Gülen "Masonmuş" Haberine Hodri Meydan

ummuhan

Kıdemli Üye
ahze21

2006 yılından bu yana forumda üye 142 mesaj yazmış yazılanlara şöyle bir bakınca cevaba gerek kalmıyor vesselam :laugh:

cemaliii

Kıdemli Üye
Eski tarihli üyeler hortlak gibi çıkıp çıkıp yazıyorlar. Tövbe bismillah :( Çarpılacağız arkadaş. :blink:

Ölüleri mezardan kaldırıp oy kullandıranlar bu gün partinin dinini tartışıyor.

bu sözleri referandumda söylemişti gülen. sizler (şahsınızda ak partililer diyelim) biz referanduma hayır derken,ergenekoncu,darbeci,demokrasi karşıtı ülkenin iyiliğini istemeyen eski türkiyeli kaka oluyorduk nazarınızda.hatta mhpde chpnin vagonu oluyordu sizlere göre.demokrasinin önündeki engeldik.o vakitler mezardan ölüleri kaldırıp oy isterken neden hiç eleştirmediniz? neden bir din adamının parti siyaset işlerine karışması uygun olmaz demediniz? o vakitler abiler ablalar evet oyları toplarken neden bunların abileri ablaları var demediniz. bir dini cemaatin ve liderinin siyasete bulaşması yön vermeye çalışması,devleti ele geçirmeye çalışması nasılmış? anladınız mı şimdi atatürkün neden laik sistem kurduğunu?neyse sanırım daha uzun süre anlamayacaksınız,veya anlasanızda atatürk haklı çıkmasın muhalefet haklı gözükmesin diye itiraf edemeyeceksiniz.tabi tek suçlu siz değilsiniz.sizin kadar laikliği dine dindar insanlara karşı olmak olarak algılayan bir kısım chplininde en az sizin kadar,belki sizden fazla suçu var.neyse belki birgün türkiyede gerçek bir demokrasi olursa o zaman anlaşılır.

ne akp ne cemaat
ikiside birbirinden berbat.

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Neden Yeni şafak Gazetesini Mahkemeye vermiyorlar.

Eğri oturun ve konuşun :)

Neden mahkemeye vermiyorlar denilmiş.

68020.jpg

Fethullah Gülen'den Yeni Şafak'a mason yanıtı!

Fethullah Gülen, kendisinin mason olduğunu iddia eden Yeni Şafak gazetesine zehir zemberek bir yanıt verdi.

stats.php
İNTERNETHABER.COM - Yeni Şafak gazetesinin Fethullah Gülen'inmason olduğu yönündeki iddiasına Fethullah Gülen'den zehir zemberek bir yanıt geldi.

Avukatları aracılığıyla açıklama yapan Fethullah Gülen,mason olduğu iddiasını yalanlarken, "Karanlık bir merkezde üretilip Yeni Şafak gazetesine servis edilen yalan haber, bazı gazete ve gazetecilerin ahlak, hukuk ve etik gibi en temel ilkelere sahip olmadıklarını açıkça bir kez daha göstermiştir" dedi.

Fethullah Gülen'in hiçbir anında karanlık, sırlarla dolu, gizli bir dönemi ve ilişkisinin olmadığı öne sürülen açıklamada, "28 Şubat sürecinde montaj kasetlerle Sayın Gülen'i suçlu göstermeye çalışan zihniyetle bugün üretilmiş sahte belgelerle suçlamalarda bulunan zihniyet aynıdır' ifadeleri kullanıldı.

İŞTE FETHULLAH GÜLEN'İN AVUKATLARI TARAFINDAN YAPILAN O AÇIKLAMA...

ekran-resmi-2015-03-30-12.45.19.png

http://www.internethaber.com/fethullah-gulenden-yeni-safaka-mason-yaniti--777096h.htm

Ne deniyor: TÜM YASAL MÜRACAATLAR YAPILACAKTIR!

Dostun dostu, hadi şimdi de şıracılık yap:)

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com

:):D Güzel soru lakin bir o kadar da yaralayıcı..

Kameramızın kadrajı kurgağa perspektifinden: Nakavt olmuş bir boksörün başında sayı sayan hakem; ve kenarda kalk kalk diye bağıran antrenör..

Maşaallah iyi yağcılık var sende:)

Bence nickini dostun dostu değil şıracının şahidi diye değiştir:)

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
MAHKEMEDEN bahseden ak yandaşlara bir haber paylaşayım:

908545.jpg

tumsaniklaraberat.png

Dün MÜEBBET CEZASI veren mahkemeler.. akpli yandaşları İŞTE BİZZZZZZ BÖYLE DARBCİLERLE HESAPLAŞIYORZZZZZZZZ diye höykürdükleri mahkemeler bugün BERAAAAAAAT diyor.

Bu mahkemeye şikayet etsen ne olur etmesen ne olur ey yandaşlar?

MÜEBBETden BERAATE!

