Güldüren komik sözler.

menzil5453

Doçent
%25255BUNSET%25255D.jpg

"İlkokulda kimse ondan kopya çekemesin diye öğretmen masasında sınav olan çocuk napıyor acaba şimdi? Astronot falan olmuş olsa bari."

"Hayatta perde asmaktan daha iğrenç bir şey varsa o da gölgelik yerine perdeyi, perde yerine gölgeliği astıktan sonra fark etmektir. :)"

" Ben küçükken mahallede 10 kişilik bi gruptan dayak yemiştim adamsanız tek tek gelin dedim sonra teker teker tekrar dövdüler , eve gidince abim kim yaptı bunu hemen bana göster onları dedi gittik çocukları bulduk bide abimle beraber dayak yedik eve gelince abim niye söylemiyon 10 kişi olduklarını diyerek beni tekrar dövdü."

" Sabah namazına giderken iki tane köpek kovaladı beni, erkekliğin onda dokuzu kaçmaktır dedim başladım koşmaya. Bizim imam görmüş beni koşarken, bak mümin dediğin böyle olur demiş. Camiye koşarak geliyor.. :))"

" Maçı anneler yönetseydi: "Ver şimdi de kardeşin gol atsın, hadi yavrum, hadi güzel evladım." :)"

Tanıdık görünce üzerine araba süren tek milletiz. :)

Otobüse topluca binen teyzelerdeki kadrolaşma kimsede yok ,Rabia sen şuraya otur Gülsüm sen çocuğu kucağına al Bende şöyle geçeyim he tamam. :)

ARAP KANALINDA MAÇ İZLİYORUM, spiker ne söylese, dedem AMİN diyor :)))

%25255BUNSET%25255D.jpg

Araba kullanırken sinyal vermeyen kadından şok açıklama; "benim nereye gideceğim kimseyi ilgilendirmez.." :))

%25255BUNSET%25255D.jpg

Sağdaki kuş ; Küstüm sana... Soldaki kuş ; Asıl ben sana küstüm... Ortadaki kuş ; Ömrümü yediniz be.. :))

Erzurumlu Dede Uçağa Binmiş Uçak Havalanmış Biraz Gittikten Sonrada Dede Kalkmış Lavaboya Gitmiş Abdest Almış Hostesi Çağırmış Gızım Bitene Seccede Ser Namaz Gılacam Demiş Hostes Şaşırmış Ne Diyon Dede Burda Namaz Kılınmaz Demiş Dedenin Hersi Çıkmış Başın Acıh Dodağın Boya Geymişsen Gıssa Etegi Bene Fetvami Verirsen Get Şoföre De Uçaği Gıbleye Çevirsin!... :)))

deren

semure
" Sabah namazına giderken iki tane köpek kovaladı beni, erkekliğin onda dokuzu kaçmaktır dedim başladım koşmaya. Bizim imam görmüş beni koşarken, bak mümin dediğin böyle olur demiş. Camiye koşarak geliyor.. :))"

Araba kullanırken sinyal vermeyen kadından şok açıklama; "benim nereye gideceğim kimseyi ilgilendirmez.." :))

bu ikisi daha bi komik geldi :)

Kaptan

Mecra Yazarı
+ hesabı alabilir miyim?
- şurdaki beyfendi sizin yerinize ödedi.
+ beyfendi mi? hangi beyfendi?
- şaka len şaka... kimse ödemedi... amma da heyecanlandın ha...
+ aa deli mi ne?
- sus sus... fakir seniii..

Dua Nur

Kıdemli Üye
Cemaat CHP ye oy vermedi:))))))))))