HANGİ Duygu Tarafından Yönetiliyorsun ?

spesifik

آزادی قید و بند
https://onedio.com/haber/hangi-duygu-tarafindan-yonetiliyorsun--478176

"Şefkat" çıktı!
Senin en belirgin ve hayatına yön veren duygun, kuşkusuz, hemen herkese yetecek şefkatin. Sevecensin, cana yakınsın, candansın. İnsanı seni alıp götüresi, kendine alası gelir. Ama yok, sen herkesin sevgilisisin. Kendini sevdirmeyi biliyorsun; ama bunun için ekstra bir uğraş göstermiyorsun; samimisin, içinde geliyor be işte, zorlamayla olmaz zaten. Yardımseverlikse sende kendiliğinden; ama arada kendi söküklerini diksen iyi olur diyoruz, sayın terzi!

NOT : terzi kendi söküğünü dikemezmiş :)

nefahtü

Kıdemli Üye

"Kendine Güven" çıktı!

trans.png

Senin hayatının her alanına hakim olan duygun, kendine olan sınırsız güvenin. Bazıları doğuştan yönetmek için doğmuştur ve bu, asla sonradan kazanılamaz. Sen de bir ortama yeni bile girsen, hemen oranın hakimi oluyorsun. Çünkü özgüvenin başkalarına da yansıyor. İçinde çok ama çok büyük bir kuvvet var ve bu kuvvetle her işi başaracağına inanıyorsun. Elinden bir uçan kurtulur, bir de kaçan. Cesursun, sözünün erisin ve tam bir problem çözücüsün. Hatta baskı altında daha da motive oluyorsun. Kısaca, eğer bu dünya bir köyse, sen bu köyün hem muhtarı hem de ihtiyar heyeti başkanısın :)

Hakperest

Kıdemli Üye
"Kendine Güven" çıktı!
551558d2c8a34453163f996f.jpg

Senin hayatının her alanına hakim olan duygun, kendine olan sınırsız güvenin. Bazıları doğuştan yönetmek için doğmuştur ve bu, asla sonradan kazanılamaz. Sen de bir ortama yeni bile girsen, hemen oranın hakimi oluyorsun. Çünkü özgüvenin başkalarına da yansıyor. İçinde çok ama çok büyük bir kuvvet var ve bu kuvvetle her işi başaracağına inanıyorsun. Elinden bir uçan kurtulur, bir de kaçan. Cesursun, sözünün erisin ve tam bir problem çözücüsün. Hatta baskı altında daha da motive oluyorsun. Kısaca, eğer bu dünya bir köyse, sen bu köyün hem muhtarı hem de ihtiyar heyeti başkanısın :)

spesifik

آزادی قید و بند
Patron izin gününde çağırınca mümkün değil diyenlere bu çıkıyor :p
Ben kıyamayıp tamam efendim dedim di :)

nefahtü

Kıdemli Üye
ben de para isteyene melün melün bakandım ama genede güven çıktı.

spesifik

آزادی قید و بند
Nokta soru patron ..orta şıkkı seçerseniz de umut çıkıyor :p hepsini denedim

DostunDostu

Süper Moderatör
Yönetici
İlk önce 'Hassas' çıktı. Aynı cevaplar ama 'kelebek' yerine 'yılan'ı seçtiydim Kendine Güven çıktı. :blink:

Anlaşılan bu soru cetveli baz olarak vahşi kapitalizmi almış.

Mahpeyker

Kıdemli Üye
umut cikti... ne diyelim umut fakirin ekmegi imis : )

deren

semure
551558e09234be32492ca0d8.webp

"Merak" çıktı! :)Senin en baskın ve hayatına yön veren duygun, sınırsız merakın. Senin için her şey bir gizem, bir sır. Yeni şeyler denemekten korkmuyorsun. Bilgiye de açsın: Geceleyin ateşler içinde uyanarak, ağzını dayayıp musluğa su içer gibi... Çok çabuk sıkıldığını, rutini çok sevmediğini de ekleyelim: Değişmeye, evrimleşmeye karşı inancınsa pek yüksek. Son olarak sen cevaplardan çok, soruların insanısın: Tam bilim insanı mayası!

spesifik

آزادی قید و بند
merak ta mı varmış ? Ben sana merhamet çıkar diye düşünüyordum @semurecim yanıldım ...

Darul_Beka

Profesör
üstün ve benzeri az bulunur duygulara sahipmişim