Füze Kalkanı Projesine Tepki İçin Bir Araya Geldiler

saliha kalem

Profesör
aşkşairi kardeşime cevap vermek istiyorum
değerli kardeşim eleştirileri sadece particilik açısından değerlendirirseniz asla eleştirilerin gerçek mahiyetini anlayamazsınız.
eleştiriler ümmetin selameti içinse yapılır,ama art niyetliyse kabul edilemez.
o halde bu konuyu böyle değerlendiriniz.
akpyi laf olsun diye eleştirenler çıkarsa engel olun bende size destek olayım.
ama laf olsun diye değil hayır getirmeyen bir işe yaklaştıklarında eleştirenlerede karşı çıkmayın.
benim akpli arkadaşlarım akpnin hatalarını asla inkar etmiyorlar.
eleştiri yaptığımızda onlarda destek veriyorlar.
çünkü onlar bizim niyetlerimizi ve ne istediğimizi biliyorlar.
ama bu forumda böyle bir anlayışı görmek çok zor olmuş.
sizlerden anlayışlı yaklaşmanızı bekliyorum

bu konuyu açayan kişiye ve onu destekleyen kişilerede şunu hatırlatıyorum.

akpli üst düzey idarecilerin siyonist liderlerle olan sıcak tavırlarının yer aldığı ve anlaşmalarının yer aldığı bir fotoğraf galerisi eklesek ve konu başlığınıda''akpliler siyonistlerle kolkola'' koysaydım hepiniz o konuya katılırmısınız?
elbette katılmaz tepki verirdiniz hatta kapattırırdınız.
böylece sizin particilik yaptığınızı vede karalama girişiminde olduğunuzu böylece göstermiş oldum.
yoksa yanılıyormuyum?
mübarek gecenizi kutlarım

Aşk Şairi

Kıdemli Üye
Web sitesi
www.haksairi.com
akpliler siyonistlerle kolkola'' koysaydım hepiniz o konuya katılırmısınız?
bu tarz konular hiç eklenmedi açılmadımı sanıyorsunuz.. mesela geçenlerde bir kardeş Erbakanla Tansu çillerin resmini koymuş mesela kemençeli filan
buna benzer nice resim konulmuştur zaten geçmişte Erdoğana ait protokol resimlerini filan
keşke forum geçmişte veri kaybına uğramasaydı size sayfa sayfa gösterirdik
o sözde milli görüşcülerin bu tarz açtığı nice konu
2002 den beri saldırıyorlar ahlaksızca edebsizce iftira ve zanlarla
o yüzden sizde anlayın ki o yüzden kimsenin eleştirisini kolay kolay samimi bulmuyoruz
sadece particilik açısından eleştirildiğini sanıyoruz
Erdoğan (Ak Parti) ne dese ne yapsa muhalefet olma derdinde çoğu

saliha kalem

Profesör
bu tarz konular hiç eklenmedi açılmadımı sanıyorsunuz.. mesela geçenlerde bir kardeş Erbakanla Tansu çillerin resmini koymuş mesela kemençeli filan
buna benzer nice resim konulmuştur zaten geçmişte Erdoğana ait protokol resimlerini filan
o yüzden sizde anlayın ki o yüzden kimsenin eleştirisini kolay kolay samimi bulmuyoruz
haklı olduğunuz noktalar ille vardır sizi çok iyi anlıyorum.
ama akpinin her yaptığınında doğru olduğunu savunmak doğru değil.
akp hangi zalimle işbirliği ve sevgi gösterisi yaptıysa bunu eleştirenlere hak vermelisiniz.
aynı şekilde kim zalimlerle işbirliğini zulüm için yapıyorsa ona karşı durulmalı.
ırak savaşında akpnin zalimlerle olan işbirliğini kim savunabilirki?
bunun gibi örnekler çoğaltılabilir.ama sizi o kadar yormuşlarki kimin eleştiri yaptığını ve kiminde particilik yaptığını artık ayırt edemez duruma gelmişsiniz.bunun için sizi suçlayamam bunu forumların genel kültürsüzlüğüne ve iletişim bozukluğundaki aksamalara bağlıyorum.
bana en yakınımdan şu tavsiyeler yapıldı:

