Forum'da Neler Oluyor?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
K

Kaçak

Guest
Tamam anladım anlatılanları ama ..
Siz genede başka sebeplerde arayın ...
Teknik sorun ve yaz rehavetinden başka ..
Umulurki forum için hayırlı olur ..

ibrahimi

Has Uşak
EyvAllah,kulağımıza küpe olsun.Teşekkürler.

Sadece belirli konulara bakarak bile,forumda aktif olmayan insanların,bir durum olduğunda nasıl giydirmeye geldiğini görüyoruz.Bunu çoğu kişiyle arası iyi olan kişiler dillendirmesi de düşündürücüdür.

Burada insanların yüzüne şirinlik yaparken (şuan bile),nasıl arka fonda bize hakaret ettiğini biliyoruz.Bilmediğimiz mi sanılıyor yoksa görmemezlikten geldiğimiz mi? İnsanların nasıl örgütlendiğini de ve bize karşı kışkırtıldığını da biliyoruz biz merak edilmesin.Bu sorunu yakında kökten çözeceğiz bunu da herkes bilsin :)

Biz kendimize yandaş aramıyoruz.İstiyoruz ki biri yorum yapacaksa nalına da mıhına da vurabilsin.Art niyetli olmasın suçu hep bir tarafa yüklemesin.Bu tarz üyelerimizle zaten problemimiz yok başımızın üstüne tac ederiz,bizim problemimiz art niyetlilerledir.

Üyelerimizden ricamız kimsenin gazıyla galeyana gelmemeleridir.Olayın boyutu anlatıldığından farklı olabilir.İki taraf dinlenilmeden yorum yapılmamalıdır.Yoksa art niyetli insanların kurbanı olunabilir.Bunu daha önce çok yaşadık kullanılıp bir tarafa fırlatılanları çok gördük.

Teknik problem konusunda ve işleyiş konusunda gerekli cevapları verdiğimizi düşünüyorum.Daha fazla soru ve sorunu olan herhangi bir yöneticimize ulaşabilir.İvedilikle cevaplanacaktır.

Son sözüm ben (biz) ol da bil.

Konu kilitlenmiştir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...