Forumdan ayrılma muhabbetleri

:)zeynep(:

Hakve
Sarışın: Forumda sarışın sayısı artmaya başladı. Ben \"aptal olmayan sarışın\" ünvanımı kimseye kaptırmak istemiyorum. Kariyerimin zirvesindeyken bırakmak istiyorum. Boyalarım akmadan, ibibikler ötmeden .. Hoşçakalın ..

Alıngan: Zaten unutuldum, gitsem de kimse farketmiyecek. O yüzden yazayım dedim, ben gidiyorum .. Ooo, kime diyoruz ?! Bak hiç dinliyorlar mı ?

Admin: Forumumdan ayrılıyorum. Taksidi ödeyemedik bu ay. Doğal olarak siz de ayrılmış olacaksınız. Canlarım benim, benim ayrılmama hiç dayanamazsınız!!

Muhalif: Forumdan ayrılıyorum arkadaşlar .. Direnişlerime rağmen forumu adam edemedim.Beni anlamadınız ya ben ona yanıyorum.Admin ve modlarıda şiddetle kınıyorum..

Deli: Ben deliyim deli. Manyağım ben. O yüzden ayrılıyorum forumdan. Neden demeyin, ben de bilmiyorum. Deliyik dedik ya alla alla niye soruyonuz. Bak şimdi de ayrılmıyorum. Piskolojik manyağım ben. Ne yaptığım belli değil .. Deli, -efendim .. Ehuehue, kendi kendime de konuşuyom .. Deliyim, yaparım ..

Duygusal:ben bennn ………………….daha fazla konuşamayacağım bööööwwww..

Kıskanç: Hiç bi isimli konularda ismim geçmiyo. İlle söylemem mi lazım kardeşim ? En kısa zamanda kendimi o tür topiklerde görmek istiyorum, fazla zamanım yok, akşam oldu, ortama akmam lazım .. Akmerkez beni bekler .. Adım en az 3 isimli topikte geçene kadar foruma uğramıyacağım ..

Yeni Üye: Ben çok yeniyim. Eskiyene kadar foruma girmiyeceğim

Depresyona giren: Biraz kafamı dinlemem lazım.Sosyal hayatım kalmadı

Enes

İhvan Forum Üye
eee ben doğal olarak admin :O

aman ne edin edin ayrılmamamı sağlayın

zerefşan

sustum...
Muhalif: Forumdan ayrılıyorum arkadaşlar .. Direnişlerime rağmen forumu adam edemedim.Beni anlamadınız ya ben ona yanıyorum.Admin ve modlarıda şiddetle kınıyorum..

ya kulakları çınlasın muhaliflerin...
şimdi anmakta istemiyom ya onları....çıkıp gelirler....

hamide

Profesör
benim ayrılma sebebim nedense hep

abimin corel çalışmaları oluyor

bıkmayacak........

AdımcA

Akşam ... Yine Akşam ...
hangi bahaneyle ayrılsam acaba :thinking: :O

ibrahimi

Has Uşak
Deli: Ben deliyim deli. Manyağım ben. O yüzden ayrılıyorum forumdan. Neden demeyin, ben de bilmiyorum. Deliyik dedik ya alla alla niye soruyonuz. Bak şimdi de ayrılmıyorum. Piskolojik manyağım ben. Ne yaptığım belli değil .. Deli, -efendim .. Ehuehue, kendi kendime de konuşuyom .. Deliyim, yaparım ..

:whistling[1]: :whistling[1]: :whistling[1]:

uzAyli

İhvan Forum Üye
ben forumdan ayrilsam bunlardan hic birini kullanmam :D

zemahşeri

Paylaşımcı
beni kise seevmiyooooo ben gidiyom işte__bizim ufaklık misali hehehe :)

hıfz-ı lisan

perekli..

bu pek bi tanıdık geliyor niyeyse.. :)

sitenin çatlaklarına özel hazırlanmış bu :D hatta birileri alıntı filan yapmış bilemiyorum yani :O

Duygusal:ben bennn ………………….daha fazla konuşamayacağım bööööwwww..

böyle bir cümle görürseniz anlayın ki ben :D beni tanıyanlar bilir çok duygusalımdır..

Ayaz594

Doçent
benim ejder paşa iken ayrılık mesajım bu kadar kısa değildi yaa :) bi sayfa metin yazmıştım :D