FORUM sanal ortam dada olsa DÜRÜST olun MERT olun Müslüman a yakışı şekilde olun.BIKTIM

agbi

Yasaklı
FORUM sanal ortam dada olsa DÜRÜST olun MERT olun Müslüman a yakışı şekilde olun.BIKTIM

Ortam SANAL ya al bir cümleyi cınbızla YÜKLEN TENKİT ET eğer cevap gelirse ya Görmemezlikten gel yada unutuldu san TEKRAR et.

Son gündemdeki olaylar ERBAKAN ın Mahmud efendi cemeati ile söyledikleri.

Bir üye diyor ki DUYDUM soruyorum kimden duydun KAYNAĞIN danmı hayır Erbakan dan duymuş YA SİZ NASIL o cemeatte dersliyim dersiniz EFENDİNİZ haricinde kimsenin sözünü dikkate almayın.

Diyorum İşte Efendinizin yazdığı kitap DİYOR SİYASET FİTNE dir onu değişik yorumlayalım diyor veriği cevap ta TARİKAT ta EFENDİNİN HER SÖYLDİĞİ KESİNDİR önce sen Tarikat adabuını öğren.

Sonra SİYASİ GAZETESİNDE çıkan Efendisinin sözlerini getiriyorum YOK O ERBAKAN için değil Şunun için söylenmiştir.

Bir başkasıda EZİKLİĞİNİ bana GERİ KAFALI diyerek çıkartmak istiyor aklınca.bANA gERİ kAFALI DİYENİN KONULARINA BAKIYORUM koca hiç

BİR BAŞKASIDA DİYOR ekonomi de işsizlik arttı ya siyasi liderin ne diyor TEKNOLOJİ bunu hem savunuyorsun hemde TEKNOLOJİNİN getirdiği İŞSİZLİK yüzünden Hükümeti suçluyorsunCevap veriyorum GÖRMEMEZLİĞE geliyor çünkü verilecek Cevabı yok.

Bir üye de ULUSALCI fikre karşıyım ama Ulusalcıları seviyorum Yaa Ulusalcı Fikre sahip olmuyan ULUSALCI olabilirmi ?

GERÇEKTEN BIKTIM yaaa

HAŞA AKIL YAŞ ta değil Baştadır ama artık karıştırmaya başladım SANAL ORTAM da 12,13 Yaşındaki çocuklarla mı yazışıyorum ben.

Cümle Mühendisi

Ordinaryus
Web sitesi
muhammedesad.blogcu.com
Diyorum İşte Efendinizin yazdığı kitap DİYOR SİYASET FİTNE dir onu değişik yorumlayalım diyor veriği cevap ta TARİKAT ta EFENDİNİN HER SÖYLDİĞİ KESİNDİR önce sen Tarikat adabuını öğren.

Efendi'nin söylediği kesindir derken neyi kastediyorsunuz? Kesin doğrudur manasında mı? Eğer öyleyse;

Böyle bir tarikat / tasavvuf anlayışı sahîh değildir. Kuran ve Sünnet her zaman doğrudur. Mürşid-î Kâmilin ise Kuran ve Sünnete ittibâ ettiği sürece her söylediği doğrudur. İnsanlara tarikat adabını öğrenmelerini tavsiye edeceğinize sözlerinizi Kuran ile taban tabana zıt olmaktan kurtarın...

TakVa

Ordinaryus
HAŞA AKIL YAŞ ta değil Baştadır ama artık karıştırmaya başladım SANAL ORTAM da 12,13 Yaşındaki çocuklarla mı yazışıyorum ben.

Çözüm bu sözlerinizde, karşıdakinin verdiği cevap, 12-13 yaş grubuna giriyorsa dokunmayın yazıktır, bırakın kendi haline, ne siz üzülün ne o üzülsün.

Okyanus

Profesör
Agbi Abi önemli olan muhabbet etmek,muhabbet ederken yararlı olabilmek ve yararlanabilmek değil mi maksadımız.Birbirimiz anlamaya çalışmak değilmi insani ve de islami olanı?Karşımızdakini kendimiz gibi düşünerek yazmaya çalışalım.Anlayışla yaklaşalım.Hepimiz aynı gemideyiz,inanıyorum ki hepimizin niyeti ve rotası birbirine çok benziyor.İyi tarafından bakmaya çalışalım inşallah.Agbi Abi kardeşiniz olarak söyledim hakkınızı helal edin.