FETULAHÇI TERÖR ÖRGÜTÜ (FETÖ) hakkkında....

rabbinsadikkulu

FETÖ nurcu değildir!
serbest kürsü konusu altındaki "fetulahçılar hakkında herşey bu dosyada paylaşılacaktır. açılış tarihi: 09-02-2014" başlığı kalkmış...

bakalım bu "FETULAHÇILAR hakkında.... (haber-analiz)" başlığı ne zaman, baskı ile site yönetimine kaldırtılacak.

kaldırmayın yahu... emeğe yazık!!!

mümkünse fetulahçılarla ilgili kalkan başlığın yeniden yayına verilmesini talep ediyoruz.

fetulahçılar heryerde...

not: İHVANFORUM site yönetiminden ricamız. lütfen, site yönetiminde, fetulahçı istihdam etmeyin. @Enes @Erdem @SeNoL

bismillah diyelim, ilk mesajla başlayalım. birazda mizah... katkılarınızı bekleriz...

not2: ltfen hakaret içeren mesaj paylaşmayın... SONRA SAYFA KAPANIYOR... :)

Bnw-8QvIUAATXBT.jpg

rabbinsadikkulu

FETÖ nurcu değildir!
fetulah beyin gayrimeşru kızı mı var...

gayrı Başak Gülen bir gecede nasıl Serap Çil olur ?

BkI6Uh9IUAA2l_g.jpg

Gülen Cemaati'nin başta Başbakan Erdoğan olmak üzere birçok kişiye attığı iftiralar dün de Fethullah Gülen'in kendisini vurmuştu. Twitter üzerinden açılan bir hesap tarafından eski Habertürk yazarı Serap Çil'in Gülen'in kızı olduğu iddia edilmişti.
serap-cil-hakkindaki-iddialari-yanitladi_6886.jpg
SERAP ÇİL İDDİALARA CEVAP VERDİOrtada dolaşan iddialara Cemaat kanadından bir açıklama gelmezken Gülen'in kızı olduğu iddia edilen Serap Çil'den cevap geldi. Çil, sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada"Biyolijik babami hic merak etmedim. Bu gune dek duydugum ancak umursamadigim bir aktoru bugunde umursamiyorum.Ben birşeyi ispat etmekle sorumlu değilim. Kendinde rahatsızlık hissedenlere hukuk ve tespit "Dna" yolu açıktır" dedi.
serap-cil-hakkindaki-iddialari-yanitladi_4285.jpg

kaynak:
http://www.ensonhaber.com/serap-cil-hakkindaki-iddialari-yanitladi-2014-03-26.html