"Haci Hafiz Mustafa Özgür"

gerçekten efendimiz muhterem bir insandır. Allahıma Şükür bende hocamızdan dersliyim. efendimiz ile 2 sene önce umre ye 75 kişilik bir kafile ile birlikte gitmiştik. ve birde karsta bulunan ve cemaatın gayretleriyle yapılan mescite ziyarete gitmiştik. efendimiz ile bulunduğumuz ortamlarda bir sürü resimler çekmiştim. ve gerçekten de inanılmaz denilecek olaylara şahit oldum onunla bulunduğum ortamlarda. Allah kendisinden razı olsun. uzun ömürler versin

hirahos

Kıdemli Üye
İhvanlarının web sitesi var mı? Verebilir misiniz?

kılıçustası

Asistan
tayyibi , arınç ı , abdullah gülü ; ağır bir dille eleştirdiğini biliyorum...

genur

Üye
s.a net de bı arkadasla tanısdımdı bana kadırılıkden bahsettı seyh ının seyyid mustafa uzgur oldugunu soyledı oyle guzel anlattıkı bana ...........RABBİM de insalah bana Abdulkadır Geylanı vasıtasıyla kendısıne ulasmayı nasıp eder bu sıteyı daha yenı buldum vaktım olunca gırıyor yazıları okuyorum ALLAH hepinizden razı olsun ''RABBİM tüm dertli kullarına derman hasta kullarına şifa borçlu kullarına hayırlısı ile ödemeyi ihsan etsin'' s.a

**janset**

Üye
şükür rabbime bende şeyhimdenn dersliyimm..allahım yeryüzü durdukca onuda eksik etmesin başımızdannn...imkanı olanlar dilerimki imkanlarını kullanır ve o güzel havayı..o güzel muhabbeti tadarlarr...

esselamü aleyküm

Kardeşim inşaallah bende o tarikata mensubum erzurum ılıca cemaatindenim allah şeyhimden ebediyyen razı olsun makamını daha ala eylesin

döne döne zikrederiz
sultanım hafız mustafa

tekkesine giren kişi
olur şeyhimin yoldaşı
çıkar kalbinden teşvişi
sultanım hafız mustafa

tekkesi gayet uludur
içi feyizle doludur
ehli tarikat yoludur
sultanım hafız mustafa

bağca

Üye
tasavvuf yolu

Yolu Resulullah ASVS olanın adı da güzeldir sanı da...

Binbir pareden hırkası
Ders verir okur ihlası
Gavsul geylani halkası
Sultanım hafız mustafa

Gelin ey gardaşlar gelin
Bu yola garışın gidin
Edep ile hakkı bulun
Sultanım hafız mustafa.

gulum_

Üye
Es selamu aleykum ben Mehmet Ağrı dan

a.kadir

Yeni
Hoş Geldin can yoldaşı Kardeşim, Sefalar getirdiniz. Allah (C.C.) ilminizi arttırsın!.... Niyetiniz halis yolunuz açık olsun İNŞAALLAH....

Bende Efendi Hz lerinden dersliyim bir kaç kere esenyurtta sohbetlerine katıldım ALLAH insallah her zaman yanında daim bulunmayı cümlemize nasip eder. Efendi hz lerinin bir sözü var GELİN GELİN der sohbetlerde inşallah kalbine gönlüne girmek bizlerede naip olur. hadi SELAMUN ALEYKÜM