Forumda aynı portreler sıktı..

çağatay

Kısıtlı Erişim
Forumunuz dışa açık değilmi bilimyorum.Her girdiğim hep aynı kişleri görmem ,her zamanda bir kaç kişinin yorum ve paylaşımını okumam kabak tadı vermeye başladı.Dah uygar ,daha çağdaş ,daha medeni düşüncede paylaşımlar olmasını istiyor inşan.bir çok farklı düşnücede arkadaşı bir arada görmek işitiyoruz. Daha önce bir arkadaş çok güzel tesbit etmiş ,"hemen tartışmaya müdahil olmayın" diyor.çok dğru bir tesbit.moderetörlüğe getirilen kişi kendini bakan koltuğuna getirilen vekil gibi hissediyor.ona akıl veriyor buna yasak koyuyor! karanlığın enginliğine doğru gidiyor forum. nurcusu ,Süleymancısı,ferocusu kurancısı ,mezhebcisi kim yasaklıysa açın önünü!!! çünkü ben her bulgur pilavı yemek istemiyorum..

menzil5453

Doçent
Özgürlükler başkalarının hak sınırlarında biter. Eğer siz başkasının kutsalına hakaret ediyorsanız bunun adı özgürlük olamaz. Onun için forum moderatörlerininde tamamen her hakarete ve hak ihlaline göz yummasını beklemek asıl haksızlık olur.

Katılım konusuna gelince, bu tür forumlar'a genel olarak eskisi kadar katılımın olmadığını düşünüyorum. İnsanlar daha çok sosyal medya olarak adlandırılan facebook, twitter instagram gibi sitelerde zaman geçiriyor.

Discovery cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

bi husben

Kıdemli Üye
çağatay;1536376moderetörlüğe getirilen kişi kendini bakan koltuğuna getirilen vekil gibi hissediyor.ona akıl veriyor buna yasak koyuyor! karanlığın enginliğine doğru gidiyor forum. [/QUOTE' Alıntı:
mesela örnek ver desem @Verda diyeceksin biliyorumm

lafons7275

Kıdemli Üye
Havas haklı, sürekli şutlanıyor ve başka başka niklerle tekrar geliyor.

Hangi nike hangi şifreyi verecek, aklında nasıl tutacak, zor iş...

Dut_agaci

Kıdemli Üye
Web sitesi
www.Menzil.Net
Bi ara Güllü kız kardeşimiz varıdı.

Biz kendisi erkek bilirdik, amma değilmiş.

Ebu Computer

Kıdemli Üye

Katılıyorum diyen kişi farklı görüşlere dayanamadığı için 6 kişiyi yasaklı listesine alıyor...

1126.gif

lafons7275

Kıdemli Üye
forum ona o hakkı tanımışsa istediği kişiyi yasaklar neden gocunuyorsunuz anlamadım

Anlatayım,

havas neyden şikayetçi:

çağatay Nickli Üyeden Alıntı forum. nurcusu ,Süleymancısı,ferocusu kurancısı ,mezhebcisi kim yasaklıysa açın önünü!!! çünkü ben her bulgur pilavı yemek istemiyorum..

Duanur da katılıyorum diyerek yasaklıların önünün açılmasını istiyor, istiyor ama kendisi 6 kişiyi yasaklamış.

Yani bu ne perhiz, bu ne lahana turşusu...

Dua Nur

Kıdemli Üye
forum ona o hakkı tanımışsa istediği kişiyi yasaklar neden gocunuyorsunuz anlamadım

Teşekkürler bi husben. Alıntı yaptığın için gördüm. Yasakladığım o kişiler konu hakkında konuşmayıp, sürekli benimle uğraşan kişiler. FORUMUN LÜZUMSUZ ADAMLARI.

Alıntı etiket yapmasınlar yazdıklarını görnüyorum.

Dua Nur

Kıdemli Üye
Anlatayım,

havas neyden şikayetçi:

çağatay Nickli Üyeden Alıntı forum. nurcusu ,Süleymancısı,ferocusu kurancısı ,mezhebcisi kim yasaklıysa açın önünü!!! çünkü ben her bulgur pilavı yemek istemiyorum..

Duanur da katılıyorum diyerek yasaklıların önünün açılmasını istiyor, istiyor ama kendisi 6 kişiyi yasaklamış.

Yani bu ne perhiz, bu ne lahana turşusu...

Konu hakkında konuşmayıp, sürekli benimle uğraşan forumun lüzumsuz adamları yasaklı listemde kalmaya devam edecek. Cengizhan var. Onunla tamamen ters görüşteyim yasaklı listemde değil. Yasağının kalkmasını isterim. Manifesto, agbi, aynı görüşte değilim ama yasaklı listemde değiller. Havas'ın yasağıda kalkmalı.

çağatay

Kısıtlı Erişim
Forumda edebli yazanda olabilir.Fakat bunlar edeb bekçisine dönüşüyor.ister istemez tüm tartışmalara tuz biber oluyorlar .şikayet butonu bunların ana düğmesi oluyor.Bir fikri savunmakdan ziyade karşı tarafı banlatmak ona haz verir oluyor.. Ben diyorumki bu çok temiz kalplileride??????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!! iki hafta kızağa çekmekte fayda var.çunku gemilerinin altlarının midye bağlaması gibi bu arkadaşların kafasıda midye bağlıyor. haksızmıyım????????????

