Hayat Affetmez Seni..!!

:)zeynep(:

Hakve
Ağlasam da farketmez artık....

Hayat; arkasında bıraktıklarına bakmadan umarsızca geçip gidiyor gözlerimin önunden...

Aşk;kapımda beklese de giremiyor içeriye.. Korkuyor tekrar kapısını calmaya kalbimin.. Belki yeni bi vurgun yemekten.. Belkide tekrar yüzünü görmekten.. !

Gözlerim sana uzaktan bakmaya alışmış bi kere .. bir türlü kabullenmiyor bu kadar yakından bakmayı..
GÖZLERİN YABANCI GELİYOR GÖZLERİME...!!
Yollar unutmus adresini..Bi zamanlar seni adım adım takib eden ayaklarım,gittiğim yolu görünce geri dönmek istiyor..

''HERŞEY BU KADAR BASIT DEĞİL!'' diyor dilim...Kara bi bela bu..Kara kapkara bi SEVDA..Kurtulmaya calıstıkca dikenlerinden daha cok cekiyor bataklığına...!
NEDEN HERŞEY BU KADAR ACIMASIZ ?

Nden bunca acı cekildikten, bunca gözyası intihar ettikten sonra bu sessizlik..??

Terkedip gitsende arkandan kosamıyacak bi kalp tasıyorum artık...Gözlerin yüzünden o kadar karardı ki kalbim..Bir daha sevmek bir daha tuzaklarına düşmek istemiyor o KARA DELİKLERİN....

Kelbek bi kez kanatlandıktan sonra asla tırtıl olamaz.. Ben bi kere kanatlandım be sevgilim..
sense hala tırtıl hala toysun..!!

Bu zamana kadar hep ben ugrastım hayatla..Bir iz bırakmaya calıstım hep hayatın tam kalbine..

Sense hep tozunu dumanını yuttun hayatın.. iz değil is bıraktın kalbine!..

İşte bu yüzden ne Ben affedebilirim seni nede bu Hayat....

merkam

Paylaşımcı
eywallah.. aglasamda farketmez artık...yüreğne sağlık..

Gök-Han

Ordinaryus
Web sitesi
gokhanyavuz.blogcu.com
Kelbek bi kez kanatlandıktan sonra asla tırtıl olamaz.. Ben bi kere kanatlandım be sevgilim..
sense hala tırtıl hala toysun..!!

:)

Güzel bir yazıymış...