HDP demokratik, seçimlere giren legal bir partidir

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
e13axqm5p2pvvlz5p.jpg

AKP'nin İzmir adayı Nihat Zeybekci: HDP demokratik, seçimlere giren legal bir partidir

../..

AKP'nin İzmir adayı, Payzın’ın Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın “HDP eşittir PKK” açıklamasının Kürt seçmen nezdinde sıkıntı yaratıp yaratmadığı sorusuna, “HDP demokratik, seçimlere giren legal bir partidir. Ama terörü bir kez lanetlemeleri gerekir” diye yanıtladı.

AKP'nin İzmir adayı Nihat Zeybekci: HDP demokratik, seçimlere giren legal bir partidir

tengiz

İhvan Forum Üye
Doğrudur. %9-10-11 civarı reyi vardır.

tengiz

İhvan Forum Üye
1939047-WW9y1w.jpg

Biri öyle biri böyle :):)

Bu mantıkla hökümet eşittir =faiz lobisi :)

bkz; Kimlikle para çek

betonculuk-yol-köprü =kredi-fiazcilik
hdp li olmak faizci olmak dan iyi midir? kötü müdür? Diye düşünüyorum.. Sonra diyorum ki zaten hepsi aynı sistemin bir parçası.. Vekil kıyak emeklilik yasasında bunu gördük; Bir gecede iki zam = 20 bin TL

Enflasyon-faiz bu sene %20, öncesindeki senelerde %8 di atıyorum. Faiz lobisi 1 liralık alacağına 3 lira faiz istiyor. Hökümet ve organı adalet bakanlığı izin veriyor.
Domates karaborsacısı 15 liraya domates satmış çok mu?? Hadi sıkıyorsa bankalarıda denetlesene.. 1 liralık alacağa 3 lira isteyemezsin desene eyy Akparti.
Almanın en baba bankası karapara dan soruşturma yiyor;Dev Alman bankasından kara para aklama skandalı
Bizim bankaların hepsi karapara şüphelisi aleni. yasadışı kumar para nakillerine aracıdır. Vatandaşın dolandırılmasında 1. derece sorumlu ve sebep!. E madem bu iş yeraltında sürüyor 10 küsür senedir. Yasayı iptal edip. Diğer ülkelerdeki gibi %5-10-20 komisyonunu devlet bankalara kaptırmasaya?? Kim yiyor bu milyarlık pastanın komisyon avantasını??
Aynı nakle aracılık eden kişilere devlet hapis cezası uyguluyor. Ve paraya el koyuyor. Bankalara serbest onların çalışan kişilerini soruşturmaya gerek yokmuş. :):) Yemiyormuş hökümetin b.z.k. hdp=akp=mhp=chp hepsi aynı değirmene.........

Son düzenleme: