Forumda Sıkıntı mı Var?

hakanköse

İhvan Forum Üye
bu ikinci hakanköse hesabım, bundan evvelkini bir türlü giremedim yeni şifre istedim vermediniz email le müracaat ettim cevap verme tenezzülünde bile bulunmadınız :( bidaha bidaha yazdım gene tıssss yok beni birşey atladım acabaaaaaa??o_O:eek::oops: neyse hepinize tekrar selamunaleyküm

Enes

İhvan Forum Üye
bu resimle beraber farkettim ki reklamlar forumdan dolayı geliyormuş bende benim bilgisayardan kaynaklanıyor zannediyordum sevgili @Admin bunun daha usturuplusu yok mu yahu davetsiz misafir gibi ekranın ortasına çöküyor reklamlar:cool::ROFLMAO:;):)
Üye girişi yapınca reklam çıkmıyor bende. Bana torpil mi geçiyon dayı @Admin ?

Cenan

Ordinaryus
Uygun baslik bulamadığımdan buraya yazıyorum.

Ön izleme ve duzenle butunlari yok galiba. Bunları geri getirmek mumkun mu acaba @Admin kardeşim.

Leylifer

Kıdemli Üye

Ön izleme ve duzenle butunlari yok galiba. Bunları geri getirmek mumkun mu acaba @Admin kardeşim.
Duzenle butonu "rapor" yazanin hemen yaninda sol altta uc nokta olan yeri tiklayinca cikiyor. Onizlemeyi hatirlamiyorum

Cenan

Ordinaryus
Mesajı gönderdikten sonra düzenleme var. Göndermeden önce düzenlemeye ihtiyac oluyor bazen.

kebîkec

İhvan Forum Üye

Önizleme var sağ üst köşede bir büyüteç ve kağıt ikonu var. Orası ön izleme. Tıklayınca ön izleme yapıyor. Tekrar tıklayınca normale dönüyor.