Hangi Nickname Sana Mükemmel Bir Biçimde Uyuyor?

Verda

Gales
Persona Non Grata!
Persona Non Grata, Latince "hiçbir yere ait olmayan" anlamına gelir ve senin karakterini birebir yansıtıyor. Evet sen, oldum olası hiçbir görüşe, gruba, amaca dahil olmadın, olamadın. Hep yabancı kaldın her şeye! Sürüden ayrı uçan martı, uzak alemlerin küçük prensi/prensesi, Camus'un yabancıcısın! Sığdan yıldın ve bu yüzden hep derinlere daldın. Sıradışısın, farklısın, değişiksin. Kafan bu dünyaya ters!

=)

Verda

Gales
Olmaz mızıkçılık yapma =)

Hakperest

Kıdemli Üye
Persona Non Grata!

Persona Non Grata, Latince "hiçbir yere ait olmayan" anlamına gelir ve senin karakterini birebir yansıtıyor. Evet sen, oldum olası hiçbir görüşe, gruba, amaca dahil olmadın, olamadın. Hep yabancı kaldın her şeye! Sürüden ayrı uçan martı, uzak alemlerin küçük prensi/prensesi, Camus'un yabancıcısın! Sığdan yıldın ve bu yüzden hep derinlere daldın. Sıradışısın, farklısın, değişiksin. Kafan bu dünyaya ters!

=)

tıpkısının aynısı :p
yanlızca sondaki cümle "dünya kafana ters" olmalıydı

Verda

Gales
O kadar mı kötüydü merak ettim şimdi bak =)

DostunDostu

Süper Moderatör
Yönetici
Persona Non Grata!

=)
Son üç gündür bu deyim bende fikri sabit olmuştu. İlginç bir şekilde kulağa hoş geliyor. İstenmeyen adam! Tuhaf..

Verda

Gales
Ya yazin şu ismin ozelliklerini yoksa ben bulur getiririm buraya :)

kebîkec

İhvan Forum Üye
Ben Neymişim Meğer !

5503fc7a0c4c2cc85d560bd6.jpg

Sen hayattasın! Bir kere daha söyleyelim de anlamayanlar anlasın; sen "hayattasın". Yani yaşıyorsun; bomboş yaşayıp monotonluktan kusacak hale gelenler ve gündelik dertlerle ömrünü heba edenler yaşamıyor; sen yaşıyorsun. Enerjiksin, kıpır kıpırsın, canlısın sen canlı. Güldü mü gerçekten gülüyor, acı çekti mi gerçekten acı çekiyorsun: Sende arası yok! Atom bombası gibisin: Düştüğün yerde bir daha ot bitmez, öyle bir etki, öyle bir baskınlık sendeki!..

Kaçak

Yeni
Verda basit bir soruya Müsbet cvp ver diğerine tam tersi ...
sanada çıkar ..

Kaçak

Yeni
Ben zaten adamın öldüğüne hiç inanmamıştım ...

kebîkec

İhvan Forum Üye
5503fc7a0c4c2cc85d560bd6.jpg

Sen hayattasın! Bir kere daha söyleyelim de anlamayanlar anlasın; sen "hayattasın". Yani yaşıyorsun; bomboş yaşayıp monotonluktan kusacak hale gelenler ve gündelik dertlerle ömrünü heba edenler yaşamıyor; sen yaşıyorsun. Enerjiksin, kıpır kıpırsın, canlısın sen canlı. Güldü mü gerçekten gülüyor, acı çekti mi gerçekten acı çekiyorsun: Sende arası yok! Atom bombası gibisin: Düştüğün yerde bir daha ot bitmez, öyle bir etki, öyle bir baskınlık sendeki!..
@Verda bu yazıyı kim ayarladı bacım....:gl Önceden biligi mi sızzdırılıyor. Teknik adminler sitemize sızma mı var...:(

Verda

Gales
Valla ben de şoktayim hocam dün konustuklarimiza ne kadar da yakin vay be varsa bi muhbir çıksın :)

kebîkec

İhvan Forum Üye
Bundan sonra sıkı durun atom bombası geliyor. Hucüm marşı çalsın... :D

Verda

Gales
Yok ben aveadan memnunum :)