Hattat olmak istiyorum, yardım lütfen.... | ihvan forum – Özgür Düşünce ve Paylaşım Platformu!

Hattat olmak istiyorum, yardım lütfen....

amine

Üye
İhvan Üyesi
s.a. arkadaşlar ben hat öğrenmek istiyorum yada ebru sanatı istanbuldayım kursunu bulamadım bunun için yardımlarınızı bekliyorum şimdiden allah razı olsun...

AdımcA

Akşam ... Yine Akşam ...
İhvan Üyesi
siz rüveyda (müzehhibe) kardeşimizle irtibata geçin bence.
kendisi hattat adayıdır. :good[1]:

nesil

Kedicik - Ummul Hureyre
İhvan Üyesi
İstanbul'da Eyüp vakfında ebru ve hat kursu vardır.
Ayrıca Sultanahmette- Küçük Ayasofya'da zannedersem- bir hat kursu daha var. O daha güzel bir kursmuş.

U

ummuhan

Misafir
Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi nden ( 0 216 651 43 75) Hüsrev Subaşı Hocayı ararsanız size yol gösterebilir.....

melde

helina_roje
İhvan Üyesi
Peki ankarada nerelerde var arkadaşlar?

feyza:)

İstanbulî
İhvan Üyesi
Web sitesi
www.incebirdokunus.com
bu konuyu serbest kürsüden buraya taşıdım iilgili arkadaslar daha çabuk görüp yardımcı olabilirler ;)

zerefşan

sustum...
İhvan Üyesi

ankarada belediyelerin kurslarında tezhip ve hat dersleri veriliyor....
ayrıca kültür bakanlığında iki yıllık tezhip ve ebru dersleri veriliyor...

reyyan85

Üye
İhvan Üyesi
istanbulda İSMEK tvsiye edilir:)

U

ummuhan

Misafir
bu konuyu serbest kürsüden buraya taşıdım iilgili arkadaslar daha çabuk görüp yardımcı olabilirler ;)

Hazır taşımışken şu hattat ı da Hatt diye değiştiriverseydiniz kardeş :) iyi olurdu zira baya büyük bir hata... ( yani ya hattat olmak istiyorum, ya da hatt çalışmak istiyorum olmalı ) selam ile

amine

Üye
İhvan Üyesi
Hazır taşımışken şu hattat ı da Hatt diye değiştiriverseydiniz kardeş :) iyi olurdu zira baya büyük bir hata... ( yani ya hattat olmak istiyorum, ya da hatt çalışmak istiyorum olmalı ) selam ile
hatamdan dolayı üzgünüm cahilliğimi maruz görün düzeltme yapamadım eeee artık anlayın sizde....

tilamiz

Üye
İhvan Üyesi
Web sitesi
www.ozgursanat.com
hat-ebru dersleri

arkadaşlar normalde bunu yapmamam gerekir ama forumda bir çok arkadaş aynı dertten muzdarib görünüyor;ben hocalarımın müsaadeleriyle ankara'da hüsn-i hat ve ebrû dersleri veriyorum.ilgilenenler 229 47 89 numaralı telefondan akşam saat 19.00'a kadar bana ulaşabilirler.

AdımcA

Akşam ... Yine Akşam ...
İhvan Üyesi
başlık düzeltildi. :)