Hala kaçak işletim sistemimi kullanıyorsunuz. Buyurun size lisanslı Windows 8.1 (Üniversite öğrencileri için)

Ebu Computer

Kıdemli Üye
Hala kaçak işletim sistemimi kullanıyorsunuz. Buyurun size lisanslı Windows 8.1 (Üniversite öğrencileri için)

Evdeki pc de yada laptopta kaçak işletim sistemi kullanıyorsanız bu haber size göre.

Evinizde üniversite öğrencisi biri varsa bedava Windows 8.1 sahibi olabilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi: http://furkanozden.net/2014/12/dreamspark-ile-ucretsiz-windows-8-1-edinin.html

Not: Dün denedik oldu. Doğrulama için okul uzantılı mail adresi kullanırsanız beklemeye gerek kalmıyor. Anında onaylanıyor.

Selam ve dua ile...

Ebu Computer

Kıdemli Üye
Dosya İSO dosyası olarak iniyor ve size birde KEY (şifre anahtarı) veriliyor.

İSO dosyasını bir cd ye yada USB ye açıp daha sonra kurulumu tamamlayabilirsiniz.

Bu konularda bilginiz yok ise dosyayı indirip keyi aldıktan sonra size yardımcı olabilecek ve bu işlerden anlayan birilerinden destek alınız.

Selam ve dua ile...

Ebu Computer

Kıdemli Üye
Bu konu kaynamasın.

Yakınınızda bir üniversite öğrencisi varsa orjinal lisanslı Windowsu ücretsiz bir şekilde alabilirsiniz

kırılmış ya da kaçak diye tabir ettiğiniz program ve işletim sistemleri için bir tartışma konusu açtım, helal mi haram mı diye... katılımınızı ve yorumlarınızı bekliyorum.