergi adı altında haraç topluyor.

son cümlen devletin lehine psikolojik eşik aşıldı demişsin,yanlış psikolojik eşik pkk lehine aşıldı.

Demek ki iyi takip etmiyorsun. Birkaç provakatif olayı, teşmil etmişsin. Biz yakından takib ediyoruz, foruma da günü gününe yazıyoruz. Yazdıkların doğru değil.

Gelişmeleri takip edemeyebilirsin, forumdaki doğuda yaşayan üyelere sor.

cemaliii

Kıdemli Üye
Demek ki iyi takip etmiyorsun. Birkaç provakatif olayı, teşmil etmişsin. Biz yakından takib ediyoruz, foruma da günü gününe yazıyoruz. Yazdıkların doğru değil.

Gelişmeleri takip edemeyebilirsin, forumdaki doğuda yaşayan üyelere sor.

ben yıllarca doğuda yaşadım,doğuyu forumdaki birçok kişiden iyi bilirim. halada doğuda yaşayan arkadaşlarımızda var onlardanda dinliyoruz. ayrıca biraz televizyon izlesen gazete okusan dediğimi anlardın.ama sen çok fanatikleştin hirahos.anlamana doğruları kabul etmene bu ak parti fanatikliğin izin vermiyor.

PUTKIRAN

Kıdemli Üye
Komunizm kapitalizmden bin kere daha iyidir demek, ya komunizm zulmünü yaşamamış ya komunizm yanlısı yada kör cahil biridir.

Uygulayanlara bakarak konuşuyorsunuz ben teoriden bahsediyorum.Uygulamaya bakarsan müslümanlar da ölürüyor hem de kafa keserek,yüksekten atarak,diri diri yakarak....

Ortada 100 kişye yetecek bir tarla ve 100 kişi olduğunu düşünelim.

Kominist: Bu tarlayı 100'e bölelim der.
Kapitalist : Bu tarlayı 1 kişiye verelim diğer 99 kişi o 1 kişiye çalışsın der.

Sence hangisi daha adil?

agbi

Yasaklı

Uygulayanlara bakarak konuşuyorsunuz ben teoriden bahsediyorum.Uygulamaya bakarsan müslümanlar da ölürüyor hem de kafa keserek,yüksekten atarak,diri diri yakarak....

Ortada 100 kişye yetecek bir tarla ve 100 kişi olduğunu düşünelim.

Kominist: Bu tarlayı 100'e bölelim der.
Kapitalist : Bu tarlayı 1 kişiye verelim diğer 99 kişi o 1 kişiye çalışsın der.

Sence hangisi daha adil?

O ZAMAN TÜRKİYENİN MİLLİ GELİRİNİN PAYLAŞIMINI ORANTILARI İLE KARŞILAŞTIRIRSAK SENİN İDDİA ETTİĞİN KOMİZİM SİSTEMİ VAR OLUR @ menzil5453 NE DERSİN ????????????

KAFKAS

Kıdemli Üye
hdp neler neler diyor bir de çıkmış Şahin Alpay ve Nazlı Ilıcak tayfası neler neler diyor:)

Kadir Razlık

Kısıtlı Erişim
Bir kez bu Diyantin Kutlu Doğum adı verdiği etkinliğe katıldım. Sahne alan konuşmacılardan sonra alet-i munkere eşliğinde -vur patlasın- ilâhiler söylenmeye başlandı ! Yatsı namazı için ezan okundu, etkinlikten namaz için yerinden kalkıp-ayrılan 5-10 kişi haricinde kimsede hiç bir saygı ve namaz gidelim kaygı ve gayreti yok ! İçimden "Hay sizin kutlu değil, putlu doğum etkinliğiniz yerin dibine batsın!" dedim ve böyle yerlere bir daha asla gitmemeye karar kıldım!
bize ne kutlu doğumdan mevlit kandili yeterli

PUTKIRAN

Kıdemli Üye
Diyene bak bir de manşet yapana bak:)

Doğru söze ne denebilir?

Ama muhatap yanlış.

11207362_10153232551987299_4444658121178410616_n.jpg

mercedes-s500--161747.jpg

Diyanet dediğin bu işte....

Kimi kime şikayet ediyorsun.

Dua Nur

Kıdemli Üye
imdat Aslan @aslanimdat1071 · 15 sa.15 saat önce

ÖNEMLİ: HDP nin neden Diyanete saldırdığı ,"KAPATACAĞIZ" dediğinin arka planı da ortaya çıkmaya başladı.

Doğu'da PKK nın halka baskı kurmasının yanında son günlerde Tunceli merkezli farklı bir proje hayata geçirilmeye çalışılıyor.

Sadece Tunceli merkezinde son günlerde 6 aylık bir hazırlık eğitiminden sonra "KİMLİĞE DÖNÜŞ"projesi adı altında DİN DEĞİŞTİRME gündemde.

O yörede şimdiye kadar kimliğini gizleyen 12 vatandaş biz Ermeniyiz diyerek düzenlenen VAFTİZ töreni ile Hristiyanlığa geçti.

Vaftiz olanlardan Hovannes.Mınas ismini alan kişi ,"Hiç bir zaman dinimizi unutmadık. Artık haçımı boynuma asacağım"diyor. NEYLESİN DİYANETİ

Bu gelşmelerden S.Demirtaşın haberi olduğuna göre elbette ki Diyaneti de kapatır,.!Taş gibi domuz pastırmasından kahvaltısını da yapar!