hangisi sizi ifade eder...

hangisi sizi ifade eder

• Kullanılan toplam oy
    81
A

ada

Guest
İşte şimdi bir i Türk Müslümanım yazmış diye baksanıza diyaloglara

kul emir

Profesör
hehe saltan abi nerdesinnnnnnnnnn abi sen anlat ya ada kardeşim ben kesinlikle türklere karşı felan değilim ben sadece müslüman yazsak iyi olmazmı dedim sizlerde yanlış anladınız ya ben ne yaptım allah aşkına alın işte bende diyorummüslüman türküm bu diyaloğu fazla uzatmayalım allah aşkına

A

ada

Guest
şeyh_şamil' Alıntı:
hehe saltan abi nerdesinnnnnnnnnn abi sen anlat ya ada kardeşim ben kesinlikle türklere karşı felan değilim ben sadece müslüman yazsak iyi olmazmı dedim sizlerde yanlış anladınız ya ben ne yaptım allah aşkına alın işte bende diyorummüslüman türküm bu diyaloğu fazla uzatmayalım allah aşkına
Kardeşim hakkına girecek birşey yaptıysam hakkını helal et ama ben Türksem bunu söylerim sen Kürtsen sende söyle yada çerkez yada lazsan söyle yani bunun sakıncası ne benim anlamadığım o

S

SaLtan

Guest
düşünen,konuşabilen,yürüyebilen varlıkların içinde var olan duygu,hisler olduguna göre önce insanız,bazılarındaysa olmasını allahtan dilediğimiz için sonra müslümanız.diyelim konu kapansın.cok su götürür bu konu:)

hakan

Paylaşımcı
yaa kardeş ne dediysen onun arkasında ol. kim kimi bu konuda kısıtlayabilirki
ben orda müslüman kürt şıkkını istesemde kim ne diyebilirki yada kimi ciddiye alırım ki... ben müslüman türk şıkkını seçtim ama bunun dışında seçilen her şıkkada saygım var.. zaten kendi istediğini anlatamazsan demekki en başta kendine saygın yok.. senin kendine saygın yoksa kimseninde olmaz.....

kul emir

Profesör
töbe estağfirullah kardeşim allah aşkına benim amacım farklıydı siz nerelere çektiniz konuyu sonuçta burada tartışma çıkmasın diye geri adım atmam benim kendime saygısızlığımı göstermez sanırım yine allah razı olsun şunuda unutmayınki kürt felanda değilim hakan

S

SaLtan

Guest
hakan olay yada konu bu kadar önemsenecek düzeyde değil.arkadaşımız gayet güzel bir açılım getirmiş ve önce müslümanlık kavramına vurgu yapmış.ötesi yok başka şekilde izan ve iradeye uygun olan acıklama yapılamazdı.evet benim ırkım kürt,belki başka kürt kökenli arakadaşlarımızda olabilir.ama müslüman-türküm diyen birinin kendi sinin öyle görmek istediği tabirdendede tahrik olduğumu söyleyemem.zaten konunun seyrinin bu düzeyde olmadığını konuyu açan arkadaşımız belirtmiş ve öyle de değil

hakan

Paylaşımcı
canım kardeşim kürt olup olmaman önemli değil benim demek istediğim burda bi anket var ve herkess istediği şıkkı seçmekte özgürdür.... hakkını helal et

gulesevdali

Asistan
Türküz ölene kadar Türküz...İlk önce müslüman sonra türküz...Biz Türküz fizana kadar Türküz...

kardeşlerim tabiki türküz ama türklük benim için o kadar öemli değil.benim için bir insan müslüman olsun isterse amerikalı israilli olsun.bu hepimiz için ölçüt olmalı.çünkü peygamberimiz(S:A:V)HADİSİ şeriflerinin birinde şöyle buyurmuştur

IRKÇILIK YAPAN BİZDEN DEĞİLDİR.

Erhan

Profesör
Web sitesi
www.softajans.com
şahsen düşüncem müslüman olmamız kendi şahsımı temsil eder inşAllah...

selam ve dua ile.

gulesevdali

Asistan
muhammedordusu' Alıntı:
tabiki türküz ama türklük benim için o kadar öemli değil..

helal olsun bunları da mı duyacaktı bu millet.....

ozti

Asistan
türküm ama önce müslüman çok şükür

gulesevdali

Asistan
yapılan açıklama yetersiz ve beni en çok düşündüren ve ilgilendiren kısım bu oldu bir tüek gencinin bunu demesi bana göre hayıflanacak bir şey....

tebeyyün

Doçent
baba bu konu en baştan beri fitne kokuyor belki konuyu açanın böyle bir niyeti yok ama ....bu konun kilitlenmeside yetmez bence ....silinmeli .....