GAZZE Konvoyu SİYONİZMİN kanlı maşası bebek katili vatan haini ATEİST pkk

agbi

Yasaklı
GAZZE Konvoyu SİYONİZMİN kanlı maşası bebek katili vatan haini ATEİST pkk

Konvoyun sonrasındaki gelişmeleri düşünün.

İskendurun da Deniz Üssüne saldır & Papaz ın öldürülmesi ve VATAN HAİNİ , BEBEK KATİLİ , ATEİST , SİYONİZMİN KANLI MAŞASI pkk nın ve Partisinin yaptıkları.

Sizlere bir çağrışım yapmıyormu ?

Refarandum a neden pkk nın partisi ile CHP ve MHP HAYIR diyor

Benim gerçek yaşamda Solcu , ülkücü , Kürt arkadaşlarım var ama hepsi İÇTEN ve EVET diyorlar.Bakın çevrenize Gerçek ülkücülere Gerçek Solculara ve Kürt üm ama TC vatandaşıyım diyenler HEPSİ EVET diyor.

Bana Göre

MHP Sağın Derin partisi.

CHP Hem Solun değil DEVLETİN DERİN Partisi

adını bile hatırlamak istemediğim pkk nın partiside SİYONİZM in maşa partisidir.

agbi

Yasaklı

İskendurun da Deniz Üssüne saldır & Papaz ın öldürülmesi ve VATAN HAİNİ , BEBEK KATİLİ , ATEİST , SİYONİZMİN KANLI MAŞASI pkk nın ve Partisinin yaptıkları.

Benim gerçek yaşamda Solcu , ülkücü , Kürt arkadaşlarım var ama hepsi İÇTEN ve EVET diyorlar.Bakın çevrenize Gerçek ülkücülere Gerçek Solculara ve Kürt üm ama TC vatandaşıyım diyenler HEPSİ EVET diyor.

Bana Göre

MHP Sağın Derin partisi.

adını bile hatırlamak istemediğim pkk nın partiside SİYONİZM in maşa partisidir.

BDP'liler yola çıktı4 polisin şehit olduğu saldırının ardından gergin günler geçiren Hatay'ın Dörtyol ilçesine bugün BDP heyeti gidiyor. BDP konvoyu yola çıktı.

Dörtyol'a gidecek BDP'liler Diyarbakır'dan 20 araçlık bir konvoyla hareket etti.

BDP heyetinde Genel Başkan Selahattin Demirtaş, Genel Başkan Yardımcısı Gültan Kışanak, Grup Başkanvekili Ayla Akat Ata va bazı partililer bulunuyor.

Konvoya, yol güzergahında il ve ilçelerden katılımın da olacağı belirtildi.

BDP lider Demirtaş dün yaptığı açıklamada hükümeti eleştirmiş, "4 gündür Hatay"da devlet yok. Harekete geçiremiyoruz" demişti.

Gelişmeleri izliyoruz...

ANTİdepresan

"Ansiklopedi"
PKK'nın partisi şeklindeki yaklaşımınızı esefle kınıyorum. Başkaları diğer partilere şeriat'ın partisi dese hoşunuza gider miydi :S

agbi

Yasaklı
PKK'nın partisi şeklindeki yaklaşımınızı esefle kınıyorum. Başkaları diğer partilere şeriat'ın partisi dese hoşunuza gider miydi :S

Madem esefle kınıyorsun.

O zaman İSPAT et vatan haini bebek katili siyonizmin kanlı ateist maşası pkk nın partisi olmadığını.EVET İSPAT ET.

Sofuoglu

Ordinaryus

haydaa,yahu sen ya sayi saymayi bilmiyorsun yada gundemden bi habersin!
adamlar kendileri soyluyorlar "biz pkk'nin resmi koluyuz" diyorlar
bu parti kac defa niye kapatildi?

evet bu partimidir ne karin agrisi ise,pkk'nin ta kendisidir,aksini iddia eden varsa bos lafi biraksin,isbat etsin!!!!!
bide kiniyormus,şuna bak sen hele:)

agbi

Yasaklı
haydaa,yahu sen ya sayi saymayi bilmiyorsun yada gundemden bi habersin!
adamlar kendileri soyluyorlar "biz pkk'nin resmi koluyuz" diyorlar
bu parti kac defa niye kapatildi?

evet bu partimidir ne karin agrisi ise,pkk'nin ta kendisidir,aksini iddia eden varsa bos lafi biraksin,isbat etsin!!!!!
bide kiniyormus,şuna bak sen hele:)

İSPAT EDEMEZ EDEMEZLER.

