Hayatınızda hiç mitinge katıldınız mı?

hiç mitinge katıldınız mı?

• Evet

Oy: 108 67.9%
  • Hayır

Oy: 51 32.1%

• Kullanılan toplam oy
    159

malik ejder

Profesör
Mitinge katılmadım,katılırsam irademin kitle psikolejisine takılıp beni yanlış yönlere sürükleyeceğini düşünüyorum.İrademin bende kalmasını istiyorum.Tek başına bir miting olabilir.

Evet Çok Katildim Mİtİnklerde GÖrev Bİle Aldim. İlk KatildiĞim Mİtİngde O Elele TutuŞma Mİtİngİydİ.
Bazilari Mİtİnglerİn Faydasiz OlduĞunu DÜŞÜne Bİlİr Ama İŞte Konya'da Saadet Pardİsİnİn DÜzenledİĞİ Mİtİnge Katilan Hamasli Yetkİlİyle Yurtta YaptiĞimiz SÖyleŞİde Bİzİm Sorumuza VerdİĞİ Cevap
Sorulan Soru;
Bİz Burada Mİtİngler Yapiyoruz. Alanlarda Toplanip BaĞiriyor DÜnyaya Sesİmİzİ Duyurmaya ÇaliŞiyoruz Bununla BİrŞeylerİ EngelleyemeyeceĞİmİzİ DÜŞÜnÜyoruz Ama Safimizi Bellİ Etmek İÇİn Yapiyoruz Bunun Bİr Faydasi Oluyor Mu
AldiĞimiz Cevap
Fİlİstİnde Şu Anda Afganİstan'dakİ Veya Irak'ta Kİ Gİbİ Bİr DİrenİŞ Yapamiyoruz Fİlİstİnde TÜnel SavaŞlari Yada Buna Benzer KÜÇÜk Saldirilarla DÜzenlİyoruz Onun İÇİnde Bİzde Gİzlİlİk Önemlİ O YÜzden DiŞariya Gelenİ Ajan Olma İhtİmalİyle İÇİmİze Alamiyoruz. O YÜzden Bİze Burada SavaŞacak İnsandan Çok Moral Lazim Dİyor. Ve YaptiĞimiz Mİtİnglerİn Fİlİstİndekİ MÜslÜmanlarin Demek Kİ Bİzİ Destekleyen MÜslÜmanlarda Var Bİzİm Yanimizda KardeŞlerİmİzde Var Bİze Dua Edenlerde VarmiŞ Dİye DÜŞÜnÜp Onlara Moral KaynaĞi Oluyor
Onun İÇİn En Azindan JkardeŞlerİmİze Destek Olabİlmek İÇİn Burada Bİzde Variz Dİye Bİlmek İÇİn Bu Mİtİngler DÜzenlenmelİ

Partİ Bayragina KarŞi Çikanlar Sİyasİ Mİtİng OlduĞunu DÜŞÜnenlerde Bu Olmali Bİz Kİm Olarak Yanlarinda OlduĞumuzu GÖsterİyor Artik İnsanliĞin GÖzÜ AÇilmali DÜnyada Ve TÜrkİyede MÜslÜmanliĞin Hakİm Olmasi İÇİn Kİmİn ÇaliŞildiĞinin Farkinda Olunsun Dİye Bu Gereklİ Yoka SÜleymen Demİrelde OlduĞu Gİbİ Halkin GÖzÜ Şİmdİde Boyanmakta İnsanlik Bunun Farkina Varsin Dİye Bunu Yapiyoruz
Allaha Emanet Olu S.a.

Hasan

Kardeşiniz
Hiç işim olmaz topluluk içindeyken kontrol sizde olmuyor daha geriden değerlendirme yapmak daha net sonuçlar verir. Bide kalabalığı sevmem.

example58

Üye
miting bir duruşun simgesidir... safınızın belli olduğu yerdir oralar... safınızı elinizden geldiğince belli edin..... milli görüş camiasının ben burasını seviyorum işte.... beni bir miting meydanından tanıyabilirsiniz... özgürce ve binlerce kişiyle KAHROLSUN İSRAİL diyebilmek... korkmamakk.. cesaretli olmak... burdayız ulan işte burdayız diyebilmek.. tabi ki yanındaki kişilerle bunu diyebilmek... PEYGAMBERE SAYGISIZLIK yapıldığı zaman... BEYAZIT meydanın da olmak cuma çıkışı.. Hoca selamı verir vermez tekbir sesi..BEYAZITIN ALLAHUEKBER DİYE inlemesi... Çağlayanda yüzbinlerce kişiyle birlikte olmak.... BİZ BU COĞRAFYANIN İNSANLARIYIZ... VE SESSİZ KALAMAZDIK....
ZALİMLERE LANET MİTİNGİ.. siz belki umursamazsınız ama biz duruşumuzu sergiliyoruz... bu düzenin karşısında olduğumuzu belirtiyoruz... Sevmiyoruz seni Amerika diyebiliyoruz... Ben bu tarafını seviyorum.....

