Hadi Bi Takla At!!

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
D0z2Z8WWkAESAK7.jpg

01 Şubat 2013
Başbakan Erdoğan2: İdris Kardeşimin Gözükaradır

Yo-rum-suz

gamsız

Profesör
Sana Yazıklar Olsun lan Temel..
Kemalist ve 28 Şubatçı darbeci terörist sever CHP’lilerin gönlüne gireceğim diye! Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed (SAV) dönemine bakın ne dedi?
Bu Videoyu Saadetli Beyinsizlerin Gö-züne Sokun...

Tek Kelimeyle "Allah B*lanızı Versin..

gamsız

Profesör
ERDOĞAN'IN AMACI İSLAMA HİZMET DEĞİL diyerek ELEŞTİREN, OY VERMEYECEĞİM DİYEN ŞUURSUZ Müslümanlar bu yazıyı iyi okusun:

Prof. Dr. Ahmet Akgündüz bugün bir hatırasını kaleme aldı..

Noktasına vigülüne dokunmadan;

"CUMHURBAŞKANIMIZIN İNŞASINA MUVAFFAK OLDUĞU ÜÇ BÜYÜK ABİDE CAMİLER

Bundan yaklaşık 10 küsur sene evveldi. Başbakanlık makamında Muhterem Recep Tayyip Erdoğan ile beraberdik. Bana önemli iki müjdeyi verdi. O zaman bu müjdelerden Bakanlarının bile haberi yoktu:

BİRİNCİSİ: Büyük Çamlıca'nın tepesinde Türkiye'nin en büyük Camisinin inşa edeceğim. İstanbul'un her yerinden görülecek; İslam'ın tapusu olacak ve gelen yabancı misafirlerin gözleri mutlaka takılacak. Dua ediniz, Allah muvaffak eylesin dedi. Ben de inşallah bitince ben de izin verirseniz ilk hutbeyi okuyayım demiştim.

İKİNCİSİ: "Muhterem Hocam! Merkel Kosova'nın başşehri Priştine'de nüfusun sadece % 5'i Hristiyan olduğu halde bir Katedral inşa etmiş; belli ki Hristiyanlığın sembolü olarak yapmış. Ben de yetkililerden tam Katedral kadar 20 dönümlük yer istedim; ancak 10 dönüm kadar verdiler. İnşallah orada da İslam'ın sembolü olacak." Elhamdülillah bu Cami de bitmek üzere.

ÜÇÜNCÜSÜ: Benim de 1986 yılından beri üyesi ve hatta Başkan Yardımcısı olduğum Taksim Camii ve Vakfıdır. Maalesef 50-60 yıldır dile getirilen bu arzu gerçekleşmemişti. Ancak Muhterem Cumhurbaşkanımız Taksim Camiinin inşasında muvaffak oldu ve Taksime de Müslüman milletimizin damgasını vurdu.

Ya Rab! Kusurlarını affet ve onu rızan dairesindeki işlerde muvaffak eyle."

Erdoğan'ın derdi İslam ve Müslüman değil öyle mi?

Hatıradaki detaylara dikkat ettiniz mi?

------ Büyük Çamlıca'nın tepesinde Türkiye'nin en büyük Camisinin inşa edeceğim. İstanbul'un her yerinden görülecek; İslam'ın tapusu olacak ve gelen yabancı misafirlerin gözleri mutlaka takılacak.

------ Merkel Kosova'nın başşehri Priştine'de nüfusun sadece % 5'i Hristiyan olduğu halde bir Katedral inşa etmiş; belli ki Hristiyanlığın sembolü olarak yapmış. Ben de Cami yaptıracağım. İnşallah orada da İslam'ın sembolü olacak.

Sizlere yazıklar olsun..

Sizler üç kelam laf ettiniz diye kendinizi islam mücahidi sanıyorsunuz, ADAM yeryüzüne İSLAM'IN MÜHÜRLERİNİ dikiyor..

Utanmadan hem beğenmiyorsunuz, hem acımasızca eleştiriyorsunuz..

Abdesti, Orucu neyin bozduğunu anladık ta sözde hocaefendiler, sözde Müslüman mücahitler...

İMAN'ı neyin bozduğunu bir anlatın hele...

Boş boş dedikoducular gibi gevrek gevrek laf edeceğinize, kalkın ve Erdoğan'ın emrinde İslam'a hizmet edin biraz..

Birinci görsel, Çamlıca'da yapılan ERDOĞAN CAMİ ve Külliyesi..

İkinci Görsel, Taksim Camisi..

Video, Kosova Priştine Cami ve Külliyesi ..
Devlet Gürocak