Has Parti Kurucular Kurulu Üyesi Halit Özel, tekrar yuvaya döndü.

maksut ibrahim

Kıdemli Üye
Has Parti Kurucular Kurulu Üyesi Halit Özel, tekrar yuvaya döndü.

• yuvaya-donus-basladi-medium-0.jpg

Özel'e Saadet rozetini Genel Başkan Yardımcısı Atik Ağdağ taktı. Başta Saadet Partisi Karaman il başkanlığı olmak üzere birçok görevde bulunan Özel, "Evim olan Saadet Partisine iltihak ettim. Yani yuvama geri döndüm" dedi.
11 Temmuz'daki olayla kongre sonrası Has Parti'nin kurucular kurulunda yer alan Halit Özel, ancak geçen süreçte izlenen politika ve söylemlerin Milli Görüş ile hiçbir alakası olmadığına dikkat çekerek, " Karşımıza, bize vaat edilen siyasi oluşumun, tam tersi politikalar izleyen bir parti ortaya çıktı" dedi.
İstifa ettiği partisinin Milli Görüş ile uzaktan yakından hiçbir alakası olmadığını söyleyen Halit Özel, "İyi niyetimiz suistimal edildi. Görülen o ki Has Partinin hiçbir davası, ideolojisi yoktur. Türkiye'de çok sayıda bulunan diğer partilerden herhangi biri gibi politikalar yürütmek istiyorlar. Düzenin sıradan bir partisidir. Benim gibi düşünerek, iyi niyet ortaya koyarak yuvalarını, Saadet Partisini, evlerini terk etmiş olan diğer arkadaşlarımı da evlerine dönmeye davet ediyorum. Daha fazla geç olmadan yuvalarına dönsünler" diye konuştu.

Milli Gazete

maksut ibrahim

Kıdemli Üye
Yakinda Numanda döner?

Erbakanin Koltuguna oturur belkide.

Imkansizmi SIZCE?

Hikem

Kıdemli Üye
Numan beyin basına yansıyan görüşlerini bir iki yazıda eleştirmiştim.Çıkan yazılar tekzib edilmediğine göre, şunu rahatlıkla söyleyebilirim.Numan bey imajının tersine entellektüel tarafı çok cılız birisi...Bunu üzülerek söylüyorum...Maatteessüf!!