Forum Sakinleri Ne İş yapar??

Ne işle uğraşıyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    67

Hanne

Doçent
Ben Moda Tasarım mezunuyum öğrencilik bitmiş olsa bile :D aslında öğrencilik ömür boyu.Değilmi ki öğrenmekle mükellefiz... Şimdi kendime ait bir butiğim var onu işletiyorum.:)

ezgi_37

Üye
bende çock gelişimi bölümü ikinci sınıf öğrencisiyim ve bölümümü çoooook seviyorum

erciyes_prensi

Asistan
Web sitesi
www.benimblog.com
meslek yüksek okulu bitirdim
ama teknik ameleyim ve cerez parasına calışıyorum ömrümün yarısı yollarda otobüs koşelerinde geciyor

teknik amaleyim diyince millet gülüyor benimse sinirlerim bozuluyor

üniversite öğrencisiyim bilgisayar öretmeni olcam inş.

rrumeysaa

Üye
Maaşallah herkes iş başında
ben bebek bakıyorum işsizlikten iyidir

U

ummuhan

Guest
ben fotokopi teknisyeniyim
Bu ne demek ya :)
UBEYDUN kardeş bu cevabınız bana yıllar önce yaşadığım bir olayı hatırlattı, anlatayım gülün:)
sanırım 80 li yıllar çalıştığım dergi için konu araştırıyoruz bi arkadaş değişiklik ollsun hadi diye adliyeye gidip bakalım dedik :) Rast gele bi mahkemeye girdik şans ya bir kız kaçırma hadisesi, yaşı daha yeni 18 lerde bir delikanlı ile 17 yaşlarında bir kız ...Kızın annesi şikayetci tabi. Hakim delikanlıya bağırarak sordu: - ne iş yapıyosun sen, nasıl bakacaksın bu kıza, yapabilecek misin bakalım ? Delikanlı cevapladı : - Gençlik parkında makinistim. dedi :)
Hakim gözlerini sonuna dek açarak :- Gençlik parkında ne makinistisin oğlum sen?
Delikanlı bu kez durumuna kendi de güldü : Bugi bugiler var ya onların makinistiyim... Hakimin köpürmesini ve sonrasında ağzından çıkanları yazamayacağım...