Genç: Erdoğan’da Boy Var Akıl Yok Gül Müstemleke Cumhurbaşkanı

inkişaf_

Doçent
Nihat Genç yine çok tartışılacak ifadelerde bulundu. Başbakan Erdoğan'a "Boyundan posundan utansın, Allah boy vermiş akıl vermemiş" diyen Genç, Cumhurbaşkanı Gül için de "Görevini karıştırıyor. Bağımsız bir ülkenin cumhurbaşkanı gibi değil, Müstemleke cumhurbaşkanı gibi davranıyor" ifadelerinde bulundu.

SKY Türk Televizyonu'nda Serdar Akinan'la "Ne var, ne yok" proramını yapan Nihat Genç, AK Parti'ye açılan kapatma davasını ve AB'nin davaya bakışını değerlendirdi. Türkiye'ye gelen Avrupa Birliği temsilcilerini "Sömürge ağzı"yla konuşmakla suçlayan Genç, "Ben bundan çok rahatsızım. Öfkemi ne kadar tutarsam tutayım ben bundan rahatsızım. Utanıyorum." dedi.

ALLAH BOY VERMİŞ AKIL VERMEMİŞ
AB Konseyi Başkanı Barraso'nun Meclis'te yaptığı konuşmayı eleştiren Genç, Cumhurbaşkanı Gül ve Başbakan Erdoğan'ın sessiz kaldıklarını söyleyerek ağır eleştiriler getirdi. "Utarıyorum" diyen Genç, "Avrupa Birliği'ne üye olamayacaksınız dedi. Reformların yapılmasını istiyorlar. Zaten reformlar yapılmıyor mu? Güneydoğu'ya gelince de Kürtlere siyasi hakları verilsin. Ne demek bu? Cumhurbaşkanımız Sayın Gül buna cevap versin. Siyasi haklar verilmiyor mu?" diye sordu.

GÜL MÜSTEMLEKE VALİSİ OLACAK
Siyasi hakların verildiğini söyleyen Genç, AB temsilcilerine bazı gizli metinlerin verildiği ve bunların bu metinleri bize karşı kullandığını ileri sürerek, "Abdullah Gül Bey'in ne yaptığını ben bilmiyorum" diye konuştu. "Bağımsız ülkenin cumhurbaşkanı, bir takım adamlara karşı konuşsun." diyen Genç sözlerini şöyle sürdürdü: "Tayyip Erdoğan Bey, Meclis'te dinliyor.

Boyundan posundan utansın. Ayıptır yav. Allah boy vermiş akıl vermemiş, kardeşim. Onur vermemiş. 'Siyasi haklar verilsin' diyor. Müstemleke dediğin daha ne olur. Sayın Cumhurbaşkanı görevlerini karıştırıyor. Müstemle ülkesinin cumhurbaşkanı değil. Bağımsız bir ülkenin cumhurbaşkanı. Ama bağımsız bir ülkenin cumhurbaşkanlığını müstemleke bir ülkeye doğru götürüyor. Kendisi yarın birilerinin valisi gibi duracak. Memleket ölmüş ağlayanımız yok. Boyuyla posuyla gezdiriyor. Boyundan posundan utansın be. Bu ülkenin onurunu verdik biz bunlara. Bu oyun ne kadar gidecek bilmiyorum. Adamlar geliyor senin Meclis'inde yaptığı laflara bak."

Sekiz sütun

zebih

Kıdemli Üye
müstemleke devlet ne demek ne bilsin genç.

muhsin yazıcıoğlu'nun sadece vatanını sevmesi mukabili 3 metrelik kodes deliğinde çırılçıplak günlerce kaldığı aklıma geldi okuyunca şunları. bunları söyleyen kişi, üzerinde yaşadığı toprakların cumhurbaşkanına, başbakanına bu lafları edebildiğine göre, müstem'ini leke'tirmeyeceklerinden emin. demek ki boşuna yatmamış başkan...

dostluk

Kıdemli Üye
kötü söz sahibine aittir ..!

aynaya bakıyor kendi halinde konuşuyor..

o bu söylemleri bıraksında çiçeklerini sulamaya gitsin..!

Türkay

Doçent
AB düşmanlığı bu sözleri söylettiriyor.

ummuhan

Kıdemli Üye
Bütün sermayesi konuşmak olan Genç işte naapsın :)

girdap

Ordinaryus
Bazı arkadaşlar Genç soyadını görünce olsa olsa Kamer Genç'tir diye atlamışlar heralde.

