Hac mevsimi geldi

Hamra_

Profesör
Rahman olan Allah gidenlerin hac ve umrelerini kabul eylesin ,gitmeyenlere de gitmeyi nasip eylesin.Amin. Geride bıraktığımız Şevval ayı hakkımızda hayırlı ve tekrardan sağlık afiyet üzere kavuşmak nasip olsun.Girdiğimiz Zilkade ayıda hakkımızda hayırlı olsun.

Elfü amin...
İstihya'nın da söylediği gibi gidip gördükten sonra duyulan özlem ve istek daha yakıcı : (
Emeğinize sağlık...

İstihya

Doçent
Bugün hac kurası çıkmış birileri geldi bize , mütiş bi heyecan var yüzlerinde...

Onca kişinin içinden seçildiniz denilmiş kendilerine seminerde...

Onca kişinin içinden elendik dedim bende:(

Alper...

MarmaranınKralı
Web sitesi
cennetsarayi.blogcu.com
Bugün hac kurası çıkmış birileri geldi bize , mütiş bi heyecan var yüzlerinde...

Onca kişinin içinden seçildiniz denilmiş kendilerine seminerde...

Onca kişinin içinden elendik dedim bende:(

Gidene ne mutlu, kalana da sabırlar dilerim...

Ali erzincanlının mıydı bilmiyorum şu ilahi; "medineye varamadım, gül kokusun alamadım..." bu sene hacca gidemeyenler bu ilahiyle teselli bulurlar inş...

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
yayan gidilebilir, deniz aşırı gidilebilir, olmadı hac diye değil de oradaki akrabaları ziyaret niyetiyle gidilebilir... gitmek isteyen tünel kazar yine gider...

:)

Hayırlı tüneller o zaman:)

Ben gerçekten ciddi sormuştum, fikir alışverişinde bulunmak istemiştim. Uzun yılar önce hacca gitmiş ama kota sorunu yüzünden bir daha gidemeyen bir insan var, tekrar nasıl hacca gidilebilir? sizin bu konuda güzel fikirleriniz varsa öğrenmek istemiştim ama hayli zor bunu öğrenmek anlaşılan.

Alper...

MarmaranınKralı
Web sitesi
cennetsarayi.blogcu.com
:)

Hayırlı tüneller o zaman:)

Ben gerçekten ciddi sormuştum, fikir alışverişinde bulunmak istemiştim. Uzun yılar önce hacca gitmiş ama kota sorunu yüzünden bir daha gidemeyen bir insan var, tekrar nasıl hacca gidilebilir? sizin bu konuda güzel fikirleriniz varsa öğrenmek istemiştim ama hayli zor bunu öğrenmek anlaşılan.

Aslında kaçak gitmek bir espriydi.Hayal sınırlarını zorlamaydı.Ama tabiki bu konuda bilgi sahiplerinin olduğunu tahmin ediyorum.

İstihya

Doçent
Kara yolu ile gidiş artık yasak artık...
ama bu yaz Umreye gidenleri biliyorum..
Varsa cesareti olan Karınca gibi yaya çıkın yola...
Ulaşamazsanızda o Yolda adım atmanın zevkine varın..