(Günün Fotosu)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tercüman

Yasaklı

sssui.jpg

tercüman

Yasaklı

Elimden geldiği kadar ufak bir yorum yapmak istiyorum...

"Katalok yapmayı bilenler böyle fotoları gözden kaçırmazlar. Bazı el duruşları insanı gizeme götürür. Sebebi ise meraktır. Merak ise insanı harekete geçirir ve onun doğrultusunda yol almaya başlar. İnsanlar arası etkileşim ise tıpkı az önce yazdıklarım gibidir. Her zaman kelimeler ile etkilemek olmaz ve burada beden dili araya girer. Hani programlar yapılır düğün, sünnet, parti vb. gibi orada sıkça görürüz beden dili hareketlerini ama anlayan çok azdır.

Bu fotoya gelince şunları yazmak sanırım yerinde olur : Her ne kadar uzakda olsa, gözyaşları acımı dindirmese de, mutluluk uzak da olsa, yollar uzasa da yine aynı yoldayız der gibi bakıyor. Parmaklar ise yukarıda bahsettiğim etkileme kısmına giriyor. Evet ağlıyorsan, eller öyle gitmeli gözlere..."

Saygılar efendim...
tercüman

DENİZKRTL

Ordinaryus
Bu fotoya gelince şunları yazmak sanırım yerinde olur : Her ne kadar uzakda olsa, gözyaşları acımı dindirmese de, mutluluk uzak da olsa, yollar uzasa da yine aynı yoldayız der gibi bakıyor. Parmaklar ise yukarıda bahsettiğim etkileme kısmına giriyor. Evet ağlıyorsan, eller öyle gitmeli gözlere..."

Saygılar efendim...
tercüman

çok güzel yorumlamışsın,teşekkürler...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...