abi çok guzel yazmışsın allah razı olsun :clap2: :clap2: :clap2:

"zalime karşı sessiz kalanlar yalnız dilsiz şeytanlardır"

~zuzii~

Paylaşımcı
bazı arkadaşların yorumlarını hayretle okudum doqrusu ve içten içe sinirlendm..
herkesin kendi qörüşüdür bu kmse kimsei zorla miting alanına sürüklemez elbet ama nefret ve kininizi forum sayfalarında maillerde kusmak ne kdr faydalı ne kdr qerçekçi ve ne kdr rahat ediyor içiniz...
asla katılmam diyor bazıları ztn bu anlayışla bi yere varılmaz...

en son Çağlayan'da Saadet'in LANET MİTİNGİne katılmıştım çok şükür...
hiç bi zmn katıldıqım mitinqlerden pişmanlık duymadım, duymam da inşAllah!!!

~zuzii~

Paylaşımcı
"kötülüqü qücünüz yeterse elinizle, ona yetmezse dilinizle, ona da yetmezse kalbinizle buz ediniz.bu da imanın en düşük derecesidir!!!
bu hadis yeterince açıklayıcıdır sanırım. ikinci kere bi yorum yapma ihtiyacı duydum konuya çnk qerçekten bazı yorumlr bni çk şaşırttı böyle bir forumda.......

ibrahimi

Has Uşak
Keşke gene olsa da biraz deşarj olabilsem :)
Tek yürek Tek ses...
Ümmetle buluşabilsem...:(

kemalali

Profesör
15 yaşında iken Refah Partisinin mitingine katılmıştım.açanlar,tekbir Şevki Yılmazda konuşmacıydı. Tribünler dolmuştu dışarılara taşmıştı.Ellerini kaldırarak yemin ediyorlardı.Ben ise yerimden kalkmadım. Fetih gecelerine katılırdım.Hey gidi ne günlerdi Tevhid sancağını açanlar, tekbir getirenler, haykıranlar, ordaki çoşku. AllahuEkber!!! AllahuEkber!!! Lailaheillallah!!.

Saadet.AKP. Mitingde acaba Saadetemi oyumu versem diye düşünüyordum. Malum AKP rüzgarına bizde katıldık. Şimdi anladık yanlış yaptıgımızı.

:good[1]: :good[1]: :good[1]:

Erhan

Profesör
Web sitesi
www.softajans.com
NE MAKSATLA YAZDIĞINI BİLMİYORUM.BEN MİTİNGLERE KATILIYORUM DİYENLER ŞİMDİ SANA GÖRE CAHİL Mİ OLUYOR

Yok kardeş onu demek istemedim bir kere katılmıştım ama kötü yönde bişey katılmıştım o zaman biraz dünyanın farkında deyildim...arkadaşlar yanlış anladı sanırm......neyse........

rubaii

Üye
9 yaşımdan beri mitinge katılıyorum şuan 24 yaşındayım en son katıldığım miting başörtüsü yürüyüşüydü

s.büşra

Üye
En Az 5-6 Kez BaŞÖrtÜsÜ 3-4 Kez De İsraİlİ-abd'yİ Boykota Gİttİm.:)

example58

Üye
Keşke gene olsa da biraz deşarj olabilsem :)
Tek yürek Tek ses...
Ümmetle buluşabilsem...:(

var abicim istediğin kadar deşarj ol :) :) :)

Saadet Partisi İstanbul İl Teşkilatı Papa’yı karşılamaya hazırlanıyor. 28 Kasım’da Türkiye’ye gelmesi beklenen Papa’nın ülkemize gelişini protesto etmek için Saadet Partisi, 26 Kasım’da Çağlayan’da miting düzenleme kararı aldı. İl Gençlik Divan Toplantısı’nda konuşan Saadet Partisi İstanbul İl Gençlik Kolları Başkanı Zafer Emanetoğlu, miting için hazırlıklara başladıklarını bildirdi.

