Gazi Mustafa Kemal’in Başlattığı Bağımsızlık Mücadelesini AK Parti Sürdürüyor!!!

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Gazi Mustafa Kemal’in Başlattığı Bağımsızlık Mücadelesini AK Parti Sürdürüyor!!!

cyqpweq6qtmezudtq.jpg

Kaynak

Kaynak

Tarihi gerçeklere aykırı bir söz.Belki siyaseten söylenmiş bir söz.Erbakan hoca'da siyaseten malum zatın ismine çok yağ çekmişti.Fakat asıl arzumuz gerçeklerin bi hakkın haykırılabileceği güce erişibileciği günlere ulaşılabilmek.Yinede bu ifadeyi kınıyorum.Daha hafif yatay geçişler yapılabilir.

talib

Kıdemli Üye
Erbakan: “Atatürk yaşasaydı mutlaka Refahçı olurdu.”

Yani ben partici olmadığım için, biri çıkmış bir şey demiş tüm akp liler öyle der sanki :) evvela başkanınıza bakın.

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Erbakan: “Atatürk yaşasaydı mutlaka Refahçı olurdu.”

Yani ben partici olmadığım için, biri çıkmış bir şey demiş tüm akp liler öyle der sanki :) evvela başkanınıza bakın.

hahahahaha :)

Bu konuyu görüne KADROLU AKP YANDAŞLARININ koşa koşa gelip ERBAKAN diyeceklerini adım gibi biliyordum, yanılmamışım:)

Bi de tutup da BEN PARTİCİ OLMADIĞIM İÇİN demesi yok mu, gülmekten öldürürsün insanı :)

Şimdi şu yazıya bakalım:

Tarihi gerçeklere aykırı bir söz.Belki siyaseten söylenmiş bir söz.Erbakan hoca'da siyaseten malum zatın ismine çok yağ çekmişti.Fakat asıl arzumuz gerçeklerin bi hakkın haykırılabileceği güce erişibileciği günlere ulaşılabilmek.Yinede bu ifadeyi kınıyorum.Daha hafif yatay geçişler yapılabilir.

Neymiş: SİYASETEN!

Yıllardır Erbakanın veya kamalağın SİYASETEN söylediği iki kelimesini sakız edip cart cart cart çiğneyen yandaşlar: SİYASETEN bazı şeyler söylenebiliyormuş.

Talip YANLIŞA TALİP olma :)

Ahter

Kıdemli Üye
Sultanın beyatına ihanet edeceksin,batının bütün kurumlarını kabul edeceksin, islam yazısını ve devletin dini islamdır maddesini aynı tarihte kaldıracaksın.....ila ahir..

sonra bağımsızlık mücadelesinden bahsedeceksin.Sevsinler sizin bağımsızlık mücadelenizi..

Ak partiye gelince bence kemalizmin tasfiye işini bu parti üstlenmiş gözüküyor..Ak parti mevcutlarin içinde ileri konumda gözüküyor..

elcevaz13

Profesör
Web sitesi
www.herkul.org
Ak partiye gelince bence kemalizmin tasfiye işini bu parti üstlenmiş gözüküyor..Ak parti mevcutlarin içinde ileri konumda gözüküyor..
Doğu Perinçek Cemaat operasyonunu değerlendirdi: Gladyo toptan temizlenecekİşçi Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, F tipi operasyonu şu sözlerle değerlendirdi: “Fethullah suç örgütü kavramını, MGK saptadı. Burada komutanların imzası var. Bu sadece Erdoğanların işi değil. Siz Silivri’de büyük bir tertibi çökerttiniz, şimdi onun devamı geliyor.”http://www.aydinlikgazete.com/polit...ndirdi-gladyo-toptan-temizlenecek-h58682.html
695-91668960.jpg