gece gece

Verda

Gales
Hayirli geceler usta :)

Yahayy

Kıdemli Üye
seni rüyamda gördüm erenlere karıştım http://www.youtube.com/watch?v=OMOSuTzcqmg
hediyem olsun iyi dinlemeler

Usta Ömer, Allah yeni istikametini hayrına tebdil etsin

Bu verdiğin linkteki Garip Bekir'i şahsen tanırım, sohbet etmişliğim de vardır. Azılı bir Menzil sofisidir [emoji1]

Yani öyle şeyler anlatır ki Allah dostu notunu verirsin hemen, sonra gel gerçeğe, kendi kendine verip veriştirirsin bu düşüncenden dolayı utanırsın rabbinden.

Yahayy

Kıdemli Üye

ömerusta

Kıdemli Üye
ya hay kardeşim garip bekir ve ben aynı tertip sofileriz aynı kaptan çorba içmişiz ne anlata bileceğini tahmin ederim öyle inanmış ona o doğru
bir gün yanlış olduğunu görür vede değişirse o doğru gelir
biz o vidoyu ihvan abdullah kardeşime yolladı ki gönlü hoş olsun ip çekişmenin anlamı yok yaşıyacağız ki özensinler demekki biz yaşamıyoruz anlatıyoruz o da tesir etmiyor
ancak gönül yıkıyoruz kimsenin gönlünü yapamadık madem öyle gönül yapmak adına kimsenin tarikatına kimsenin şeyhine karışmıyorum
sana selama gelince yukarda ismin yoksa o dakikada formda aktif olmadığından dır çünki o anda formda aktif olanları kopyalıyor vede selam yazıyorum
sana da selam olsun ALLAH c.c. merhamei bereketi üzerinize olsun kardeşim

Yahayy

Kıdemli Üye
ya hay kardeşim garip bekir ve ben aynı tertip sofileriz aynı kaptan çorba içmişiz ne anlata bileceğini tahmin ederim öyle inanmış ona o doğru
bir gün yanlış olduğunu görür vede değişirse o doğru gelir
biz o vidoyu ihvan abdullah kardeşime yolladı ki gönlü hoş olsun ip çekişmenin anlamı yok yaşıyacağız ki özensinler demekki biz yaşamıyoruz anlatıyoruz o da tesir etmiyor
ancak gönül yıkıyoruz kimsenin gönlünü yapamadık madem öyle gönül yapmak adına kimsenin tarikatına kimsenin şeyhine karışmıyorum
sana selama gelince yukarda ismin yoksa o dakikada formda aktif olmadığından dır çünki o anda formda aktif olanları kopyalıyor vede selam yazıyorum
sana da selam olsun ALLAH c.c. merhamei bereketi üzerinize olsun kardeşim

Allah razı olsun abi teşekkür ederim.
Garip Bekiri bağcılardan tanırım o zamanlar ben, Semerkand Yayınlarının muhasipliğini filan yapıyordum, oradaki bütün mahalle dergahlarına girip çıkmışımdır hemen hemen. Gazel, beyit okumayı çok sever bilirim :)

Tapatalklandı.

ömerusta

Kıdemli Üye
hayırlı geceler millet yeni geldim cezamı kesin