Halka 3 - Fragman (2017). Halka severler buraya :)

Verda

Gales

https://www.izlesene.com/video/halka-3-fragman-2017/9677475

Vizyon tarihi 3 Şubat 2017 (1s 42dk)

Yönetmen F. Javier Gutiérrez
Oyuncular: Matilda Lutz, Alex Roe, Vincent D'Onofrio devamı
Tür Korku
Ülke Abd

Sıradan bir lise öğrencisi olan Julia ve üniversiteye giden erkek arkadaşı Holt birbirlerinden giderek uzaklaşmaktadır. Ayrılacaklarından korkan genç kadın sevgilisini ziyarete gider ve Holt'un okuldaki arkadaşlarının 7 günün sonunda insanları öldüren bir videoyu Holt'a izlettiklerini öğrenir. Holt'un videoyu izlemesinin üstünden 6 buçuk gün geçmiştir ve günün sonunda hayatını kaybedecektir. Lanet sayesinde yeniden yakınlaşan ikili için artık hayatları adına verecekleri zamana karşı bir mücadele başlamıştır...

Yönetmenliğini "3 días" filmi ile tanıdığımız F. Javier Gutiérrez'in üstlendiği Halka 3'ün senaryosunu Akiva Goldsman ve Jacob Aaron Estes kaleme aldı. Halka 3'ün başrollerinde Matilda Lutz, Alex Roe, Johnny Galecki ve Aimee Teegarden yer alıyor. Başarılı korku filmi Halka'nın devam filmi olacak Halka 3'te serinin ilk iki filminin başrolü Naomi Watts yer almayacak.

Kaptan

Mecra Yazarı
Halka severler deyince bildiğimiz halka tatlısı sandım. Vallahi yaklaşık iki saat önce yediydim, balı biraz fazla kaçmıştı ama yine de iyiydi, su vereydi iyiydi.

Verda

Gales
Bizimkiler kötü bi taklitçi maalesef :D

spesifik

آزادی قید و بند
Hmm bu seriyi hatırlayamadım
Gavurlar çok ii yapıyorlar teknoloji babında
Yinede bizim yerel insanımızın eline su dökemezler -)
Çünkü onlar makina gibi ruhsuz bizler doğalız -))