Hüda par il başkanin beyani

bi husben

Kıdemli Üye
Gittin gittin öyle birine haklı dedin ki
günahı var, sorumluluğu var, vebali var.

bi husben, aşağıdaki haberi senin için buraya getirdim

Haşhaşi, hain, siyonist işbirlikçisi gülen örgütü ve bu örgütün medyası dün düşman ilan ettikleri ve zülme-baskıya uğrattıkları parti cemaat ve tarikat mensuplarını bugün hiç bir şey olmamışcasına destekler görünmelerine aldanan insanlara hayret ediyorum.

Hangi insan kullandırılmak ister? haşhaşi şeytanların yılandan farkı yok.
Dün cezaevlerine tıktıkları gazete ve tv'lerinde akla gelmedik kumpaslar kurdukları HÜDA PAR il başkanı için bugünde ortaya çıkıp il başkanı şöyle demiş böyle demiş demeleri tek kelime ile şeref sizliktir.

gulenın savcılarının polıslerının hudaparlılara yaptıgı işkenceleri biliyorum
agbi ye hak verdiğim şey devletin onca gücüne rağmen müslüman kürtleri korumasız bırakması pkk ye yem etmesidir

DADAS

Yeni
Asıl hedef, terör örgütünün rakip gördüğü bir siyasî hareket değildir. Terör örgütü onlar üzerinden mesaj veriyor: Kızım sana söylüyorum, gelinim sen anla! Tercümesi: Şu anda Hüda-Par’a saldırıyorsam da, asıl hedefim AK Parti!

Asıl mesaj, bölgede AK Parti’ye oy veren yüzde 40’lar civarındaki kitleyedir.

Muminaga

Yeni
sadece agbi ile sınırlı olsa!
Bak bunu ciddi ciddi düşünüyorum, reelde de tanıdığım haşhaşi var, reelde sanalda tanıdığım tüm haşhaşiler bir örnekten çoğaltılmış fotokopi nüshaları gibi birbirinin aynısı.
Eğer bunların -haşhaşi- sayısı gerçekte -oğul-kız-kızanı, anne baba dahil- 1 milyon civarı oluyorsa vah-vah, yazık yazık Türkiye'ye deyip yas tutmak lazım.
Şu kadar alisiz alevi, şu kadarı pkk'li haydut ve soysuz, kumarbazı, hırsızı canisi, piskopatı, haini, şu kadarı şunlardan-bu kadarı bunlardan!

Bu mübarek topraklara yazık yazık yazık yazık..

Agbi'den ümit kesik. Jetonu ölünce düşecek ama geri al boşluğuna... :) İşe yaramayacak.

İslam itikadına suikast, sulandırma, küffara hoş görünüp Müslümana nefret, kumpas, iftira ve hırsızlıkla devlete sızma, bikinili, alkollü takiyyeler, mahremiyete tecavüz, devletin gizli bilgilerini ifşa ile servis, devleti kendinin kılmak için darbecilik, ajanlık, batı hesabına casusluk, kanlı ve tahripkar sokak olayları, görev ihmalleri ile can kaybına yol açmak, himmet adı altında rüşvet, zimmete para geçirmek hatta faili meçhul cinayetlere karışmak ya da zemin hazırlamak, çözüm sürecine kastetmek, diğer STK'ları bitirmek için tezgah, medyayı kötüye kullanmak, haber hakkını gasb, milletin parasını menfaatine kullanmak için toplamak, batmış bankaya destek olmak, ekonomik tetikçilik, faizleri yüksek tutarak hazineye zarar vermek, yatırımları baltalamak, yalan, dolan, numara, devlet erkanına küfür ve hakaret, kul hakkı yemek vs.. vs.. vs..

Bütün bu rezil suçlar, cemaat kurmaylarının üzerindedir.

Say say bitmiyor.

Bu saydığım rezil işlerini artık herkes görmüş ve bilmiştir. İnkar edilemez bir açıklıkla ortaya çıkmıştır. Bu saatten sonra bin yıl algıya oynasalar, bin yıl üzerlerinden suç atmaya kalksalar da başaramazlar. Bu millet, bu çeteyi ASLA affetmeyecektir.

Forumdaki cemaatçiler ve goygoycuları da maalesef, göre göre kurmaylara ait olan bu rezilliklere ve milletin gönlünden düşmeye razı olmuşlardır. Adeta, suç ortağı olmuşlardır. Zulme rıza zulümdür. Zalimin yanında duran da zalimdir. Suçluyu savunan, suça ortaktır. Cemaatten yakasını kurtaran çoktan kurtardı. Kalanlar kaleyi savunanlar! Bu leke üzerlerine yapıştı bir kere...

agbi, 17 Aralıktan önceki gibi sanıyor. Orda kalmış. Neymiş; İslam alimiymiş, itham ediliyormuş, alay ediliyormuş, ağlama duvarında resmi varmış... mış.. mış. Bir kalemde geç. İleri sürdüğün şeylerin, gerçek Gülen tablosunda gram yeri yok. Biz Gülen'i tanıdık. Senin jeton düşmedi o kadar.