internette güvenmen gereken insanları doğru seç
internette iletişim kurduğun insanlarla düzeyli ve seviyeli ilişki kur
internette tam olarak tanımadığın kimselere zan besleme
internette olsun gerçek yaşamda olsun herzaman insanlara seviyelerine göre davran

bu öğütleri oldum olası tatbik etmeye çalışırım.size bu tavsiyeleri sunsam kusuruma bakmazsınız değilmi?
açık yazmak istiyorum kimseyi tuttuğu partiden veya mensup olduğu cemaatten dolayı yadırgamam.sadece benimsediğim değerlerime saygısızlık edenleri yadırgarım.
insanları peşinden gittikleri partilerden dolayı küçümsemek doğru değil.ama bilmedikleri konularda bilmişlik yapanları eleştirmek doğrudur.

akpartili olupda bu ilerleyen yaşına rağmen siyaseti cihad namına 41 yıldır sürdüren bu milletin ve insanlığın selameti için hayatını bu cihada vakfetmiş bir insan olan Erbakan hocamıza saygı gösterenleri çok seviyorum.aynı şekilde Tayyip Erdoğan'ında özel şahsiyetine saygı gösterenlerede sevgi duyuyorum ama mesul olduğu hükümetteki doğrularını ve hatalarını dürüstçe dile getiren kimselerede saygı duyarım.
size şunu kesin vaad ediyorum milligörüşçülerin çoğu particilik yapacak şuursuzlukta değil.yakınlarımdan ve parti çalışmalarımdan bunu iyi bildiğimi söyleyebilirim.
kimsenin aşırıya gitmesine izin vermemelidir.ihvan forumda çok üzüldüğüm şey milligörüşe kasıtlı konularla karalama peşinde olan bazı insanlar var.bunların yaptığı aşırılıkları dürüst akplilerin desteklemesi gerekmiyor.ama nefisleri hoş gelen o konulara en baştan engel olunsa kazanan kardeşlikler olur diye düşünüyorum.

herkes birbirini eşit şartlarda adilce eleştirebilmeli fakat aşırı şekilde olması üzüntü veriyor.
yöneticilerin işi ve imtihanıda zor onuda kabul etmek lazım.
çünkü tarafsız olmaya gayret ediyorlar.ama etkileşimlerin yönlendirme yapmasıda bazen tarafsızlıklara gölge düşürebiliyor.
sözüm o ki birbirimizi seversek anlayabiliriz.
geceniz mübarek olsun

Dincsoy

Asistan

Kardesim Milli Görüscüler 2002 den bu yana diyerek hakaret edercesine elestirmis iftira ve zanlarla elestirdigini demissin sözünün eriysen neyin iftira ,neyin yalan oldugunu buraya aksini ispatlayarak yazmani, eklemeni bekliyorum (Belgeler ile)

ne yazik ki senin gibi fetulahci ve tayipciler aksini ispatlamak yerine yalan ,iftira deyip üste geciyor ve bende diyorum ki ortaya atilan in aksini ispatmaqmaksizin üstünü basit bir sekilde yalan ve iftira deyip kapatmak tir ahlaksizlik olan

HODRI MEYDAN

Dincsoy

Asistan
Gavurun kalkanından hayır gelmeeeez
televizyonundan gelir gavurun televizyonunu kullanmayan müslüman varmı aranızda?

Gavurun kalkanından hayır gelmeeeez
gavurun kot pantolunu giymeyen o tarz giyinmeyen kaç kişi var aranızda

amerikaya hayır yahudiye hayır
nokiasız gezen kaç kisi var burada

amerikaya hayır amerikan kalan fuzesine hayır
amerikan yapımı sortware ve bilgisayar kullanmayanlar nerede

artık böylelerine nedenir ALLAHA havale

öyle insanlar varki yürüyüşe cıkar emperyalistleri boykot etmek için
mola verdiklerinde mc donaldda yerler:)

not: kalkan füzeye bende karşıyım eğer komutası Türkiyede olmazsa
zaten Başbakan komuta bizde olmazsa olmaz diye bir şeyler ima etti

ama siz niye karşısınız tek sebebi siz akpnin her şeyine karşısınız
ecevitin mesutun başbakan oldugu dönemleri özlemişisiniz
ve ulusulcıları chpcileri bile Recep Tayyip Erdogana Ak partiye tercih edecek kadar ........

kot pantalon giyip,Software yi kullanmanin Türkiyenin Güvenligini teskil eden ve Türkiyeye zarar verecek olan Füze kalkanininbaglantisi ne anlamadim?

sanirim kafaniz bu kadar salisiyor

mü'HÜR

Ordinaryus
Yazınızı okurken ruhum ferahladı adeta.

