Hanginiz Muhammed?

kebîkec

İhvan Forum Üye
Hop hop sakin ol bakim, ne o sıkıyorsa yiyorsa falan. Yanlış yanlıştır hoca, o şu bu yapmış hiç farketmez. Bir meksikalı başkan kadar da olamayacakmıyız yahu. Sözde gavur.

Daha çok şey söylerdim de ...amaaan boşver.

Kaptan hakkını helal et. Sert girdim topa. Çok pardon. :)

alanyali07

Kıdemli Üye
"israf" denen bir kavram iktidar cenahına uğramıyor zaten.. lügatlerinden kaldırmışlar.. sadece nutuk çekmek adına kullanılan dini bir terim olarak yer veriyorlar konuşmalarında..

ne yaparlarsa yapsınlar isterse sabahtan akşama anzer balı banyosu yapsınlar buna bile israf diyemezler :D

bi husben

Kıdemli Üye
hele bir dolaşsın bakalım aha ilk önce @adams77 senmisin eyt yasamızı çıkarmayan haaa diye neler neler yapar fanatıkleri düşünemiyorum bile

adams77

Kanalizasyoncu
hele bir dolaşsın bakalım aha ilk önce @adams77 senmisin eyt yasamızı çıkarmayan haaa diye neler neler yapar fanatıkleri düşünemiyorum bile

Ben isteyeceğimi O 'ndan isterim. Başka el açılacak yada istenecek bir şey varda bizimmi haberimiz yok!!

erdemceerdem

Profesör
Kalbi, beyni ve ahlakı müslüman olmayan'ın adı müslüman olsa ne! kimliğinde müslüman yazsa ne!

yıllarca müslümanlığı şekilden ibaret konuştuğumuz için, şekillerimizi uydurduk islama! ya ahlakımız! hak getire...

Kuran'ın arapçası okunur en kıraati ile; ama içinde ne yazar bilinmez, merak edilmez...

domuz etinden kaçarız ama; domuzların ahlakına sahip oluruz, ne enteresan bir haldir....

bunun en bariz örneği günümüz 'başörtülü', 'türbanlı' hanımlarıdır....

o hanımlar ki; 'başörtülü' ve 'türbanlı' olabilirler ama; örtülü, tesettürlü değillerdir...

dahası söylenirde....

işte ahlakımız bozuk...