Genç Beyin Dergisi

melde

helina_roje
kapakat2.jpg

aylık güzel bir dergi sitesi www.gencbeyin.org

demsaz

Üye
Web sitesi
katre.forumup.net
Genç Beyin

T0_-1_1819589.jpg

http://www.gencbeyin.org/

arkadaşlar bu derginin ilk sayısından beri alıyorum herkese şiddetle tavsiye ediyorum çok zengin bir hazine kaynağı eğer alan arkadaşlarda varsa tanışmak isterim

. çok güzel bir dergi herkesin okumasını tavsiye ediyorum....

^CeLaLeYn^

Üye
DİNLE BURAYI..belki değişime ihtiyacın vardır!

Evet arkadaşlar..görüdüm ki forum da bir dane bilem GENÇ BEYİN okuyan T.C vatandaşı yok!Ama bilememek değil..öğrendikten sonra o dergiyi alıp okumamak ayıptır!

www.gencbeyin.org

Hayatında bu belki dönüm noktası olabilir..hiç değilse en azından bir kere alıp okuyun..bağımlısı olmayan beni şikayet etsin..BANlanmaya razıyım:O

B

.BeYzA.

Guest
genç beyin okuyan yok die kim söylediki ??

elimden geldiğince okumaya çalışıyorum

ben detavsiye ederim değişim için, güzel bi kişisel gelişim dergisi

NehiR

mütebessim :)
benim de severek okuduğum bir dergi...tavsiye ederim..

^CeLaLeYn^

Üye
:lac: Hii ne ayyıııpp cevap sayısı 2 görüntülenme sayısı 19..cık cık cık:lac: (bişii değil..üyelere manevi baskıdan moderasyon cezası alcam..kaşınıyorum :O :O )

Berke

Kıdemli Üye
İlk okuduğumda çok güzel bulmuştum.Sonraki sayılarda hep aynı şeyler yazılıyor gibi bir his oluşmaya başladı bende,Sanki bazı konuları ısıtıp ısıtıp sunuyorlar.Yinede yararlanılacak yönleri var.

çelebi

Üye
Bu dergiyi ilk senden duydum.Verdiğin sayfaya girdim-fena gözükmüyor. InşaAllah Türkiye ye gider gitmez alırım..

Selamün Aleyküm arkadaşlar ben aranıza daha yeni katıldım. Ben GENÇ BEYİN Dergisini yaklaşık 3 yıldır takip ediyorum ve kendini geliştirmek isteyen arkadaşlara ben de tavsiye ediyorum.

zelal

Asistan
İnzar degisi

İnceleyeceğim.

zelal

Asistan
İnzar dergisi

Fazla mesaj.

tunahan

Asistan
kendim almıyorum ama kırtasiyede uzun soluklu olarak okuyorum. Genelde kıssadan hisse türünde yazılarını beğeniyorum. Yaşamış evliyaların hayatından kendimize ders çıkarabileceğimiz bir sürü örnek var. Birde başarıyı yakalayanların ne zorluklarla oralara geldiklerinin kendi ağızlarından anlatımı var oda güzel. Ayrıca birde mutlu bir ailenin temel taşları neler hemen her sayısında güzel örneklerle sunuluyor. Çocuk gelişimi vs gibi bir çok güzel bilgiler var. Arkadaşımızın dediği gibi ısıtıp koyma değil belki ama benzer konular olduğu için öyle gibi de algılanabilir

EbVa

Üye
Bİr ulaşamadım şu dergiye her yerde yokk ....

urban

Paylaşımcı
bende de bir aralar bağımlılık yapmıştı şimdi tekledim ama hakikaten süper bi dergi islami konularada değiniyor olması ayrı bi tat

MaKBeR

Doçent
önceden okuyordum ama sonra farkettimki içindeki çoğu konular ihyadan Allah dostlarının kitaplarından psikoloji kişisel gelişim kitaplarından parça parça alıntı... öncekiler aklımda değilde şu son aylardakine bakıyorum çok gereksiz şeyler var gibime geliyor... okumuyorum artık

Nihle

Profesör
Severek okuduğum bir dergi ..