Allah cc herzaman şükrederim beni önce EN SEVDİĞİ KULUNUN ÜMMETİN den sonrada TÜRK yarattığından dolayı.

Vatan haini & Bebek Katili & Ateist & Siyonizmin kanlı maşası APO ile ilişkileri ortada söylemleride ortada.

MÜSLÜMAN KÜRT KARDEŞLERİME sesleniyorum pkk ve partisi HEM İSLAM a HEM VATANIMIZA ve IRKINIZA İHANET EDİYOR.

ANTİdepresan

"Ansiklopedi"
Aleni bir şekilde ırkçılık yapılıyor cevap verme gereği duymuyorum...

agbi

Yasaklı
Yazdıklarımda bir cümle göster IRK çılık yaptığımı PEYGAMBERİMİZ sav IRK çılığı KALDIRMIŞTIR.

IRKÇILIK YAPAN SİZSİNİZ HEMDE NEGATİV olarak

Bizim mücadelemiz

SİYONİZMİN KANLI MAŞASI & VATAN HAİNİ & BEBEK KATİLİ & ATEİST pkk ve siyas ikanadı.

agbi

Yasaklı
akp sizin için nasıl bir parti acaba?

Size nasıl anlatayım ki ?

Sişz önce bir başka konuda alıntı yaptığınız DERGİNİN ULUSALCI olduğunu bile bilimiyor MİLLİ GÖRÜŞ ün götrüşü gibi enpoze etmeue çalışıyorsunuz.

Bence ÇOK ŞEY ÖĞRENECEĞİNİZ VAR.

ANTİdepresan

"Ansiklopedi"
Yazdıklarımda bir cümle göster IRK çılık yaptığımı PEYGAMBERİMİZ sav IRK çılığı KALDIRMIŞTIR.

IRKÇILIK YAPAN SİZSİNİZ HEMDE NEGATİV olarak

demişsiniz... Sizin yazdıklarınızı göstermem yeterli sanırım. IRKÇI'lığınızla ilgili başka tek kelime dahi etmeyeceğim. (ısrar etmediğiniz sürece)

Allah cc herzaman şükrederim beni önce EN SEVDİĞİ KULUNUN ÜMMETİN den sonrada TÜRK yarattığından dolayı.

agbi

Yasaklı
demişsiniz... Sizin yazdıklarınızı göstermem yeterli sanırım. IRKÇI'lığınızla ilgili başka tek kelime dahi etmeyeceğim. (ısrar etmediğiniz sürece)

Evet allah a şükrederim

Şükürümün birinci sırasında ne gelir MÜSLÜMAN olmak İSLAM la şereflenmek.

İSLAM yasaklamadımı IRK çılık yok diye

Türk olmama şükretmemin sebebide Atalarımın islam sancaklığını yapması.

agbi

Yasaklı

Bana Göre

MHP Sağın Derin partisi.

BDP'liler yola çıktı4 polisin şehit olduğu saldırının ardından gergin günler geçiren Hatay'ın Dörtyol ilçesine bugün BDP heyeti gidiyor. BDP konvoyu yola çıktı.

Dörtyol'a gidecek BDP'liler Diyarbakır'dan 20 araçlık bir konvoyla hareket etti.

BDP heyetinde Genel Başkan Selahattin Demirtaş, Genel Başkan Yardımcısı Gültan Kışanak, Grup Başkanvekili Ayla Akat Ata va bazı partililer bulunuyor.

Konvoya, yol güzergahında il ve ilçelerden katılımın da olacağı belirtildi.

BDP lider Demirtaş dün yaptığı açıklamada hükümeti eleştirmiş, "4 gündür Hatay"da devlet yok. Harekete geçiremiyoruz" demişti.

Gelişmeleri izliyoruz...

YENİ GAZZE KONVOYU arkası senaryolar varmıdır ?

Son günlerde gündem de çok ismi geçiyor.