Yazıyı okumadan yorum yapacaklar için söyleyelim: Söz konusu kişi Kamer Genç değil, Nihat Genç'tir.:)

oguz

Yeni
AB düşmanlığı bu sözleri söylettiriyor.

konuşmasını izlemedim yorum yok
AB düşmanlığı böyle söyletmezde
vatanını milletini sevenlerin inanın içi cız ediyor ,ülkemizin içerisinde bulunduğu
bu kötü durum, hepimizi üzmektedir
ülkemiz gerçek liderini bulmadıkça kurtuluşumuz zor
mahalle dedikodusu gibi laf üreten siyasetçilerle bu iş yürümez...

dostluk

Kıdemli Üye
Bazı arkadaşlar Genç soyadını görünce olsa olsa Kamer Genç'tir diye atlamışlar heralde.

Yazıyı okumadan yorum yapacaklar için söyleyelim: Söz konusu kişi Kamer Genç değil, Nihat Genç'tir.:)

saolasınız :) evet gerçekten kamere genç diye okudum yazıyı ,belkide şartlanma belkide sadece başta 1 kere adının geçmiş olması..

kim olursa olsun seviyesiz bir eleştiri ..
kötü söz sahibine aittir ..!

aynaya bakıyor kendi halinde konuşuyor..

zaman

Asistan
Bu adamın hangi tarafta olduğu belli değil. Yarın bir darbe olsa , orada öyle ahkam kesebilecekmi, yoksa demokratça konuşabilecekmi?

Bîçâre

Profesör
Ecevit öldüğü gün Ecevit'e sövüp saymış bir vatandaş, bir kaç kez konuşmalarına iştirak ettim, hatta sonuncusunda on-on iki kişiye yaptığı bir konuşmanın içinde yer almıştım. Ağzı pek bozuk, galiba validesi acı biber sürmeyi unutmuş ufak yaşlarda... :)

Bazı zamanlar beni şaşırtsa da, muhafazakâr kesimin uzak durması gereken bir bey...

missilo

Asistan

reis

Kıdemli Üye
Tayyip Bey yinede 1-0 önde.
O'nda hiç değilse boy var.
Genç de boy da yok akıl da..

Saadet'in düzenlediği Trabzon'da ki "İsrail'i Lanet Mitingi"nde basın arabasının üzerinde Nihat GENÇ ile bir ara yanyana gelmiştik.

Yanımızda çocuk gibi kalıyordu..

Yinede kendisini severiz. Bu toprağın çocuğudur..

:)

A

andemirkan

Guest
Nihat Genç hür fikirli şövalye ruhlu bir adamdır.
Toplum olarak onun gibilerini çok az yetiştirebilmiş bir milletiz.Bizim gibi toplumlarda çoğunlukla yalaka ,güçlünün yanında yer alan aydınlar(!) yetiştiği için Nihat GENÇ i yadırgıyoruz.
Ağzınzının bozukluğuna gelince canın yanan adam böyle şeyler söyleyebilir.Doğaldır.
Nihat GENÇ lere selamlar saygılar.

oguz

Yeni
SKY TURK oldukça kendini aşmaya başladı ya..hayırlısı.

Hükümetin borazanı olmayan bir kanal
Ben seviyorum en azından bazı şeylere, böylelikle daha farklı açılardan bakmak mümkün .
Gerçekler acıda olsa malesef GERÇEK...

ummuhan

Kıdemli Üye
Hükümetin borazanı olmayan bir kanal
Ben seviyorum en azından bazı şeylere, böylelikle daha farklı açılardan bakmak mümkün .
Gerçekler acıda olsa malesef GERÇEK...

Gerçek veya HAK tektir, size göre gerçek olan diye bakmamız mümkün değil değil mi :)

oguz

Yeni
Gerçek veya HAK tektir, size göre gerçek olan diye bakmamız mümkün değil değil mi

Ablam sizinle fikirlerimiz siyasi görüşümüz malesef uyuşmuyor
bu saatden sonra siz bana ne söyleseniz ben size ne söylesem olmuyor
çünkü bir sefer kişiliğimiz oturmuş biz istesekde değişemeyiz
Dini konularda elbetde ehli sünnetin dışında olmamız düşünülemez
siyasi bakış açılarımız devamlı kavga ediyor her ne hikmetse ...