çağatay

Kısıtlı Erişim
Anlatayım, havas neyden şikayetçi: çağatay Nickli Üyeden Alıntı forum. nurcusu ,Süleymancısı,ferocusu kurancısı ,mezhebcisi kim yasaklıysa açın önünü!!! çünkü ben her bulgur pilavı yemek istemiyorum.. Duanur da katılıyorum diyerek yasaklıların önünün açılmasını istiyor, istiyor ama kendisi 6 kişiyi yasaklamış. Yani bu ne perhiz, bu ne lahana turşusu...
Ben havas' isem foruma rahat giriyorsam benim karın ağrım nedir?zaten yazacağımı yazıyorum.... Diğeride bana güllü diyor. Kimliği kaybetmeye başladım......... samimi söylüyorum mesela bu adamı 2 ay kızağa çekin midyeleri temizlensin.kendi kendine düşünsün .ben zaten yazılarına bile baktığım yok.

cemaliii

Kıdemli Üye
çağatay sen başka islamiforumlara hiç baktınmı? bu forumdan daha özgürlükçü,daha farklı düşüncelere açık olan,daha farklı üye profili olan bir islamiforum söyleyebilir misin?

lafons7275

Kıdemli Üye
Ben havas' isem foruma rahat giriyorsam benim karın ağrım nedir?zaten yazacağımı yazıyorum.... Diğeride bana güllü diyor. Kimliği kaybetmeye başladım......... samimi söylüyorum mesela bu adamı 2 ay kızağa çekin midyeleri temizlensin.kendi kendine düşünsün .ben zaten yazılarına bile baktığım yok.

5 günlük üyesin, kimin ne yaptığından haberdarsın. Sonra da ben havas isem ................ diyorsun.

ömerusta

Kıdemli Üye
şu havas ne büyük adam mış be kendisi gitti ama fikirleri bile bunları rahatsız ediyor
bunlar gerçeklerden ne kadar korkarmış be demekki bunları kuranın başına oturtsan oku desen okuyamazlar korkarlar haşa biz kim kuran okumak kim şeyhim bilir der kalkarlar
yazık ya yazık size verilen ruha yazık ALLAH c.c. akıl vermiş fikir vermiş insanları yasaklıyarak nereye gideceksiniz bırakın adam fikirlerini savunsun sizde ilim le çürütün çürükse yoksa saygı duyun
şimdi çatay kardeşimin adı çatay olsa ne yazar havas olsa ne yazar ömer usta olsa ne yazar havas gider çağtaylar gelir fikir ölmez beyler
hadi biraz müzik dinleyin sabah sabah
http://www.youtube.com/watch?v=Fb6NfbEMkfQ&list=RDFb6NfbEMkfQ#t=1

çağatay

Kısıtlı Erişim
5 günlük üyesin, kimin ne yaptığından haberdarsın. Sonra da ben havas isem ................ diyorsun.
ben bu foruma üyeyim zaten .şifremi aktive edemedim yeniden üye oldum. Hem sen ne biber dolması oluyorsunki? .......Millet bizi bile tanımıyor..Benim bir arkadaşım vardı eskilerden.pısırık içine kapanık sesi soluğu çıkmazdı.adam bir yönetici oldu !MUHTEŞEM YÜZYILIN SÜLEYMANI,halt etmiş yanında. Dediğim dedik çaldığım düdük oldu! hep aynı kşiler ,hep aynı kişiler..hiç nurcu kalmamamış.fethullahcı yok! mezhebsizler kıyıdıan köşeden aktiviteyi tamamlamak için kullanılıyor. isim vermek istemiyorum benim izlenimim bu!

lafons7275

Kıdemli Üye
Hem sen ne biber dolması oluyorsunki? .......

-ki ayrı olacak.

Ve bu forumda herkes düşüncesini özgürce ifade etmeli diyen biri nedense benim fikirlerim karşısında beni biber dolma olmakla suçluyor. Neden benim biber dolması olmama karşısın?

Ebu Computer

Kıdemli Üye

Sayın @bi husben

Gocunmadım, yasaklayabilir tabi ki...

Ama farklı seslere görüşlere tahammül edemeyen bir insanın o şekilde mesaj atması garibime gitti...

Selam ve dua ile...

spesifik

آزادی قید و بند
ben bu foruma üyeyim zaten .şifremi aktive edemedim yeniden üye oldum. Hem sen ne biber dolması oluyorsunki? .......Millet bizi bile tanımıyor..Benim bir arkadaşım vardı eskilerden.pısırık içine kapanık sesi soluğu çıkmazdı.adam bir yönetici oldu !MUHTEŞEM YÜZYILIN SÜLEYMANI,halt etmiş yanında. Dediğim dedik çaldığım düdük oldu! hep aynı kşiler ,hep aynı kişiler..hiç nurcu kalmamamış.fethullahcı yok! mezhebsizler kıyıdıan köşeden aktiviteyi tamamlamak için kullanılıyor. isim vermek istemiyorum benim izlenimim bu!

Önceki nick ne idi ?
Burda aksine o kadar çok portre var ki, siz belki aynı portrelerin yazılarını takip ediyorsunuz
Bence başka portrelerin yazılarını takip edin biraz...
Fetullahcılar sisteme hakaret ettikleri için barınamıyorlar forum kaynaklı değil
Onlar Erdoğana karşı mücadele etmeye başladılar...