Saadet Partisi İstanbul İl Teşkilatı Papa’yı karşılamaya hazırlanıyor. 28 Kasım’da Türkiye’ye gelmesi beklenen Papa’nın ülkemize gelişini protesto etmek için Saadet Partisi, 26 Kasım’da Çağlayan’da miting düzenleme kararı aldı. İl Gençlik Divan Toplantısı’nda konuşan Saadet Partisi İstanbul İl Gençlik Kolları Başkanı Zafer Emanetoğlu, miting için hazırlıklara başladıklarını bildirdi.
Filistinli kadınların bile İsrail zulmüne karşı kurşunların karşısında dimdik ayakta durarak şehit olmayı seçtiklerini ifade eden Emanetoğlu, Peygamber Efendimize hakaret eden BOP’un kültürel görevlisi “Papa’ya Hayır” demek için meydanlarda olacaklarını söyledi. Emanetoğlu, partili partisiz herkesi 26 Kasım’da Çağlayan Meydanı’nda buluşmak için mitinge davet etti.

Saadet Partisi İstanbul İl Gençlik Kolları Divan Toplantısı Levent Düğün Salonu’nda il ve ilçe yönetim kurulu üyelerinin katılımıyla gerçekleştirildi. Saadet Partisi Kâğıthane İlçe Gençlik Teşkilatı’nın ev sahipliğini yaptığı program İsrail vahşetinin anlatıldığı sinevizyon gösterimiyle başladı. İl divan toplantısında konuşma yapan Saadet Partisi İstanbul İl Gençlik Kolları Başkanı Zafer Emanetoğlu, Papa’nın Türkiye’ye geleceğini belirterek, Saadet Partisi’nin Papa’ya karşılama töreni (!) düzenleyeceğini bildirdi. Saadet Partisi İl Yönetim Kurulu’nun ‘Papa’ya Hayır’ mitingi düzenlemek için karar aldığını vurgulayan Emanetoğlu, 26 Kasım’da Çağlayan Meydanı’nda yapılması planlanan miting için hazırlıklara başladıklarını kaydetti.

Milli Görüş gençliği devrinde çalışmalı
Emanetoğlu, İnsanlığın saadeti için çalışıyor olmak Millî Görüş’çü gençleri diğerlerinden ayıran en önemli meziyettir. Böylesine muazzam bir davanın Gençlik Teşkilatına mensup olmak ayrıca bahtiyarlık vesilesidir. Yıllardır tüm insanlara duyurmaya çalıştığımız evrensel hakikatleri gönülden gönüle nesiller boyunca taşıyacak olan gençlerimizin, insanlığın beklediği büyük hamleyi en kısa zamanda gerçekleştireceklerine olan inancımız tamdır." dedi. Bu büyük hamleyi gerçekleştirecek olan gençliği bir motora benzeten Emanetoğlu, "Bizim gençliğimiz ne yüksek devirde ne de alçak devirde çalışmalıdır. Milli Görüş gençliği devrinde ve yerinde çalışması gerekiyor" diye konuştu.

İmanımızla dimdik ayakta durmalıyız
İl Gençlik Başkanı Emanetoğlu, İsrail’in Beyt Hanun’da gerçekleştirdiği katliamı hatırlatarak, "Bu zulme karşı duran Filistinli kadınlar ayaklandılar ve kurşunların karşısında durdular. Onlar kurşunlara hedef oldular ama şehit olanların dışında kimse yere yatmadı. Bu onların imanının gücünden kaynaklanıyor. İşte bu Filistinli kadınlar bize örnek olmalı. İmanımızla dimdik ayakta durmalıyız." şeklinde konuştu. Emanetoğlu, ‘genç lider’, ‘yakışıklı Başbakan’ diye anılan Erdoğan’ın makam aracında aracının kapısını dahi açamayacak duruma geldiğini belirterek, "Kimse genliğine güvenmemeli ve bu dünyanın fani olduğunu bilmeli" dedi. "Bu dünyada birilerine had bildirmeye çalışanlara ahirette hadleri bildirilir" diyen Emanetoğlu, vakıflar yasasındaki tuzaklara dikkat çekerek, bugün ekümenlikle karşımıza çıkanların yarın başka isteklerle önümüze çıkacağını söyledi.
Öte yandan programa ev sahipliği yapan Saadet Partisi Kâğıthane İlçe Gençli Kolları Başkanı Âdem Akbulut da yaptığı açılış konuşmasında dünya saadeti için çalışan bir teşkilatta bulunmanın önemine değindi.

bu arada tum duyarlı muslumanları bekliyoruz...