Fanatiklikten geçip, adilane yorum,saygılı yorum yapanlar da varmış çok sevindim...

sadece benimsediğim değerlerime saygısızlık edenleri yadırgarım.

Kesinlikle, püf nokta bu.Kişiler birbirleri nin değerlerine saygı göstermedikleri sürece sağlıklı iletişim kuramazlar.

Yazınızın bütününe yürekten katılıyorum.

Aşk Şairi

Kıdemli Üye
Web sitesi
www.haksairi.com
Kardesim Milli Görüscüler 2002 den bu yana diyerek hakaret edercesine elestirmis iftira ve zanlarla elestirdigini demissin sözünün eriysen neyin iftira ,neyin yalan oldugunu buraya aksini ispatlayarak yazmani, eklemeni bekliyorum (Belgeler ile)

ne yazik ki senin gibi fetulahci ve tayipciler aksini ispatlamak yerine yalan ,iftira deyip üste geciyor ve bende diyorum ki ortaya atilan in aksini ispatmaqmaksizin üstünü basit bir sekilde yalan ve iftira deyip kapatmak tir ahlaksizlik olan

HODRI MEYDAN

siz 2002 den beri hangi alemlerdeydiniz
buna bu dediklerimin ispatıne gerek olmayacak kadar doğru olduğuna forumda bir çok kişi tanık
bu gerçekleri görmezden gelmek asıl ahlaksızlık ve iki yüzlüküktür

Aşk Şairi

Kıdemli Üye
Web sitesi
www.haksairi.com
kot pantalon giyip,Software yi kullanmanin Türkiyenin Güvenligini teskil eden ve Türkiyeye zarar verecek olan Füze kalkanininbaglantisi ne anlamadim?

sanirim kafaniz bu kadar salisiyor

aslında çok var ama nereden anlayacaksız
anlatmaya ne benin vaktim ne de sizin aklınız yetmez
neyse önemlisi şu beni anlayan anladı
zaten aklınız yetse notumu göz ardı etmezdiniz

Aşk Şairi

Kıdemli Üye
Web sitesi
www.haksairi.com
haklı olduğunuz noktalar ille vardır sizi çok iyi anlıyorum.
ama akpinin her yaptığınında doğru olduğunu savunmak doğru değil.
akp hangi zalimle işbirliği ve sevgi gösterisi yaptıysa bunu eleştirenlere hak vermelisiniz.
aynı şekilde kim zalimlerle işbirliğini zulüm için yapıyorsa ona karşı durulmalı.
ırak savaşında akpnin zalimlerle olan işbirliğini kim savunabilirki?
bunun gibi örnekler çoğaltılabilir.ama sizi o kadar yormuşlarki kimin eleştiri yaptığını ve kiminde particilik yaptığını artık ayırt edemez duruma gelmişsiniz.bunun için sizi suçlayamam bunu forumların genel kültürsüzlüğüne ve iletişim bozukluğundaki aksamalara bağlıyorum.
bana en yakınımdan şu tavsiyeler yapıldı:

internette güvenmen gereken insanları doğru seç
internette iletişim kurduğun insanlarla düzeyli ve seviyeli ilişki kur
internette tam olarak tanımadığın kimselere zan besleme
internette olsun gerçek yaşamda olsun herzaman insanlara seviyelerine göre davran

bu öğütleri oldum olası tatbik etmeye çalışırım.size bu tavsiyeleri sunsam kusuruma bakmazsınız değilmi?
açık yazmak istiyorum kimseyi tuttuğu partiden veya mensup olduğu cemaatten dolayı yadırgamam.sadece benimsediğim değerlerime saygısızlık edenleri yadırgarım.
insanları peşinden gittikleri partilerden dolayı küçümsemek doğru değil.ama bilmedikleri konularda bilmişlik yapanları eleştirmek doğrudur.

