Gam yüreğimde ilelebet mi kalacak!

Mustafa Cilasun

Kıdemli Üye
Web sitesi
twitter.com
[FONT=Palatino Linotype, serif]Sakin bir köşede oturuyorum[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Aklıma ne gelirse, sualler diziliyor sinemde soluksuz birşekilde[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Çaresizlik içinde düşünüyorum elimden ne geldiğince, umut gönlüme şevk verince[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]İşte o vakit kalbi sürur duyuyorum ve mahzunluğumu o an sahibine hazla bırakıyorum[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]İnce bir sızıydı hissettiğim[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Ruhumun tutsaklığında yıllarımı geçirmişliğim, soğuk zeminlerde zikrettiğim[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Bir umut için kalbin nidası için sevindiğim, aşk için gönlümü hasrettiğim zamandı[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Şimdi geçmişten geriye ne kaldı, fersiz gözler, takatsiz dizler ve nefes nefese serzenişler[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Nerde kaldı yıllara sari hıçkırıklarım[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Hiç duyulmayan ağıtlarım, bizarlık içinde halsizleşen soluklarım, gece uykularım[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Nereye yaslansan, ayağımın dibinde ki taşı kaldırıp ibretle baksam neler anlatacak[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Dil susacak, gün görmeyen bahtsızların çığlıkları duyulacak, gece nasıl anlamlaşacak[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Dile gelen bir aşk; söyle kimden ne bekler[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Ruhun niye figan eder, için titrer, kalbin burukluk içinde ve ibretle neyi nazar eder[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Ömür törpüsüdür mezara kadar en yakınımda halime refakat eder, aşk nasibini diler[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Hiç hayıflanma yazamıyor ve yaşayamıyorum diye sızılanma öncelikle feda olmayı anla[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Bugün şöyle bir kabir ziyaretine gitmiştim[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Birçok diklitaşın altında bizar kalanları ürperti içinde tefekkür ettim ve nasıl eridim[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Kırık dökük taşların arasından görünenlere sinem galeyena gelerek hicranla setrettim[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Üçbeş kemik, umuda hasret nitelik, ivedilik içinde bekleşen bin bir hüzün içinde ibretlik[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Mustafa CİLASUN[/FONT]