‘Hayır’ cephesi birlikte ilk pozunu verdi.

Dergaz

Profesör
153077.jpg

‘Hayır’ cephesi birlikte ilk pozunu verdi. CHP, MHP ve DP, Atatürkçü Düşünce Derneği’nin düzenlediği panelde vatandaşlara, “Ülkenin kaosa sürüklenmesini istemiyorsan ‘hayır’ de” çağrısı yapıldı
Anayasa değişikliği için referandumda ‘hayır’ oyu verilmesi için ayrı ayrı mitingler düzenleyen muhalefet, bu sefer Eskişehir’deki bir seminerde bir araya geldi. MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural, CHP MYK Üyesi Süheyl Batum, DP Genel Başkan Yardımcısı Ufuk Söylemez ve Doç. Dr. Ümit Kocasakal, Atatürkçü Düşünce Derneği’nin düzenlediği panelde referandumda ‘hayır’ oyu istedi. Konuşmacılar, “Ülkenin kaosa sürüklenmemesi için sağ sol demeden hayır oyu” kullanılmasını istedi

aktifhaber

feridun41

Asistan
Web sitesi
www.turaneli.net
hahahah..
hayır cephesinden bdpkoptu kopuyor.. apo nun evet demesi ile..
yakında akp ile aynı karede yer alırlar. akp ve bdp ve apo... muhteşem üçlü... vay milli görüşe. vay milli birliğe bağımsızlığa..

agbi

Yasaklı
hahahah..
hayır cephesinden bdpkoptu kopuyor.. apo nun evet demesi ile..
yakında akp ile aynı karede yer alırlar. akp ve bdp ve apo... muhteşem üçlü... vay milli görüşe. vay milli birliğe bağımsızlığa..

Ben sizi yeni oynanan bu olayda düşüneceğinizi zannederdim.

feridun41

Asistan
Web sitesi
www.turaneli.net
evet.. aponun evet demesi apaçık bir oyun ve bdp nin dönmesi de.. kabul..
ben başka birşeye dikkat çekiyorum.
başbakanın mantığını eleştiririyorum ben... onun mantığıdır bu..
akp yandaşları ve akp liler keşke baştan beri mhp sp ve bbp tabanına uyumla işi götürse idi onalrı dışlamadan kucaklayarak işi götürse idi. şimdi daha iyi olurdu.
ve f. gülen yıllarca gavurla diyaloğ peşinde koşacaklarına islam cemaatleri ile dişyaloğ peşind ekoşsa idi şimdi dünya daha iyi olurdu.
bence yanlış yaptılar ve hala daha yapyorlar.