Hayatta Üç Şeyden ....

kebîkec

İhvan Forum Üye

Ben de lahananın pişirilerek kapuska yapılmasından, havucun kızartılmasından, çorbayı bitirmeden başka yemek verilmemesinden nefret ederim. Sıra sizde :)

Hakperest

Kıdemli Üye

Ben de lahananın pişirilerek kapuska yapılmasından, havucun kızartılmasından, çorbayı bitirmeden başka yemek verilmemesinden nefret ederim. Sıra sizde :)
Bizim burda kapuska neredeyse hiç yenmez, çorba yemekte olur, genel itibariyle havuç yemeğe konmaz

Ama yemekte havuç olmasını severim ve bizim evde konur

uzAyli

İhvan Forum Üye
Duygularla aram iyi değil, sosyolog bilir, hasıl-ı nefret tınım yok oldukça barışçıl , memnune biriyim :D

uzAyli

İhvan Forum Üye
Ahir ömrümde ilk defa sosyal alemden bu kadar etkilenen birini görüyorum, o da bi yetenek yea :D

kebîkec

İhvan Forum Üye
Duygularla aram iyi değil, sosyolog bilir, hasıl-ı nefret tınım yok oldukça barışçıl , memnune biriyim :D

Nefret tınısı olmaması birey kalitesini gösterir. Burada biraz mizahi yönü öne çıkarmaya çalıştım ama ilk yorum sosyolog kardeşimden gelince mesele ciddiye bindi. Ne diyelim vatan sağolsun. :)

Hakperest

Kıdemli Üye
Ahir ömrümde ilk defa sosyal alemden bu kadar etkilenen birini görüyorum, o da bi yetenek yea :D
İnsan ruhu her sembole anlam yükler, istersen başka gezegende tek başına yaşa
Yine üzülecek sevinecek ve ağlayacaksın
Kayan yıldız sana bir mesaj verecek
Hava durumu aynı şekilde
Aslında mesajı veren onlar değildir
Ruh bunları zamansal bir koordinat olarak kullanır

uzAyli

İhvan Forum Üye
Ruhun görevi teslim olmaktır, öfkelenip cinayet işleyemezsin böyle bi bahane olamaz. Islâm duyguyu nasıl tarif ediyor delil alabilir miyim?

kebîkec

İhvan Forum Üye
Kapuska severim ben

Kapuskanin hafif kıymalı olanına pul biber serpip yemeğe ben de bayılıyorum da yerken vicdan azabı çekiyorum. O güzelim lahanaya canice davrandigimizi düşünüyorum. İnce ince doğrayıp haşlıyoruz resmen ?