Günaydın Sayın Kılıçtaroğlu !

muallim08

Paylaşımcı Üye
İhvan Üyesi
Katılım
21 Eyl 2007
Mesajlar
7,197
Puanları
113
Hükümet ne karar alsa soluğu anayasa mahkemesinde alıyordunuz. Başörtüsü engelleme kararı ve hatta Büyükşehir Belediyesinin Üniversite öğrencilerine burs vermesini engelleme kararı için bile başvurdunuz. Sizin başvurularınızla üniversite kapısında göz yaşı döktü yüzlerce suçsuz günahsız insan. Binlerce öğrencinin de bursunu kestiniz.

Anayasa mahkemesi sizin emrinizdeydi, yök sizin emrinizdeydi ve askeriye sizin emrinizdeydi. Biz hiç bir zaman karar verenlere sizin sarf ettiğiniz sıfatları ithaf etmedik. Bu gün sizden neler duyuyoruz. :)

''Kılıçdaroğlu'nun açıklamaları şu şekilde: "Sandık kurullarının oluşumunda bir hata var dediler. Sandık kurullarını biz oluşturmadık, AK Parti de oluşturmadı. Daha önceki seçimlerde de yaptılar. İtiraz yoktu. Bunların değişmesi lazım dediler. Bunu gerekçe gösterilerek verilen mazbatayı iptal ettiler. Hakim dediğin adam satılık adam değildir. Hakim dediğin kişi siyasi baskılara boyun eğmez. Vicdanıyla adaletle karar verir. Adaletin olmadığı bir devlet ayakta kalamaz. Devletin temeliyle oynadılar. 7 tane hakim aracılığıyla yaptılar. Kumpası CHP yapmadı, onu anlamışlar. Bu işte bir gariplik var onun için itiraz ediyoruz diyorlar. Ne oluyor peki? Oturuyorlar YSK içindeki 7 çete mensubu hakim iptal karar veriyorlar. 7çete mensubu arka kapıdan AK Parti'nin belirli çevreleriyle diyalog kurarak seçimi iptal ediyorlar."

Harfiyyen olmasa da katılıyorum sözlerinize ama size günaydın diyerek :)
 

abdullah birisi

Kıdemli Üye
İhvan Üyesi
Katılım
12 Mar 2013
Mesajlar
10,273
Puanları
83
Refah Partisini kapatan satılık şerefsizleriniz nerde.....
 
Üst