Geldim kapına, umutlarım aşk adına olsada!

Mustafa Cilasun

Kıdemli Üye
Web sitesi
twitter.com
[FONT=Palatino Linotype, serif][/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Neyleyim ki, acziyetimle diz çökerim, yüreğimden nefeslenirim, ah ne söylerim[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Hadsiz, hesapsız...Bahşedilen adına, muradım manasında hazanlaşınca ağlarım[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Narın olsada, an ruhumda manalaşınca, sevda gönülde başlayınca sakın korkma[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Yargılamanı dilerim, nihayetinde gülün hasretinde ve eşiklerin rahlesinde seninim[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Ne kadar bilmezden geldiysem, öteleyip müddetini nefeslendiysem elbette fakirim[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Dil söyleyemiyor, gözler sessizce döküyor, akıl ne kadar kar ediyor billahi sefilim[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Sanki kanadı kırık bir kuşun, ah nekadar susuzum, beyhude bir halin sarhoşuyum[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Boyun büktüm,ruhumda ki esareti çözdün, kalbimin yegane sahibiydin bilemedim[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Bilmem ki ne sanırdım, niye hakikati hiç anlamaz ve umursamazdım, korkardım[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Oysa sevgi ve şefkatin sahibiydin,nefese müddeti niye verdin, elhak bilmeliydim[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Anlatırlardı, duyardım vefakat ne kadar anlardım, farkındamıydım ve kaçardım[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Ulu bir sedanın, semayı kuşatan nidanın çok uzağındaydım, ah yakardım ağladım[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Gönlüm hicranı,yorgun ve bitap hali, niye hüzün ile sevdalı, sancılı, efkarlı nazlı[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Nasıl geleyim ve yakinen hissedeyim, sinemin insicamını dökeyim yıllarda saklı[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Kar sinemden kalkmıyor, içim mütemadiyen üşüyor, aşk dile geliyor neden edalı[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Hasretin firkati gönlümde yer etti, ruhumu abad eden sevda kalbimden neleri attı[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Akıl bir nimetti, idrakim için azimetti, izanım için koşulsuz ruhsattı bilemedim[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Ne derleri önceledim, önyargılarla nefeslendim, hakkım olmadığı halde yargıladım[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]İçimde barınan ve beslenen düşmenı hakkıyla tanıyamadım, artık çok geç anladım[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Ancak yinede ümitvarım, senden başka kime elaçar ve yakarırım, sabırla ağlarım[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Affet...Salih kulların, ehli arif olanların, mazlum solukların, masum haklar aşkına[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Henüz yaşıyorsam ve gönlümden gelen samimiyetle sana bel bağlıyorsam umutla[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Hali fakirliğimi bağışla ve yargıla, muhanete muhtaç etme, sınırları ihlal ettirme[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Kalan nefesimde, sessiz ve sakin melalimle yalnız bırakma,feryadımı hiç dindirme[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Mustafa CİLASUN[/FONT]