Gidersen Duracak Yüreğim

:)zeynep(:

Hakve
Gidersen, asla bahar gelmeyecek bu kente, hiç kesilmeyecek yağmur hep gri bulutlar hep soğuk rüzgar yarını meçhul bir hayat umutsuz günler.biliyorum aşka dair herşeyse seninle beraber gidecek,kimse senin yerini tutmayacak kimse sen gibi bakmayacak.hiçbirşey hiçkimse avutmayacak beni,kuruyacak denizlerim balıklarım ölecek....
Gidersen, ben asla eski ben olamayacağım, hayat devam eder elbette yaşamak denirse buna yaşayacağım bir yanım eksik kalbim kırık tarifsiz keder hepsi birbirinin aynı olan saatler ne renkler parlayacak ne çiçekler açacak yaptığım hiçbirşey zevk vermeyecek bana, hiçbir film güldürmeyecek ağlatmayacak hiç bir kadeh "şerefe" kalkmayacak, şarkılar susacak
Gidersen, birdaha okumayacağım aşk öykülerini, her aşkın sonu kötü bitecek benim için, hiçbir sevgili mutlu olmayacak olmayacak kıskanmayacağım bile çünkü boş boş bakacağım hepsine
Aşka olan inancımı kaybedeceğim ve kendime olan güvenimide...
Gidersen, senin gitmenin verdiği acıyla başedemeyeceğim saçmalayacağım çıldıracağım, herzamankinden daha sinirli olacağım hoşgörü duygum kaybolacak, en ufak bir olaya bile tahammül edemeyeceğim.kıracağım herkesi vefasız olacağım sonra giderek terkedecek dostalarım beni, ben kendi elimle uzaklaştıracağım onları derken iyice yalnız kalacağım bir gün hem "sensiz" hem arkadaşsız.
Gidersen, çok kızacağım sana arkandan lanetler yağdıracağım mutlu olmanı falan istemeyeceğim benim çektiğim kadar acı çekmen gerektiğini düşüneceğim. benden olgun olmamı bekleme olamayacağım çünkü kabullenemeyeceğim bir türlü bu gidişi "durup dururken" diyeceğim "ortada birşey yoktu" diyeceğim, tüm suçu sana yükleyeceğim en bencil halime bürüneceğim yaşadığımız herşeyi baştan sona düşünüp aklayacağım kendimi görmeyeceğim kusurlarımı böylece aklım sıra rahatlatacağım kendimi bu rahatlık duygusuda uzun sürmeyecek sonra vazgeçeceğim seni suçlamaktan tutamayacağım yeminler edeceğim "bir gün mutlaka geri dönecek ama bu kez onu ben terkedeceğim" diye.. yapamayacağım şeyleri ard arda sıralayacağım..
Gidersen, her gece sabahı edeceğim seni bekleyerek yorgunluk tüm hücrelerime yayılacak, bir süre sonra beni görenler tanıyamayacak. kimisi acıyarak bakacak kimisi kendimi bu hale getirdiğim için kızacak... Umrumda bile olmayacak ne dedikleri.. birtek şey söyleyeceğim onlara
"YÜREĞİM O GİTTİĞİNDEN BERİ ATMIYOR" sevgilim gidersen bu yürek duracak...............​