Forum halleri :)

İmamhatib

Üye
Katılım
18 Kas 2006
Mesajlar
68
Tepkime puanı
0
Puanları
0
Yaş
39
TANER BEN SENİN EFENDİN GİBİ RESULLÜK İDDİA ETMİYORUM. BEN SIRADAN BİR VATANDAŞIM. HALİYLE KIZARIM DA, KÖPÜRÜRÜM DE. BEN SADECE KENDİMİ TEMSİL EDİYORUM. İSKENDER GİBİ, BİR KİTLEYİ TEMSİL ETMİYORUM. BU YÜZDEN BENİM HATAM BENİ BAĞLAR. FAKAT İSKENDERİN HATASI HEPİNİZİ BAĞLAR.

RESUL OLAN BİR ADAM ARGO KONUŞAMAZ. BÖYLE SAÇMALIK OLMAZ. SADECE BU BİLE BU HERİFİN ZÜPPE OLDUĞUNU İSPATLAR.

HA BAK YİNE HAKARET ETTİM. FAKAT ADAM HAKEDİYOR. LAFIMIZ HAKEDENE. RABBİMİZ BİLE HAKEDENE EŞEK, KÜTÜK DEMEKTEDİR.

DEDİĞİM GİBİ GEREKİRSE HAKEDENLERE DE EN AĞIR LAFI EDERİM. ÖRNEĞİN SANA. SEN BELÇİKA MUHABBETİYLE ÇAMUR ATMAKTASIN. BU HALİNLE SEN İFTİRACI BİR ŞEREFSİZ DEĞİL MİSİN? ŞEREFSİZE ŞEREFSİZ DEMEK SUÇ MU?

BAK SANA HODRİ MEYDAN DEDİM KAÇ KEZ. HAYDİ ASIL ŞEREFESİZİN BEN OLDUĞUMU İSPATLA. BELÇİKA'DA BİR DERGAHA BAĞLI OLDUĞUMU İSPATLA HERKESE.

BEN BURADA SIRADAN BİR MÜSLÜMANA HAKARET ETMİYORUM Kİ. BENİM DİNİME, İMANIMA, KİTABIMA, ALLAH'IMA VE GÜZİDE RESULLERİME HAKARET EDEN MÜFTERİLERE HAKARET EDİYORUM. SEN BENİM ÖRNEĞİN HARUN YAHYA EKOLÜNE YADA FETHULLAH GÜLEN CEMAATİ MENSUPLARINA ELEŞTİRİ DEĞİL HAKARET ETTİĞİMİ GÖRDÜN MÜ HİÇ?

SİZ HAKEDİYORSUNUZ. BEN DE DİĞER ARKADAŞLARIM GİBİ SİZLERE KIL OLDUĞUM HALDE "CANIM, CİCİM, TATLIM" AYAKLARI YAPAMAM. BU SİZE HAS BİR DURUM. MERT, DOBRA VE AÇIK SÖZLÜ BİR ADAMIM.

HA BU ARADA BEN DÜZCELİ YADA ORHAN KARDEŞLERİMİN İSİMLERİNİ BİLE BİLMİYORUM. KAPLAN DOSTUMUN DA... FAKAT TABİKİ BU CENGAVER ANTİİSKENDERCİ ARKADAŞLARIMI ÇOK SEVİYORUM. SİZİN FORUMUNUZDA ORASI YENİDEN AÇILDIKTAN SONRA YAZMADIM HİÇ. ORADA MÜCADELE EDEN KARDEŞLERİMİ DE TANIMIYORUM. BEN BİR HAFTA SÜREYLE YAZDIM FORUMUNUZ KAPANDI UNUTTUN MU?

ŞİMDİ SEN LAGA LUGAYI BIRAK DA ŞU İDDİANIN İFTİRA OLMADIĞINI İSPATLA.

İSPATLA Kİ BEN DE 17 GÜN İÇİNDE ZİYARETÇİ SAYISI 10.000'İ BULAN BU FORUMDA HERKESİN ÖNÜNDE SENDEN ÖZÜR DİLEYEYİM.

BAK KÖR AYALKLARINA YATTIĞINDAN DOLAYI TEKRAR YAZIYORUM:

BELÇİKA’NIN GENT ŞEHRİNDE DERGAHIMIZ VARMIŞ. BU KONUDA DETAYLI BİLGİ VERMEKTEN NEDEN KORKUYORSUN? HAYDİ AÇIKLA, SENİ ENGELLEYEN NEDİR?

TANER SEN BİZLERİ APTAL MI SANIYORSUN? BÖYLE DELİL Mİ OLUR? BUNUN NERESİ İSPAT? BU BAHSETTİĞİN DERAGHIN ADINI VERECEKSİN. BU ELEMANLARIN GÖRÜŞLERİNİ BİZLERE DELİLLERLE GÖSTERECEKSİN. SONRA DA BİZLERİN YAZILARIYLA ONLARIN GÖRÜŞLERİ ARASINDAKİ İRTİBATI GÖSTERECEKSİN.

SANA TÜKRÜĞÜNÜ YALATACAĞIM TANER. BİZİM SURATIMIZA TÜKÜRMENİN NE DEMEK OLDUĞUNU GÖRECEKSİN.

DİĞER ARKADAŞLARIN DA İZNİYLE, ONLARIN HOŞGÖRÜSÜNE SIĞINARAK TANER’E BİR ÇAĞRIDA BULUNUYORUM. ŞİMDİ DİĞER TÜM MESELELERİ GEÇ. ÖNCE ŞU İFTİRANI İSPATLA.

İSPATLAYAMAZSAN ŞEREFSİZSİN.nokta:)

Arkadaslar yazıyı bi forumdan alıntıaldımda simdi bizede ibret olsun diye ben okudum ve düşündüm hiç bir şey için sinirlenmek hakaretler vsair hoş bişi deil faydası olması dileği ile bizde birbirimizi kırmayız inş.
 
Üst