akpartili olupda bu ilerleyen yaşına rağmen siyaseti cihad namına 41 yıldır sürdüren bu milletin ve insanlığın selameti için hayatını bu cihada vakfetmiş bir insan olan Erbakan hocamıza saygı gösterenleri çok seviyorum.aynı şekilde Tayyip Erdoğan'ında özel şahsiyetine saygı gösterenlerede sevgi duyuyorum ama mesul olduğu hükümetteki doğrularını ve hatalarını dürüstçe dile getiren kimselerede saygı duyarım.
size şunu kesin vaad ediyorum milligörüşçülerin çoğu particilik yapacak şuursuzlukta değil.yakınlarımdan ve parti çalışmalarımdan bunu iyi bildiğimi söyleyebilirim.
kimsenin aşırıya gitmesine izin vermemelidir.ihvan forumda çok üzüldüğüm şey milligörüşe kasıtlı konularla karalama peşinde olan bazı insanlar var.bunların yaptığı aşırılıkları dürüst akplilerin desteklemesi gerekmiyor.ama nefisleri hoş gelen o konulara en baştan engel olunsa kazanan kardeşlikler olur diye düşünüyorum.

herkes birbirini eşit şartlarda adilce eleştirebilmeli fakat aşırı şekilde olması üzüntü veriyor.
yöneticilerin işi ve imtihanıda zor onuda kabul etmek lazım.
çünkü tarafsız olmaya gayret ediyorlar.ama etkileşimlerin yönlendirme yapmasıda bazen tarafsızlıklara gölge düşürebiliyor.
sözüm o ki birbirimizi seversek anlayabiliriz.
geceniz mübarek olsun

evet haklısınız elbette ama şunuda unutmamak gerek
aslında herkes zan içinde
çünkü gerçek manada perde arkası olayları burada kimse bilmiyor bilemezde
yani kim neden hangi niyetle ne yaptı ne ediyor burada kimse bilemez
o yüzden aslında herkes bir şey bildiğini sanıyor ve onu savunuyor yada karşı çıkıyor

Rabbimiz sonumuzu hayır etsin
iç dış odaklı nice hain milleti karamsar olmaya zayıf kılmaya çalışsada
ben Turkiyenin geleceginden umutluyum

sizinde geceniz hayır olsun
vesselam

saliha kalem

Profesör
Yazınızı okurken ruhum ferahladı adeta.

Fanatiklikten geçip, adilane yorum,saygılı yorum yapanlar da varmış çok sevindim...

sadece benimsediğim değerlerime saygısızlık edenleri yadırgarım.

Kesinlikle, püf nokta bu.Kişiler birbirleri nin değerlerine saygı göstermedikleri sürece sağlıklı iletişim kuramazlar.

Yazınızın bütününe yürekten katılıyorum.
estağfirullah, içimdeki dertlerimi ve temennilerimi dile getirmeye uğraş verdim.çünkü müslümanların kendi aralarında hasım kesilmelerine razı olamıyorum.hele de bunu particilik anlayışı ile yapanları yadırgıyorum.bizim işimiz kardeş olmak hangi parti olursa olsun, Allah ve Resulüne ve indirilen vahye, sünneti seniyyeye, ehli sünnet ulemasına saygı ve edepli ise o insanın hangi partiyi desteklediği önemli değil kucaklamalı.ama internette bu iş zorlaştı.sebebi ise insanlar toplumların içinde yapamadıklarını ve içindeki dökemediği hissiyatlarını cesurca internette çekinmeden dökebilmeleridir.
bunun neticesinde ise nefis devreye giriyor ve aşırılıklara sahne olunuyor.
bunları bilhassa forumu idarede sorumlu olan kardeşlerimizin çok iyi analiz etmeleri, sosyal iletişim ve psikoloji üzerine şuurlu olmaları el-haktır.

nazik yorumunuz bizi utandırdı, Allah sizdende razı olsun efendim.
fi emanillah

evet haklısınız elbette ama şunuda unutmamak gerek
aslında herkes zan içinde
çünkü gerçek manada perde arkası olayları burada kimse bilmiyor bilemezde
yani kim neden hangi niyetle ne yaptı ne ediyor burada kimse bilemez
o yüzden aslında herkes bir şey bildiğini sanıyor ve onu savunuyor yada karşı çıkıyor

