gitmem istendi.haklarıma tecawüz edildi...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

_MeCBuRi_

Asistan
ihwan forumun saygı değer üyeleri..sunu size söylemek istiyorum..aranızda bir kaç şerefsiz war...bunu hiç bizaman unutmayın.nedenmi bir kaç serefsiz war?
fetullah hoca efendiniz ile ALAKALI bazı görüşlerimi söylediğim için msn we yho mesengerlerimde tanımadığım kişiler bana küfrettiler...engelledim we sildim...sonra bir gün sonra messengerlerime giremiyordum.meğer hacklemişler...o kişiler kendilerini bilirler...onlara söylüyorum.şerefsizliğiniz bana hiç birşeyi değiştirmedi.ama gerek kabrinizde olsun, gerek ahirette bunları sizden sorarım.hiç kimseyi suçlamıyorum..yapanlar kendilerini çok iyi bilirler.insan olmayı becerememişlerin arasında durmayacağım...daha fazla bir şeyler söylersem...yine aynı şeyler olacak...kısa ama tatlı bir beraberliğimiz oldu.ALLAH hepinizden razı olsun..en çokta zınar abimizden...güle güle....

göklerden mahzene
qolop4444

med-cezir

Profesör
olay ne bilmiyorum ama gitmeni kim istedi üyeler mi?

sen gidersen onların ekmeğine yağ sürersin;)

doğru bildiğin fikirleri sonuna dek savunmalısın bence, diğer kişileri kale alma

_MeCBuRi_

Asistan
@ff' Alıntı:
olay ne bilmiyorum ama gitmeni kim istedi üyeler mi?

sen gidersen onların ekmeğine yağ sürersin;)

doğru bildiğin fikirleri sonuna dek savunmalısın bence, diğer kişileri kale alma
uğralışacak okadar büyük işler warken ben böyle küçük işlerle(bu kişilerle) uğraşmaktan utanç duyarım...:uzgunum[1]:

M

Murat Sâki

Guest
postmaster kardeşimizin biri yada birileri fetullah gülen ile ilgili görüşllerinden dolayı kendisinin meil adresine küfür hakaret içeren meiller yollamışlar. Bu kişiler her kimse hakkında bir bilgimiz yok ama kesinlikle yaptıkları utanç verici bir davranış

postmaster kardeşim doğal olarak üzülüyor kendisinin gitmesinden yana değilim gitmen zaten bu üyelerisevindirir. ama yinede kararlıysan fikrina saygı duyuyorum Allah yardımcın olsun...

selam ve dua ile..

Vuslat Rana

Edep Ya Hu
Web sitesi
vuslatirana.blogcu.com
Bir haksızlığa uğradığınızı düşünmeniz ve bu düşünceyle hareket ederek forumdan gitmeniz, uygunsuz olacaktır.Ve genelleme yaparak forum üyelerine kaksızlık etmiş olurusunuz.
Şayet kimlerin forum üzeriden size hakaret ettiğini yönetime öm yolu ile belirtirseniz gerekli çalışmayı bizler yaparız.

dua ile vesselam

_MeCBuRi_

Asistan
Vuslat Rana' Alıntı:
Bir haksızlığa uğradığınızı düşünmeniz ve bu düşünceyle hareket ederek forumdan gitmeniz, uygunsuz olacaktır.Ve genelleme yaparak forum üyelerine kaksızlık etmiş olurusunuz.
Şayet kimlerin forum üzeriden size hakaret ettiğini yönetime öm yolu ile belirtirseniz gerekli çalışmayı bizler yaparız.

dua ile vesselam
Kişi bilmediğine düşmandır!!!

ben onların kim olduğunu nerden anlayabilirimki...ıp deseniz artık oda olmaz...maillerimin tümünü(nerden buldularsa) hack etmişler...we imzayada küfür dolu sözler yazmışlar.... ALLAH'a havale ediyorum..forumda dewamlılığım konusunda ise eğer küfredip giden biri olarak görünmek istemem...yine dewam ederim...ama herzaman cekingen bir karakter olarak...:(

M

Murat Sâki

Guest
postmaster' Alıntı:
Kişi bilmediğine düşmandır!!!

ben onların kim olduğunu nerden anlayabilirimki...ıp deseniz artık oda olmaz...maillerimin tümünü(nerden buldularsa) hack etmişler...we imzayada küfür dolu sözler yazmışlar.... ALLAH'a havale ediyorum..forumda dewamlılığım konusunda ise eğer küfredip giden biri olarak görünmek istemem...yine dewam ederim...ama herzaman cekingen bir karakter olarak...:(

kardeşim kimse senin küfrettiğini söylemiyor zaten bende senin böyle bir insan olmadığını iyi biliyorum. dediğimiz gibi fikirler edep çercevesi içinde oldukça sorun olmaz seninki bunlara mukabildir. sitede kalacağına sevindim..

