Hayatınızda hiç mitinge katıldınız mı?

hiç mitinge katıldınız mı?

• Evet

Oy: 108 67.9%
  • Hayır

Oy: 51 32.1%

• Kullanılan toplam oy
    159

ibrahimi

Has Uşak
Mitinglere karşı olanlar var,destek verenler var,umursamayanlar var.Ama ben olması gerektiğinden yanayım.
Ben katıldım 4 kere galiba.Gerçekten müthiş bir atmosfer :)

med-cezir

Profesör
erbakan başbakanken gitmiştim, çok kalabalıktı ve konuşulanlar anlaşılmıyordu, ama elimdeki parti bayrağını neden coşkulu bir şekilde salladığıma hala anlam veremem, çocukluk işte:O orada bulunan insanların gazına geldim her halde:O ama şuan ki aklım olsa hiç bir partinin mitingine katılmam

S

SaLtan

Guest
98 de başörtüsü mitingine gitmiştim.aslında mitingde değild.elele tutuşup kordon oluşturuyodun.öyle bi şey işte

S

SaLtan

Guest
tabi yurtdışında katıldığım işçi bayramı mitinglerini saymıyom.onuda fransızlarla yapardık.

şehidan

Asistan
...

Mİtİngler İÇİmdekİ Sevgİ Ve Nefret Duygularini DiŞa Vurmak İÇİn Bana Bİre Bİr Gelİr O YÜzden Çok Severİm Mİtİnglerİ..

Selam Ve Dua İle

B

benja

Guest
2-3 kere mitinge katildim ama bundan sonra katilmayi pek dusunmuyorum..

derya

Üye
Bende sadece mhp nin mitinglerine katılmışımdır bundan sonrada öyle olcak herhalde hatta bu hafta sonuda var hepinizi beklerim:good[1]: :D

AdımcA

Akşam ... Yine Akşam ...
lise ve üniversite yıllarında, desteklediğim partinin, bağlı olduğum vakfın bütün mitinglerine katıldım.
neydi o günler beee! :D
avazımız çıktığı kadar bağırırdık.
kalabalık ki ne kalabalık.
sevdiğim insan, yine gelse, miting düzenlense, yine katılırım.
hem de en önde, elimde bayrakla.
bizim sevgimiz pazara kadar değil, mezara kadar.

M_i_r_a_y

Paylaşımcı
Hic katilmadim hem babam yollamaz :)

Hagiarif neden mitinglere katilmayi dusunmuyorsunuz ve neden bu kadar kesin cevap verdiniz gitmeyi dusunmuyorum diye merak ettim:)
benja sende bir daha gitmeyi dusunmedigini soylemissin neden aceba?Ozel bi nedenimi var arkadaslar?

Vuslat Rana

Edep Ya Hu
Web sitesi
vuslatirana.blogcu.com
Lise yıllarım mitinglerle geçti, onun dışında da pek çok sosyal - siyasal mitinge katılmışımdır. Siyasi manada bir nabız yoklamasıdır mitingler, sosyal manada da kamoyuna sesini duyurmanın en etkin yolu..

M

M.J.

Guest
evet, o gün bütün yıldızlar yere inmişti...Üzerlerine basarak yükselmenin heyecanı da apayrı bir şeydi...Hayır bu bir miting değildi...Daha farklıydı...Daha cinsomanyaktı,daha ecnebiydi...

Acaba diyorum, Mitinglerde en çok mitler bağırıp çağırdığı için mi adına miting dendi...

Her yerde tanımak gerek bu mitleri
Keşke yalnız bunun için sevseydim seni

:)

berxedan

Üye
evet

karikatür krizinde d.bakırdaydım. ona katıldım. ama muhtesemdi. dünyada o kadar insan toplanmamış diyorlar bi konu için. yaklaşık 500 bin kişi vardı. gerçi medyaya 300 bin diye geçmişti. Nede olsa bizim medya

MEHMET EFE

Doçent
Web sitesi
www.serzenisler.com
miting bir duruşun simgesidir... safınızın belli olduğu yerdir oralar... safınızı elinizden geldiğince belli edin..... milli görüş camiasının ben burasını seviyorum işte.... beni bir miting meydanından tanıyabilirsiniz... özgürce ve binlerce kişiyle KAHROLSUN İSRAİL diyebilmek... korkmamakk.. cesaretli olmak... burdayız ulan işte burdayız diyebilmek.. tabi ki yanındaki kişilerle bunu diyebilmek... PEYGAMBERE SAYGISIZLIK yapıldığı zaman... BEYAZIT meydanın da olmak cuma çıkışı.. Hoca selamı verir vermez tekbir sesi..BEYAZITIN ALLAHUEKBER DİYE inlemesi... Çağlayanda yüzbinlerce kişiyle birlikte olmak.... BİZ BU COĞRAFYANIN İNSANLARIYIZ... VE SESSİZ KALAMAZDIK....
ZALİMLERE LANET MİTİNGİ.. siz belki umursamazsınız ama biz duruşumuzu sergiliyoruz... bu düzenin karşısında olduğumuzu belirtiyoruz... Sevmiyoruz seni Amerika diyebiliyoruz... Ben bu tarafını seviyorum.....

tebeyyün

Doçent
M.J.' Alıntı:

Acaba diyorum, Mitinglerde en çok mitler bağırıp çağırdığı için mi adına miting dendi...

verilmek istenen mesaj çok orjinal.... tabi anlayabilene....bu söz gerçeğin ta kendisidir ..........

bende filistine destek israili tel in,peygamber efendimize saygısızlığı kınayan mitinge ,bir de başörtüye özgürlük mitinglerinede katılmıştım.harikaydı.

RoJhaT

Paylaşımcı
walla ben bu yaşıma yağmen baya bi mitinge gittim yasa dışı olanına da gittim yasal olanına da gittim hepsine benım için baya bi eylenceli geçmişti gayet güzel bi ortam oluo genelde :) ama tavsiye ederim güzel oluo