Rabbimiz sonumuzu hayır etsin
iç dış odaklı nice hain milleti karamsar olmaya zayıf kılmaya çalışsada
ben Turkiyenin geleceginden umutluyum

sizinde geceniz hayır olsun
vesselam
Çok haklısınız nazik yorumunuz için teşekkürlerimi sunarım.
fakat şunun altını çizmeliyim.dediğiniz gibi siyasette akıllı hareket etmek gerekiyor.kimi zaman söylenmesi gerek şeyleri evvelden veya sonradan zamansız söyleyebilirler buda taktik icabı olabilir.kimin ne maksatlı siyasette icraat makamında bulunduğunu sözlere bakıp tam anlamayabiliriz.lakin bu konuda bize rehber yani yol gösterici olacak yaklaşımlar laftan öteye varan uygulamaya geçen icraatlerdir.hani bir laf vardıya, Ayinesi iştir kişinin, lafa bakılmaz. işte böyle yaptığımızda lafa bakmayıp uygulamaya baktığımızda her akıl nimetine sahip olan müslümanlar olarak doğruyu ve yanlışı ayırt edebiliriz.burada kimse kişiliğinden yana tarafımızı belirleyemez.örnek veriyorum Erbakan hoca başbakanlığında eğer halkına zulmettiyse veya ümmetin zilletine yönelik uygulamalar yaptıysa bu laftan öteye icraatte uygulandıysa eleştirilmesi haktır.aynı şekilde hangi lider böyle yaptıysa eleştirilmesi haktır hatta ibadettir.çünkü zalim devlet yöneticilerine buğz etmek cihad vazifesindendir.

anlayışınıza saygılarımı sunarım. gününüz hayırlı olsun değerli kardeşim

Dincsoy

Asistan
aslında çok var ama nereden anlayacaksız
anlatmaya ne benin vaktim ne de sizin aklınız yetmez
neyse önemlisi şu beni anlayan anladı
zaten aklınız yetse notumu göz ardı etmezdiniz
siz simdi aklinizca Ülkemicin Güvenligini Tehlikeye sokacak Füce vKalkanina karsi cikanlarin kot pantalon giyip te bunlara neden karsi cikiliyor diyorsunuz

birbirinden alakasi nerede söyle bakim simdi pantalon giyorsak herseyde ödün vermemiz mi gerekiyor?

Aşk Şairi

Kıdemli Üye
Web sitesi
www.haksairi.com
siz simdi aklinizca Ülkemicin Güvenligini Tehlikeye sokacak Füce vKalkanina karsi cikanlarin kot pantalon giyip te bunlara neden karsi cikiliyor diyorsunuz

birbirinden alakasi nerede söyle bakim simdi pantalon giyorsak herseyde ödün vermemiz mi gerekiyor?

iki yüzlülük çifte standart var diyorum
yahudiyi amerikayı her türlü maddi besliyoruz alınan ürünlerle damlaya damlaya göl olur derler ya göl değil denizler oluştu
Türkiyede tüketilen coca cola yeter

burada yapılan her yorum nefsi diyorum
adamlar kalkana kayıtsız şartsız karşı (zaten akp nin yaptığı ) her icraate her şeye karşılar
akpye yükleniyorlar her fırsatta zaten böyle iki yüzlü nefsi davranan insanlardan başka bir şeyde beklenemez

not: kalkan füzeye bende karşıyım eğer komutası Türkiyede olmazsa
zaten Başbakan komuta bizde olmazsa olmaz diye bir şeyler ima etti
(bu ayrıntıkı tabi kimse duymadı duymak istememiştir)

eğer komutası bizde olursa bu Türkiyenin güvenliğini tehlikeye atmaz aksine dahada güclendirir

.::zeynep::.

{MİLLİ GÖRÜŞ}
SP'liler ve Ulusalcılar kolkola

http://www.ihvanforum.org/showthread.php?t=91797&highlight=

1997 yılında F. Gülen Hocaefendi Kanal Dye Uğur Dündarın programına çıkarak başbakan Erbakanı eleştirmiş ve istifa etmesi gerektiğini söylemişti. Hocaefendi bu tavrıyla darbecilerle birlikte mevcut hükümete karşı çıkmıştı. Hatta sürecin devamında kurulan Ecevit hükümeti zamanında İslami vakıf ve dernekler hukuksuzca kapatılıp Kur´an kurslarına baskınlar düzenlendiği bir ortamda Hocaefendi kendi camiasını korumak adına Ecevit için dostum ifadesini kullanıyordu. 1999 yılında Hocaefendi´nin bir kaseti medyada gösterilmeye başlandı en çok üzerine giden ise Kanal D televizyonu oldu. Konu TBMM de de sert tartışmalara neden olmuştu. O zaman Fazilet Partisi Genel Başkanı olan Recai Kutan mecliste yaptığı konuşmada "Hocaefendiyi sahipsiz zannetmeyin" diyerek Hocaefendiyi savunan bir konuşma yapmıştı. Bendeniz soruyorum: Hangi tavır İslami?