S

SaLtan

Guest
evet,kim olduğu söylensin.bu gün bu arkadaşımızın başına gelen bizimde başımıza gelebilir.

S

SaLtan

Guest
ayrıca ben çoğu kere adminleri uyardım bu konuların uzamasına izin vermeyin diye.ama dinlenmedim.hepimiz için sağlıklı olan bu idi.fethullah gülen önemsenmiyorsa,sonucunuda katlanılmalı.sizi tenzih ederim posmaster.lafım meclisten dışarı,benimki bir uyarı idi.

Beyza

Üye
postmaster' Alıntı:
ihwan forumun saygı değer üyeleri..sunu size söylemek istiyorum..aranızda bir kaç şerefsiz war...
göklerden mahzene
qolop4444

Ağzınızı bozmasanız iyi olurdu ama...

Konu Fethullah Gülen Efendiniz(!) olunca iş değişiyor...

Başınıza böyle şeyler gelebilir...

_MeCBuRi_

Asistan
Beyza' Alıntı:

Ağzınızı bozmasanız iyi olurdu ama...

Konu Fethullah Gülen Efendiniz(!) olunca iş değişiyor...

Başınıza böyle şeyler gelebilir...
ben nurcu değilim zaten söylediğim -yönlü şeyleriçin yapıldı bunlar.neyse...

essay

Üye
beyza..

bir insanın fikirlerinden dolayı başına gelmiş bir olay yüzünden doğaldır demeniz doğrumu...

kişisel sataşmalarda bulunmayalım lütfen...

fethullah hocayı sevmiyorsanız bile lider konumundaki bu insana sataşmanız doğru değil

(bunu (!) işaretiniz için söylüyorum )

_MeCBuRi_

Asistan
essay' Alıntı:
beyza..

bir insanın fikirlerinden dolayı başına gelmiş bir olay yüzünden doğaldır demeniz doğrumu...

kişisel sataşmalarda bulunmayalım lütfen...

fethullah hocayı sevmiyorsanız bile lider konumundaki bu insana sataşmanız doğru değil

(bunu (!) işaretiniz için söylüyorum )
ne demek beeeeeeee!o benim fikrim istediğimi söyleme hakkım war sınırları aşmadan.bunun için bunlar sana doğalmı geliyor...gelsin...:evil[1]: :evil[1]:

essay

Üye
postmaster' Alıntı:
ne demek beeeeeeee!o benim fikrim istediğimi söyleme hakkım war sınırları aşmadan.bunun için bunlar sana doğalmı geliyor...gelsin...:evil[1]: :evil[1]:

postmaster benim yazdıklarım tamamen düşünce özgürlüğünden yana ve beyza hanıma bir sitem sen neden parlıyorsun ki...

yazdıklarımı bir daha oku istersen

_MeCBuRi_

Asistan
essay' Alıntı:
postmaster benim yazdıklarım tamamen düşünce özgürlüğünden yana ve beyza hanıma bir sitem sen neden parlıyorsun ki...

yazdıklarımı bir daha oku istersen
işine git kimkime parlıyor....

Enes

İhvan Forum Üye
Dünden bu yana bu başlığı takip ediyorum ve bir müdahalede bulunmadım...

fakat;
1- e-mailinizin hack lenmesi ile bizim forumun doğrudan ne ilgisi olabilir

2- bir kaç kendini bilmezin yaptığı bir densizlikte ihvan forum un yine ne ilgisi olabilir

3- böyle durumlarda her canı yanan feryadu figanlar yükseltirse bizim forum ağlama duvarına dönmezmi

4- hergün bana da msn den küfrediliyo kim oldukları ne oldukları belli olmayan insanlar sataşıyor ve farklı tehditler savuruyor bende mi senin gibi bırakıyorum bee bir daha girmem foruma mı diyeyim ya da forumu kapatayımmı...

5- bu konu haddinden fazla uzadı hiç kimse buraya zorla üye yapılmıyor ve kimse zorla tutulamaz eğer prensiplerinize aykırı buluyorsanız ben "güle güle" demekten başka birşey yapamam. Ama İslam adına kurulmuş sitemizde emeği geçen hiç kimsenin ayrılmasını istemem...

konunun kapanmasını rica ediyorum...

Enes

İhvan Forum Üye
postmaster' Alıntı:
işine git kimkime parlıyor....

postmaster essay ın yazdıklarında ne var... uslubun tamamen kavga çıkarmaya yönelik...

dikkatli ol lütfen...

ARaZ

Üye

yapılan hoş bişey değil lütfen kendinize yapılan saygısızlığı foruma mal edip insanları zan altında bırakmayın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...