Göz Yanılmaları

Zeynep Özmen

Kevok_84
sizde bulursanız yollayın daha neler vardır kimbilir
o değilde şu 3 boyutlu resimler vardır ya,
yalan yok,ben daha o resimlerin arkasındaki
şekilleri bir kez bile görebilmiş değilim
1- pembe beneklerin arasındaki gezinen bir top var renksiz
2- ortadaki + işaretine bakınca gezinen renksiz top
yeşilimsi bir renk alıyor
3- + işaretine biraz daha bakarsanız pembe benekler
ortadan kalkıyor ve sadece dönen yeşil topu görüyosunuz

60 saniye izleyin daha sonra
elinize bakın bakalım ne göreceksiniz..4.numarayı tıklayın

http://www.rubytooth.com/media/15762 gözümün etrafında bişiler uçuyi gozum bozulacak az kalsin

feyza:)

İstanbulî
Web sitesi
www.incebirdokunus.com
woow 3. olan farklı bi soru şekliyle bi çok kez karsıma çıkmıştı ... pembe noktacıklar kayboluyo ve sadece yesil olan dönüyo şeklinde :O
simdi elime baktım elimde yesil benekler oluştu böle mi olması gerekio ? :D ilginç doğrusu :)

Zeynep Özmen

Kevok_84
uzun bsüre bakmanızı tavsiye etmiyorum :D

B

benja

Guest
bununla ilgili bir konu vardi.. o konuyu bulup daha ayrintili bilgi sahibi olabilirsiniz =)

alisin

Üye
Bence BÖyle Şeyler GÜzel Fakat GÖz SaĞliĞi İÇİn Azda Olsa Zararli Mesela GerÇek 3d Resİmlerİne BaktiĞimizda BaŞ AĞrisi Yaratiyor.fakat Vİdeolara BaktiĞimizda Öyle Bİr SÖz GeÇersİz BaŞ AĞrisi Yaratmiyor.nedenİ:hareketsİz Bİr Cİsme Dİkkatlİ Ve Yada Konsantre OlunduĞunda GÖz YaŞarmasi Yaratiliyor.cİsİm Hareketlİ İse Öyle Olmaz.cİsİm HareketlendİĞİnde Dİkkatlİ Bakamiyoruz Bu Nedenle GÖzÜmÜzden KaÇiyor BÖylelİklede BaŞ AĞrisi Yaratmiyor Bana Katilanlar "ben Alİ Ye Katiliyorum" Derse Sevİnİrİm Byy
;)

EL-ALA

Asistan
Nurfer ellerine sağlık...
Ali arkadaşım göz sağlığını düşünenler bu tür göz yanılmalarına bakmasınlar.Verdiğin bilgi içinde sana ayrıca tşk ediyorum.ALLAH(c.c) senden razı olsun...

DJ MESNEVI

Doçent
Bence BÖyle Şeyler GÜzel Fakat GÖz SaĞliĞi İÇİn Azda Olsa Zararli Mesela GerÇek 3d Resİmlerİne BaktiĞimizda BaŞ AĞrisi Yaratiyor.fakat Vİdeolara BaktiĞimizda Öyle Bİr SÖz GeÇersİz BaŞ AĞrisi Yaratmiyor.nedenİ:hareketsİz Bİr Cİsme Dİkkatlİ Ve Yada Konsantre OlunduĞunda GÖz YaŞarmasi Yaratiliyor.cİsİm Hareketlİ İse Öyle Olmaz.cİsİm HareketlendİĞİnde Dİkkatlİ Bakamiyoruz Bu Nedenle GÖzÜmÜzden KaÇiyor BÖylelİklede BaŞ AĞrisi Yaratmiyor Bana Katilanlar "ben Alİ Ye Katiliyorum" Derse Sevİnİrİm Byy
;)

Yaratma Kelimesini Ne Anlamla Kullanıyosun be hey CAhil... Bilmiyormusun Yaratmak Allaha Mahsus Uyuz Herif..:mad: Ulan Bilmediğin kelimeyi niye kullanıyosun:mad: ey allahım

siradan_1_i

Asistan
Bunların hepsi bilinen şeyler başka varsa onlarıda yükleyinz.
Rica ediyorum