korakademik

Ordinaryus
SP'liler ve Ulusalcılar kolkola

http://www.ihvanforum.org/showthread.php?t=91797&highlight=

1997 yılında F. Gülen Hocaefendi Kanal Dye Uğur Dündarın programına çıkarak başbakan Erbakanı eleştirmiş ve istifa etmesi gerektiğini söylemişti. Hocaefendi bu tavrıyla darbecilerle birlikte mevcut hükümete karşı çıkmıştı. Hatta sürecin devamında kurulan Ecevit hükümeti zamanında İslami vakıf ve dernekler hukuksuzca kapatılıp Kur´an kurslarına baskınlar düzenlendiği bir ortamda Hocaefendi kendi camiasını korumak adına Ecevit için dostum ifadesini kullanıyordu. 1999 yılında Hocaefendi´nin bir kaseti medyada gösterilmeye başlandı en çok üzerine giden ise Kanal D televizyonu oldu. Konu TBMM de de sert tartışmalara neden olmuştu. O zaman Fazilet Partisi Genel Başkanı olan Recai Kutan mecliste yaptığı konuşmada "Hocaefendiyi sahipsiz zannetmeyin" diyerek Hocaefendiyi savunan bir konuşma yapmıştı. Bendeniz soruyorum: Hangi tavır İslami?

gazetenin tarihini yayınlar mısın.
yıl deyip sıvışmayın

size islami tavrı öğretmeye çalıştık ama nafile herşeyi erbakan bilir havasında devam ettiniz.

daha önce de söyledim
başörtüsü sorununu siz büyüttünüz. yasal hale getirdiniz başörtü yasağını
sizin yüzünüzden imam hatipler kapandı
55 bin memurun atılması için temel attınız. erbakan ve demirel devam etseydi iktidarlarına ben o yıl işsiz kalıcaktım.

sizin yüzünüzden
şimdi islami tavırdan bahsediyorsun
hadi yoluna kardeşim.
beceremediniz
oyumu ziyan ettiniz
yazıklar olsun.

.::zeynep::.

{MİLLİ GÖRÜŞ}
yıl deyip sıvışmayın

size islami tavrı öğretmeye çalıştık ama nafile herşeyi erbakan bilir havasında devam ettiniz.

daha önce de söyledim
başörtüsü sorununu siz büyüttünüz. yasal hale getirdiniz başörtü yasağını
sizin yüzünüzden imam hatipler kapandı
55 bin memurun atılması için temel attınız. erbakan ve demirel devam etseydi iktidarlarına ben o yıl işsiz kalıcaktım.

sizin yüzünüzden
şimdi islami tavırdan bahsediyorsun
hadi yoluna kardeşim.
beceremediniz
oyumu ziyan ettiniz
yazıklar olsun.

1997 tarihli gazete..:) kıvırmakta bi meziyet :thinking:

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com

Tarihine siz bakın, ben gazeteyi paylaşayım:

bp2efy6oyjdkevmc4.jpg

Bu hurriyet, belki ona inanmazsınız.

bp2efsmuxfyubkmac.jpg

Bu da akitden.

(resimlerin üzerine tıklayın, büyük boy olarak tarihi vs. daha net göreceksiniz)

bakış

Kıdemli Üye
Milliyet:Gülen,kesintisiz eğitimin gerekliliğini ifade etti,imam hatipler ihtiyaç fazlası dedi..
vakit:gülen,kesintisiz eğitimi istiyor.

Bugünde gülenin kesintisiz eğitim hakkındaki yorumlarını öğrendim.sağol redyellow abi,demek 28 şubat döneminde bu kadar ileri gitmiş bu adam

bakış

Kıdemli Üye
samanyolu grubunun ve tetikçisi taraf'ın ergenekon haberlerine gelde inan şimdi.Ah erbakan hocam sana içerden,dışardan ne saldırılar olmuş ve sen hala ayaktasın