FORUMDAN Bıktıran Soğutan Kaçıranlar dan bıktık

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bi husben

Kıdemli Üye
@Admin redyellow ve ihvanistanbul hariç diğerleriyle iyi geçinmeye çalışacam adım hıdır elımden gelen budur :)

ukubat

Profesör
Web sitesi
www.ismailaga.org.tr
Şu 2 gruptan birini görünce dayanamıyorum yani Fındık faresi gibiler benim için... :)

1-Vatan Hainleri
2-Bidat Ehli

Yoksa haddi zatında uslubum çok yumuşaktır.

Muminaga

Yeni
Aşağıdaki linkte #5 nolu mesajda paylaşılan capsa bakınız. Devletin Cumhurbaşkanına yönelik bu hakareti forumda paylaşmanın ahlaken doğru bulan var mı?

" http://ihvanforum.org/164927-neden-hayir.html "

Normalde hemen silinmesi ve karşılığında cezai bir yaptırımın uygulanması gereken bir paylaşım.

Bazıları diyecek ki CB'nı kast ettiğini nerden biliyorsun? Başta CB olmak üzere insani, ahlaki hassasiyeti olan her insan bu katile katil demekten başka ne diyebilir?

Masum onbinlerce çocuğu, sivili, kadını, yaşlıyı katl eden barbar vahşi birine katil dersenizbu paylaşımı yapan ve o sözleri kullanan nezdinde şrfsiz mi olunuyor?

Mesele ahlak meselesidir, siyasi görüşü ne olursa olsun insan ahlaklı edepli
-ve eğer müslümanım diye caka satıyorsa- İslami terbiyeye uymalı, ve en önemlisi insan olmalıdır.

Not : Bu iğrenç, utanç verici, gayri ahlaki caps bir (1) gün sonra silinecektir.

Son düzenleme:

Kaptan

Mecra Yazarı
Zaten beni katmasaydınız şaşardım @Kaptan a bişey diyen yok

Senin benimle alıp veremediğin nedir uşağım?

Hem bana ne diyecemiş. Ben kolay kolay üslubumu bozmam. Bana kızanlarin derdi üslubum değil, düşüncelerimi hazmedemiyorlar. Onlar gibi düşünmüyorum diye kızıyorlar. Yoksa pamuk gibi adamım yaw.

ihvanistanbul

AkhenAton
Aşağıdaki linkte #5 nolu mesajda paylaşılan capsa bakınız. Devletin Cumhurbaşkanına yönelik bu hakareti forumda paylaşmanın ahlaken doğru bulan var mı?

" http://ihvanforum.org/164927-neden-hayir.html "

Normalde hemen silinmesi ve karşılığında cezai bir yaptırımın uygulanması gereken bir paylaşım.

Bazıları diyecek ki CB'nı kast ettiğini nerden biliyorsun? Başta CB olmak üzere insani, ahlaki hassasiyeti olan her insan bu katile katil demekten başka ne diyebilir?

Masum onbinlerce çocuğu, sivili, kadını, yaşlıyı katl eden barbar vahşi birine katil dersenizbu paylaşımı yapan ve o sözleri kullanan nezdinde şrfsiz mi olunuyor?

Mesele ahlak meselesidir, siyasi görüşü ne olursa olsun insan ahlaklı edepli
-ve eğer müslümanım diye caka satıyorsa- İslami terbiyeye uymalı, ve en önemlisi insan olmalıdır.

Not : Bu iğrenç, utanç verici, gayri ahlaki caps bir (1) gün sonra silinecektir.

aynı konunun devamındaki 7. mesajda ne diyor ? Görmek istediğinizi görüyorsunuz. Duymak istediğinizi duyuyorsunuz.
@Admin üslubum eskisi gibi değil bu doğru da kim eskisi gibi ki? Eğer ciddiye alıp aynı şekilde karşılık verecek olsam 3 günden fazla duramam banlamak zorunda kalırsınız :D Adam hayır diyenler haindir, teröristtir diyor forumun modları dahil hayır derseniz pkkyla berabersiniz diyor bunda hiç bir beis yok. Üstelik bu sözün referansı Cumhurbaşkanı kimse çıkıpta ya hu böyle bi laf olur mu demiyor sonra ihvan konuşunca üslubunu bozmuş oluyor. Bence bozulan memleketin kendisi. Siyasiler 3-5 oy fazla alabilmek için kutuplaşmanın kamplaşmanın dibine vurdular. Açılan konular, söyleyen sözler hep aynı...

Kaptan

Mecra Yazarı
Yok yok evlendikten sonra değiştin sen. Bi rahatlama, bir boşvermislik, bi "hey çak moruk" durumu oluştu sende. Saldım çayıra modundasın

adams77

Kanalizasyoncu
La sana ne diyecek :D

Doğruya bana senden başka kimse bişey demiyor :ıslık:

şaka bir yana artık şu siyaset konuları gerçekten bırakılsa ve elle tutulur kaynağı dayanağı olan konular üzerinde biraz kafa yorsak. Tabi bunları yaparken düşünce ve fikirlere saygılı olmak şartı ile

Kaptan

Mecra Yazarı
Beş kere ban yemişim, üçünü de Verda vermiş iyi mi.

Admin

Administrator
Yönetici
aslında çay içesiniz hepiniz iyi anlaşırsınız da çay içmiyorsunuz birlikte.

bir çay için derim :)

Kaptan

Mecra Yazarı
"Gençler oturun BENDEN çay için, bi kaynaşın" diyeceği yerde gidin çay için diyor. Bu patronlar hep mi böyle cimridir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...