hakkı üstün tutanın portalı

Emin...

Paylaşımcı
Eminiz ki;

bir rüya değildi gördüklerimiz.yüreklerimizden bir kuş havalanacakmış gibi dinliyorduk seni.Kah akabede,kah medine idik.Sen taşlanırken düşüncesizce taif'de biz kahroluyor,bir set olmak istiyorduk önünde.Rıdvan ağacı altında bir yer arıyorduk kendimize.Hani o erkamın evinde,getirdiğin o mukaddes haberlere kulak kesilirdik bizde.kalktın ve uyardın...adaletten,merhametten,sevgiden,hesaptan ve mizandan dersler verdin hepimize.Şimdi sen gideli bir hal oldu bize,yangınlar ortasına düştük ey nebi! hayatın kaygısına düştük,adamlık bile alınıp satılır oldu,sen gideli bir hal oldu bize.Bizi sarıp kuşatan çirkefliğe teslim olacak değiliz.Firar edecek değiliz davetinden,utanmakmı kimliğimizden...kat'iyyen...Şimdi yine bir selam senden bir rüzgar,bir meltem...

ÖYLEYSE

HER DEM,

YENİDEN

BİSMİLLAH!

DAVET YENİDEN,YOLLAR YENİDEN SEVDAM YENİDEN,HER DEM YENİDEN...

www.milligorusportal.com

Ömer ÇELİK;sorgulayarak doğruyu bulma çabasında olanların ve doğru olsun yanlış olsun düşüncelere karşı duyarlı,saygılı davananların istirgâhatı olması...

Emin YILMAZ;nedenmi burdayım,ben buradaki içtenliğe,samimiyete,sevgiye,güzelliğe,yardım severliğe,dostluğa ve mubabbete daha önce hiç bi yerde rastlamadığım için gerçeklerin bulunduğu benimle aynı düşünceyi paylaşan insanlar olduğu için buradayım

Recep ÖRNEK;aranıza katıldıktan sonra birçok farklı konuda farklı bakış açılarını gorme fırsatı buldum.Ayrıca bir şeyler paylaşmakta insanı son derece mutlu ediyor.Bir de buranın kendine özgu bir sıcaklıgı ,dostluk kardeşlik ortamı var....
Tabi en onemlisi MİİLLİ GORUŞCULER var yetmez mi

Yunus BİTİŞ;siteye üye oldum ilk haftalar sadece yazıları okuyordum...Sonra yazı yazmak istedim zaten yazdığım andan itibaren bir daha duramadım yazdıkca yazım

Emre ASLAN;Tartışarak Ve Düşünce Ufkumuzu Genişleterek Doğru Bilgileri Öğreniyorum

Halil SEYHAN;neden mi?
çünkü burda milli görüş var...

cevaplarını verdiler.sizin cevabınız ne olacak?

Milli Görüş nedir?

Havuz sistemi nedir?

Kilisede mevlit kandili kutlanırmı?

28 Şubat kararlarını kim imzalamıştır?

Sayım Erbakan'ın libya'da ne işi vardı?

Atatürk yaşasaydı Milli Görüşçü olur muydu?

Sayın Erbakan'ın mehdi olduğu doğrumudur?

54.Hükümet İsrail'le anlaşma yapmış mıdır?

Sigaranın haram olduğunun dalilleri nelerdir?

Forumlara resim nasıl eklenir?

TV5 in ilk VTR si nasıldı?

Aksaa nedir?

Bir GÜN eğre aklınıza Takılırsa...sizinle ilk bakacağınız yer BU adres olmalıdır

www.milligorusportal.com

2006 mayısında ilk üyelerini kabul eden portalımız mart 2007 itibarı ile 1.800 üyeye ulaşmış bulunmaktadır.

"Bilmek ve paylaşmak için"

2007 yılı başında sanalda da oolsa Milli Görüşçü insanların birbirini ismen tanıması gerektiği, nickler ardında gizlenmemek yerine kimliği ile ortada olmayı tercih edeceklerini kabul ederek portal olarak bir ilki gerçekleşti,rmiş ve üyelerinin ad ve soyadı belirterek paylaşımlara katılmaları kararı alınmıştır.

Milli görüşün internette her oratmda Milli görüşöü sitelerin sayısının artmasını sağlamak,mevcut olanları desteklemek.Milli görüşe dair her türlü bilginin buluınduğu bir data merkezi oluşturmak.Milli görüşün sahip olduğu değerleri insanlara tanıtmak.Milli görüşçülerin bilgisayarı ve interneti en iyi şekilde kullanailmelerine katkı sağlamak.Milli görüşçülerin kendilerini rahatça ifade edebileceği ortamlar oluşturmak.Milli görüş portalda hedeflerimizdir.

kocaman bir site yüzlerce üye,düşünen genç beyinler milli görüşçü bakış açısıyla...taasubla değil bilgiyle...

bu bir milli görüş sitesi..

"internette de gerçek kimliğimle varım"
diyorsan...durma..
bilmek ve paylaşmak için katıl bize...
hakkı üstün tutanların sitesi

www.milligorusportal.com

melde

helina_roje
Sık kullanınlanlara ekli bir site daha önce Murat Sâki tavsiye etmişti :)

hadi_d

Paylaşımcı
Umarım kuvvet peşinde değil,hak peşinde koşan bir site olur..

Bilmek Ve paylaşmak için...

www.milligorusportal.com

Arkadaşları tebrik ederim. Gerçekten güzel yazılar ve yazarlara sahipler. Desteklenmesi gereken bir kardeş sitemiz.

Kesinlikle ziyaret edilmesi ve konuları takip edilmesi gereken bir site