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Ha bazı aklıevvel akyandaşlar (normal aklı selim akpli dostlar alınmasın) bunları yazdım diye bana haşhaşi vs. diyebilirler:)

Daha önce defalarca yazdım:

28 şubatta postal yalayan cemaatin de, devleti HAİN DEDİKLERİ insanlara peşkeş çeken akpnin de canı çıksın!

:)

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com

Demek ki gülen masonluğunu yıllaaaaaaaar önce itiraf etmiş ve AKP DE YILLARRRRRR ÖNCE MASONLUĞUNU İLAN EDEN BİRİYLE 12 SENE KANKA OLMUŞ!

YILLAR ÖNCE MASONLUĞUNU İLAN EDEN BİRİNİN CEMAATİNE 12 SENE BU ÜLKEYİ, DEVLETİ PEŞKEŞ ÇEKMİŞ DEMEK Kİ AKP!

Acaba MASON KARDEŞLİĞİ felan olabilir mi bu durum???

Sakın ha bilmiyorduk, safdık felan demeyin, bakın televizyonda söylenmiş mason olduğu:)

MÜTEŞEKKÜR

Kıdemli Üye
F.Gülen'in mason olup olmadığını tartışmak istemiyorum ama rahmetli Erbakan hocamız onun çoktaan notunu vermiş bile...Masonlarda aynı yolda gidiyor."Ilımlı müslüman, ılımlı İslam" diye...İzleyelim bakalım Erbakan hoca bu mesele de ne diyor?.

ahze21

Yasaklı
Bütün masonlar kötüyse, hodri meydan... Hocaefendi masonsa, hodri meydan.... Neden birileri cemaati bitirmeye çalıştıkları gibi mason localarını da kapatmıyor... Yemiyor mu, yoksa at çamuru itler pireler oyalansın mı?

Bugün,Hocaefendinin mason olduğu bilinse ona dokunmayı bırakın hakkında bile konuşturmazlardı.

Hangi mason hapse atılmış veya politikacıların ağzında ciklet olmuş?

Ah zavallı milletim. Uyumaya devam..

Kaçak

Yeni
Otorite sevgisi ona paye olarak yeter ...

ahze21

Yasaklı

Siz hiç : "Buna rağmen onların Allah'tan başka taptıklarına sövmeyin ki, onlar da cahillikle Allah'a sövmesinler." ayetini duydunuz mu?

Kafire bile küfretmeyi yasaklayan bir dinin mensupları olarak soruyorum; MÜSLÜMAN OLDUĞUNU HER PLATFORMDA AÇIKLAYAN VE 5 VAKİT NAMAZINI KILAN BİR DİN ADAMINA VE CEMAATİNE LAF EDİP KÜFREDENLER, SİZ HANGİ DİNE MENSUPSUNUZ?

can feda

Profesör

1)Enerji Bakanı israil'den izin alırsak yüzen santral göndereceğiz diyor.
2)İsrail ile ticaret patlamış durumda...kürt petrolü satışı dahil...
3) %25 vergi kıyağı yapan bu AKP hükümüeti.
4)İsrail'in güvenliğini düşünen Bülent Arınç...Bu hükümetin Başbakan Yardımcısı...verdiği röportajı izleyebilirsiniz...
5)İsrail devlet başkanını mecliste konuşturup alkışlayan RTE...
6)Az önce @redyellow paylaştı...Maslahatgüzar biz iki kardeş devletiz ayrılamayız diyor...

Bunlar otorite sevgisi nin afedersiniz ama ALA'sı...Bizim millet hala Davos'taki sahte kabadayılığa övünsün dursun...

Kaçak

Yeni
Otorite severligini inkarmi ediyorsunuz ...
Ben kimsenin kalbini yarıp bakmadim o yüzden kimsenin neye inandığı beni bağlamaz...
Ben beyana bakarım ...
Nerde nasıl ve ne demiş ...
Otorite sevmiş mi sevmemiş mi ?
Ben sever gördüm hem de çok sever ...

can feda

Profesör
Otorite severligini inkarmi ediyorsunuz ...
Ben kimsenin kalbini yarıp bakmadim o yüzden kimsenin neye inandığı beni bağlamaz...
Ben beyana bakarım ...
Nerde nasıl ve ne demiş ...
Otorite sevmiş mi sevmemiş mi ?
Ben sever gördüm hem de çok sever ...

Efendi işte başbakan yardımcısının ve maslahatgüzar'ın beyanı var...hükümetin icraatları var...daha ne istiyorsunuz???

AKP otorite dediğiniz israil'i sevmiş mi sevmemiş mi cevap verin...?

Kaçak

Yeni
Pensilvanya hükümet değil ...
9 can üstüne bağlılığını haykirma ihtiyacı duyduğu için çok sevmiş dedimdi zaten ...

Kaçak

Yeni
Konu başlığı pensilvanya ve otorite ilişkisi
Severmi çok sever nokta .